0 oy
864 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Merak ettim herkes anneliği sever iyi ki anne olmuşum vs vs vs derler dersiniz ❤️

Ya peki anneliği hiç benimseyemeyn oldu mu zor gelen annelik bana göre değilmiş diyen bir taneden başka istemeyen düşünmüyorum diyen ?

38 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Şükür Allah'ım dedirtmesin

Diyenin de ruh sagligi yerinde değildir sanırım annelik zor olabilir ama pişman olmak ne bileyim
(231 puan) tarafından
Allah adıyla yaşatsn canım
tarafından
Aminn canım hepimizinkini inşallah
Ya bı diziden alıntı sanırım birine sirtarirken :D
(231 puan) tarafından
Acı bidaha sırtarmasın:D
(231 puan) tarafından
Amin inş cnm
(1,250 puan) tarafından
Ayakta alkışlıyorum bro :Dd
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Ben çok sevdim kızım beni olgunlaştırdı ne eşim ne evlilik balım doğdu ben kendimi kendim gibi hissettim gerçekten

+1 oy
tarafından
Baska dusunmuyorum ama anneligi cok sevdim ♡♡
0 oy
(48,681 puan) tarafından
anne olduguma pisman degilim keske daha erken yasta anne olsaydim 

ikinciyi dusunmuyorum annelikle alakali degil yasam şartları benim iki cocuga yetemeyecegimi düşünmemden kaynakli
(9,222 puan) tarafından
Hadi kaza kurşununa kurban gidersen iko :D
(48,681 puan) tarafından
o zaman basim gozum ustune planli bebek değilde plansiz bebek olur☺️
(9,222 puan) tarafından
Hahah hayırlsı olsun kzum bu devirde bir çocuk bile buyutmek yetiştirmek cidden zor
0 oy
(765 puan) tarafından
Annelik dünyanın en güzel seyiymis uyurken bile özlüyorum çok farklı bı his ama azim istiyor sabır istiyor kolay değil tabikide ne demişler gülü seven dikenine katlanır ❤️ bana şimdilik 1tane yeterli Allah'ım gerçekten bakabilecek isteyen herkese nasip etsin inşallah ♥️
0 oy
tarafından
1 taneden başka istemiyorum  düşünmüyorum evet ama bu anneliği benimsemedim için değil bir tane olsun en iyi şekilde yetiştireyim maddi manevi çocugma yetebileyim diye ayrıca dünya artık çok kötü bir yer tüm bunları düşününce 1 tane yeter diyorum Allah isteyene nasip etsin
0 oy
(82 puan) tarafından
Böyle diyen düşünen var mı bilmem ama ben iyi ki anne olmuşum diyorum Allah'ım yine nasip etsin inşallah diyorum hep
0 oy
(615 puan) tarafından
Benim çevremde var. Ben ilk hamileliğimi yaşıyorum. Kardeş isterim tabi çocuğum tek büyümesin dediğimde bu doğsun da vazgeçersin diyorlar hep. 
0 oy
(3,823 puan) tarafından

İyiki anne olmuşum hayatta öyle düşünmem düşüneninde sorunları vardır

Allah nasip ederse 2. De 3.yü de düşünürüm 
0 oy
tarafından
2. Kızımda lohusayken çok ağlamıştım.  Büyük kızımla ilgilenemiyordum.  Annen senin çocukluğunu elinden mi aldı kuzuuum diye çok ağladım.  Ama şimdi o anlarima  gülüyorum. 
0 oy
tarafından
Yok bugüne kadar hiç öyle bir düşüncem olmadı 3 tane evladım var çok şükür önce Rabbime sonra bana emanetler
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Asla pişman degilim. Kesip attigim tırnağına ölürüm. Ama gerçekten yipratici bir surec.hele pimpirikliysen. Uyuyamayinca tuvaletini yapamayinca omrunden omur gidiyor. O yiyince sen doyuyorsun o gulunce sen mutlu oluyorsun. Cok farkli bir sey ya. Rabbim hak eden hakkını verecek herkese nasip etsin insalah iyiki varlar
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ben bu hayatta en cok anne olmayi sevdim ♡
0 oy
(389 puan) tarafından
Annelik cok zor bi meslek 

Ev işi yemek cocuk yetememe hissi

Ama çok ta guzel buyuynce rahatlar insan 2 sene cok zor gecer
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bebeğe olumlu bakmayan bana aşık bir oğlum var Allah dağına göre kar veririyor onsuz asla 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Aşırı zor ama bir o kadar da güzel tabi alışma süreci vs. Oldu lohusa dönemi sonrası herşey daha güzel oluyor
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Annelik değilde ev kadınlığı hiç bana göre değil..  mecbur olmasam ne yemek ne temizlik :/
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bence kimse kolay kolay dile getiremez bunu ama hareketlerden konuşmalardan çok net anlaşılıyor annelik kalbini taşımayanlar 
0 oy
tarafından
Kızımdan başka düşünmüyorum 
tarafından
Gelecekteki çocuğum inşallah bu cevabımi okumazsin annecim
(2,393 puan) tarafından
Puhahah :Dddd
0 oy
(622 puan) tarafından

Bu dünyada beni en çok mutlu eden şey annelik oldu pişman olmadığım tek şey anne olmaktır Rabbime bin kere şükürler olsun bu duyguyu bana yaşattığı için <3

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,515 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Papatyam15 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 216 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 582 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 533 göst.