0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (2,443 puan) tarafından
Kızımı sütten kestim. 3 gündür hiç sağmıyorum. Ağrısı hafifledi ama sütüm çok akıyor artık atlet ve iç çamaşırı yetiştiremiyorum. Ne zaman geri çekilir süt tamamen?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
13 ay oldu emmeyeli hala geliyor sütüm 
(2,443 puan) tarafından
Yaa deme :( hamileyim bide ben hamilelikte süt çekiliyor diye duymuştum doğru mudur acaba
tarafından
Hicc bilmiyorum onu canım ya
(2,443 puan) tarafından
Hayırlısı ya o zaman yapcak bişey yok. Aslında onun ilacı varmış ama doktorum beyni etkiliyor demişti. O yüzden o zaman istememiştim. Şimdi bide hamilelik var o yüzden zamana bırakcaz mecbur
tarafından
Canım sen doktorla gorus olmazsa bilmeden bişey demeyelim simdi
(2,443 puan) tarafından
Doğru canim sağolasın ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Emzirmemeye kararlıysanız hap var onu kullanın genede bir sağlık ocağından bilgi alın 
(2,443 puan) tarafından
Doktor beyinde bi hormonu etkiliyor sütün kesilmesi için. Çok da tavsiye etmem demişti ama şimdi bide hamileyim canım kullanamam malesef
tarafından
Oğlum birden bire emmedi 1 ay sağdım ben yavaş yavaş kesildi fakat çok ağrım oluyordu benim hap düşünmüyorsan çekilene kadar sağmayı dene istersen
(2,443 puan) tarafından
3 kere mastit yaşadım canım en sonuncu çok kötüydü 10 gun sabah akşam antibiyotik iğne kullandım çok şükür ondan sonra ağrım kesildi. Doktor sütten kesersen bi anda kesmen lazım gece dahil emzirme dedi çok şükür 4 günde atlattık. Ilk bikaç gün günde bi kere sağdım 3 gündür de hiç sagmıyorum ağrim olmadığı için. Hem de doktor meme ucunu uyardığın sürece süt üretmeye devam edersin demişti. Sagmazsam daha çabuk kesilir diye düşýndüm ama bu sefer kendi kendine akıyor :) yani beklemekten başka yapabilceğim bişey yok sanırım :)
tarafından
Herkesin farklı o zaman benim tam tersi oldu çünkü :)
(2,443 puan) tarafından
Aa doğrudur canım :)
0 oy
(2,393 puan) tarafından
1 haftaya kesilir 
(2,443 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
(86 puan) tarafından
Benim hamile kalınca kesildi
(2,443 puan) tarafından
Ben de hamileyim ama ne zaman kesilir acaba ya. Gece üstüm hep süt oluyor, gündüz de aynı ıslak da gezemiyorum üşüyorum zaten :/
(86 puan) tarafından
Hamile kalınca 2-3 ay içinde kesildi ama benim çok azdı sütüm öyle akmıyordu
(2,443 puan) tarafından
2 3 aya kesilse de razıyım ya benim sütüm kızımın yaşına göre fazlaymış doktorun dedigine göre :(
0 oy
tarafından
1 hafta en az 
(2,443 puan) tarafından
Inşallah benimki de çekilir 1 haftada canım
0 oy
(769 puan) tarafından
1 hafta da çekildi benim kuzum
(2,443 puan) tarafından
Inşallah benimki de çekilir canım ya
(769 puan) tarafından
İnşallah kuzum bende hamileydim o yüzden kesmiştim 1 buçuk ay önce falan
(2,443 puan) tarafından
Dogrudur canım sen de hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah bebişi :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 52 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minnos_1 (7,993 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
16 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaakyuz (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 148 göst.

381,632 soru

11,424,367 cevap

34,982 kullanıcı

...