0 oy
756 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar hepiniz cevap verip hepiniz ilgilenmisiniz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim hayırlı cumalar 

Şuan ailemin yanındayım gitmedim babam gil biz herşeyi iyice bozmamak için üstüne fazla gitmedik dediler ama artık ben 3 ayda çok yoruldum ya annem ya babam yada yengem başka bisey yok ben sadece bi hiçim esimin gözünde babam 1 hafta içinde konuşacak ayrı ev tut eğer yuvan dağılmasını istemiosan dicek eğer kabul etmezse boşancaz arkadaşlar başka yapacak bisey yok siz siz olun asla sevmediğiniz biriyle helede görücü usulü asla evlenmeyin ben yaşadım ve çok pismanim kimse içinde kendinizi feda etmeyin degmio 

16 Cevaplar

0 oy
(303 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim yardımcın olsun kuzum.Olan olmuş artık sen yavruna ve kendine dikkat et.Bundan sonra da kimseye ezdirme kendini.Eğer ailen seni onlarla ısrarla vermeye kalkarsa kadın sığınma evleri var oralara başvur.
-Reklam-
+1 oy
(2,634 puan) tarafından
Canim 17 yaşında evlenicek ne vardı bunu bi kendine sor istersen. Senin daha üniverste varken neden evliliği düşündün ki? Bak yanlış anlama bir abla olarak soruyorum, söylüyorum  bunları... Keşke demeden önce düşünmen lazım bi herşeyi... hiç mi akıl verenin olmadı ki senin.. Hem çok güzelsin ve yaşın daha çok genç...
tarafından
Canim kiz babasinin istegi uzerine evlnmis inan bazi seyler kkizlara sorulmuyor bazen :(((
(2,634 puan) tarafından
Ya sonuçta annesiyle bir olup da bu evliliği engelleyebilirdi. Ben okuyacam ne evliliği bu diyebilirdi. Ki bunları dese, etrafındaki insalar destek çıkardı kimse zorla kimseyi evlendiremezz
tarafından
Bazi yerlerde o sekilde ilerlemiyr iş tabi bu arkadaşın durumu ne bilmiyorm ben arkadaş üzerinden demedim yani
(2,634 puan) tarafından
Anladım canım
(2,484 puan) tarafından
Mervecim beyaz melek dogru soyluyo bazi yerlerde o mumkun degil bazen mecbur kalıyosun
Bazende severek evlenip okulunada devam edebiliyosun
Ben 18 yasimda evlendim ve suan hem okuluma devam ediyorum hem esimleyim hem bi evladım var
Eger okukuma devam etseydim esimle irtibatı kesmem lazimdi ama sevdigim icin esimi karsima alıp bana destek olucaksan senle varım dedim ve cok sukur hic pisman degilim
0 oy
(2,181 puan) tarafından
canim ya hayirlisi olsun hakkinda.. ailen arkandaysa hic dusunme derim 
0 oy
tarafından
Canim cok şükür ailen arkanda olduysa inşallah eşinde kabul eder de daha fazla buyumez bu konu
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bak dün ben sana ne dedim kuzum onlar seni üzmesinler diye orda öyle söylemisler dedim çünki kimse evladinin kötülügünü istemez umarim ayri eve cikarsiniz da rahat edersiniz olmazsa da yapacak birsey yok boşanmaktan baska ama ortada bir cocuk var iste
tarafından
inş abla dua edin lütfen
0 oy
tarafından
Lütfen dua edin benim için hepiniz iyiki varsiniz
0 oy
tarafından
Canım ya ne olursa olsun hayırlısı buymuş demekten başka çare bırakmıyor hayat. Rabbim yardımcın olsun inşaallah en tez vakitte hers ey yoluna girer 
0 oy
tarafından
Bir yandan kendini savunmadigin için en başında taviž verdigin için  sana çok kızıyorum bir yandan da aklım hep sende. İnşallah orta yok bulunur sana dualarimda sin canım benim inşallah bir an önce kendi evine kendi düzenine çıkarsın bizi de haberdar et bitanem 
tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Canımm hakkında hayırlısı  olur inşallah  
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun insallah canim)
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı neyse o olsun canım. Inşallah tatlıya bağlanırda ayrı ev tutarsiniz
0 oy
tarafından
Canm nedrn boyle oldu kocan ne diyor en son kayn babn sabah eeve girmisti yaa 
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun insallah canim . Dogacak cocugunun anali babali buyumesini isterim insallah . Hakkinizda ve cocugunuz icin hayirlisi neyse o  olsun insallah.
0 oy
(2,111 puan) tarafından
Alakası yok ko kuzum kişilik meselesi bende görücü usulü ama hamd olsun iyiki bence evlenmeden önce yaptığımız en büyük hata evimizi ayır demememiz
0 oy
(10 puan) tarafından
Aynı durumdayım. Ayrı ev olsada ailesi ve koca denen....  Aynı hep ıkı çocuklu bende ıkı aydir boşanma sürecindeyim.. Hakkımızda hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 465 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Sibelisahin (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 592 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Miss.Berna (4,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 527 göst.
12 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Gizem (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 149 göst.