0 oy
1,561 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Merhaba kizlar ben 13 yıllık evliyim 4 kızım var bebeğim şu anda 4 aylık eşim bende soğudu 3 ve kizimda bana eğer kız olursa evlenirim demişti şimdi her dedigimi yapıyor ama benimle ilgilenmiyor ölsem umrunda değil dertleşmek istedim

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yarana tuz basmak ıstemem ama çok duydum öylelerini ve eşleri bi zamana kadar anlamamıştı. Takıp et derim yapabilirler yani duyulmamış bisey değil 
(71 puan) tarafından
Yok canım zaten takip ediyorum birşey bulsam direk birakirim
tarafından
Pislik ya sanki senin elinde olan bisey böyle diyo inşaallah yapmamıştır.
(71 puan) tarafından
Ya çok kötüyüm sinirim bozuk kizlarimada yansitiyorum içim içime sığmıyor yüreğim daralıyor
tarafından
Haklısın kuzum ne diyeyimki allah yar ve yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
allahım daha neler duycaz, şaka gibi kız oldu dıye evlenecelkmiş haa? hangi zamanda yaşıyor taş devrinde mi kalmş, bence kalmış cinsiyeti erkeğin belirlediğini bilmiyorum garıbım, resmii nikah sendeyse hiç bişey yapamaz, kuma getiririm diyorsa boşan donuna kadar al :) bence eşini doktora götür bi görüştür, yazık allahın gücüne gider evladın kızı erkeği olmaz. 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ağzının ortasına birtane çak asıl ben evlenirim siit.git deseydin mal herif.

Cinsiyeti erkek belirler.bunu kiclariyla anlasınlar ancak.

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kocana deki üstümdeyken hatunalrı değil erkekleri düşün belki tuturursun dengesizmidir nedir bu erkekler  anlamıyorum sanki sipariş veriyoruz yaradana 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ne ekiyosan onu biçersin diyeydin nefret ediyorum bu evlat ayirdimi yapanlardan millet o kadar para dokuyo bı evladım olsun diye dahada soylukceklerim varda susuyorum.......
(71 puan) tarafından
Bugün konuşacak onunla artık yeter kafayı yiyecem
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Evladın erkeği kızı olmaz hale böyle düşünceleri duyunca sinirleniyorum kara cahil bir eşin varmış Allah yardımcın olsun 
(71 puan) tarafından
Ya vallahi beni okadar çok aldattiki bukadarini dakaldiramam
(71 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Hangi devirde yasiyoz  kız her babanın kız evladı olması gerekiyor  bence bir kız 5 erkek çocuğuna bedel bence  ama ışte zihniyet  geride  evlenmez ya 
(71 puan) tarafından
Kizlarimda öyle duskunki babasına
0 oy
tarafından
Deli midir nedir ya cinsiyet ondan gelen spermle belli oluyor kendisi kız beceremediyse senin suçun ne 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bzimde burda bi komsu var 4 kizi oldu 3. Kizinda karisi icin hastanede ölseydide gelmeseydi demisti kocasi ve kadinin 4. Kizi sagir dogdu .icimden ddim keske adamin eli ayagi kirilsaydi da o cocuk saglam dogsaydi hep bu erkek cocuk  askina ne kadar yuva yikilacak olan hep cocuklara oluyor Rabbim islah etsin boylelerini sanki baska birinin cocuklari öz cocugun senin be vicdansiz 
0 oy
(259 puan) tarafından
Senin rizani almadan imam nikahı yapabiliyor mu ben yapılmıyor diye biliyorum
0 oy
(259 puan) tarafından
Bir de cinsiyetini erkek belirliyor senin kocan hangi devirde kalmış aç biraz video yazı falan oku ona cahilliği gitsin 
0 oy
(231 puan) tarafından
Ne kadar ayıp bşe ya evlenirim demesi. Evlat ayrtımda ne demek. Evleneck olsa aklına koymşsa resmi dini tanmz bence resmisizde oturur dinsizde. Allah ıslah etsin böylelerini. Oglu olsa onada derdi dmkki eşin kız doğurursa git evlen diye. Tövbe estağfurullah 
0 oy
(375 puan) tarafından
Sen 13 yılda 4 çocuk yap beyefendi bir de daha erkek olmazsa söyle yaparım böyle yaaprim diye tehdit etsin. Hangi yöredesiniz bilmiyorum ama bir daha aynısını söyler veya ima ederse cinsiyeti erkeğin belirledgini söyleyin lütfen.  Tutki yaptı o zamanda aamn cocuklarim babasız büyümesin diye susup oturmayın lütfen. Çocuklar bu düşüncedeki bi babayla büyümesin bi zahmet bence. Kendi ayaklarınızın üzerinde durup bakın çocuklarınıza. Ve rabbim inşallah kızlarınızın karşısına hep iyi insanlar, güzel düşünceli insanlar, kadir kıymet bilen,cahil olmayan insanlar çıkarsın insallah
0 oy
tarafından
Allah akıl versin Allah islah etsin öyle insanları. erkek çocuk olmuyor diye nasıl başka biri ile evlendirilir  eger eşin gerçekten böyle bişeyi kabul ediyor sa onun koynuna girmen onun evinde durman hata............. 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ah su cahil adamlar kafalarina basa basa ogrencekler erkek yapamiyorsa sorunun onda oldugunu.. beyinsizler.. benimde 2 kizim  var. Esim diyor 3.de kiz olacak muhtemelen ama ben illa oglan diye tutturmuyorum. Cunku onu mahcup dusurmek istemem elinde Olan bir sey değil Allah'ın takdiri bu demekki
0 oy
tarafından
İmam nikahlı evli msn? Yoksa resmi nikah işte eşinden?şimdi resmi nikah yoksa çocuklar senin soyadını taşıyor olmalı.cocuklara kendi soyadını falan ver diye nikah yaptır kocana mutlaka.
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Cinsiyeti erkek belirler...elinin altında telefon var buraya yazar gibi google yaz bilgiyi al kocana ekran fotosu at... cahil değiliz artık bilgiye kolay ulaşılıyor şenlik bi durum değil erkek belirler cinsiyeti eşine de at bulduğun bilgiyi sussun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 165 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 217 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 255 göst.