0 oy
722 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar ya ben gidince hiç rahat degilim bekar ablam ve kız kardeşim var hep bir laf sokuyorlar bende haliyle kendi evime kacasım geliyor yarın eşim annesine gidecek hamileyim diye gitmiyorum ama anneme de gitmek içimden gelmiyor evde kalsam korkar mıyım acaba sizde durumlar nasıl annenizin evinde rahat mısınız ha bide ben yabancı aldım diye hep annem söylenir

35 Cevaplar

+1 oy
(1,006 puan) tarafından
Kendi evim gibi rahat ederim 
tarafından
Valla olmuyor benimki ablamdan ve kardesimden ötürü zaten evlenirken bile bana gram yardımcı olmadılar
-Reklam-
+1 oy
(4,700 puan) tarafından
Tabiki rahatım abim ile erkek kardeşim var bizde de genelde şakayla bir laf sokma olur ama güler geçerim abime de sen evlenince sen dur ben sana.neler yapacam derim ama oğlumla ilgilenmeleri bile bana yetiyo hamileyim mutfağa sokmazlar beni iki haftada bir gidip bir gece kaliyorum eşim izin verse her hafta gider kalırdım 
tarafından
İnsan mutlu olunca gidesi de gelmez
0 oy
tarafından
Bnde Aralık tan beri anem deyim laf sokan olamaz da esimi ozledum bu gerçek 
tarafından
Bana diyorlar evlendin de kurtulamadık annem takma diyor ama hamileyim üzülüyorum
tarafından
Niye öle diyirlar ki
0 oy
tarafından

Gitmiyorum ki :)

Zorunlu olarak gittiğimde de rahat etmiyorum hiç 

tarafından
Bende işte zorunlu gitmek durumunda kalıyorum acaba gitmesem mi
tarafından
O senin bileceğin iş canım .  
Benim kendi kararım zorunlu şeyler dışında gitmiyorum eşimde durumları bildiği için zorlamıyor artık önceden gidelim ayıp olur falan diyordu da artık sallamıyoruz:)
tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından
Bende rahat edemiyorum. Laf sokana da laf sokar sustururum kardeşse kardeş herkes bilsin yerini durunu. 
tarafından
Gamsızlar inan canım
tarafından
Daha iyi ya işte kız soyle her lafı sonrada nasılsa gamsizsiniz size bişey olmaz de :D ne kasiyon kendini sana da yazık
tarafından
Aynen ya aşırı duygusallık benimkisi
tarafından
Valla kimseyi tinlama erkenden yaslanirsin aha ben yıllarca taktım kafaya herkesi her şeyi şimdi sözde 26 yaşındayım millet 30-35 var diyor bana salla gitsin hem bir şeylerin yükünü sen kaldirabiliyorsan onlar da kaldırabilir
tarafından
Kesinlikle katılıyorum canım
0 oy
(410 puan) tarafından
Rahatim sobali diye pwk gitmiyoz haftada 1 defa gifiyom
tarafından
Huzur olsun da varsın sobalı olsun inan hiç sorun degil
(410 puan) tarafından
Annem babam tek gittigimde 2 ablmi yigenlerimde cagirirm guzel gecer zaten 15 dk yol yazin hep ordayiz bahceli ev guzel oluyor
tarafından
Oh ne güzel maşallah
0 oy
tarafından
Ben çok rahatım annem çalışıyor, babam köye gidiyor bir erkek kardeşim var ben rahat edeyim diye oğluma bakar ben de pc de dizi filan izlerim, annem zaten bambaşka biri oğlum doğduğunda sabaha kadar başımızda durup sabahta işe giderdi simdi oglum da büyüdü isten geldiğinde hep oğlumla ilgilenir sohbet muhabbet çok güzel. izin günlerinde de dışarı çıkıp dolaşırız filan benim eve geri dönesim gelmiyo annemlere gidince
tarafından
Ne güzel annem ilgili ama kardeslerden çekiyorum
tarafından
Benim kardeşim de çok şükür zittima gitmez hatta dün aradı kardeşini görmeye gelmiyon gelin artik filan dedi sen de kardeslerine burası benim de evim sizene de ne karışıyorlar
tarafından
Dedim de kaç kere diyicem
0 oy
(26 puan) tarafından
Evet çok rahat ediyorumm 
0 oy
(247 puan) tarafından
Rahatım laf sokan yok kendi evim gibi 
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Ben çok rahatım valla çok şükür hala bekarmisim gibi davranırlar hatta çocuğuma hep annem bakar bende dinlenirim biraz Allah razı olsun 
tarafından
Ne güzel keşke bende öyle olsam
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Evlendik eşim iki hafta sonra vardiyeli gitmeye başladı gececi hemde 8de gidiyordu sabah 8de geliyordu bu bir kerelik bişey değil hep gidicek diye alistrdim kendimi. Annemin evinde de rahatım kardeşim ablam yok benim tek çocuğum ama inan kimsenin kendi evi gibi olmuyor bacagini uzatirsin afedersin açık gezersin kendi evim dersin. Apartmanda insanlar varsa korkma bence dualarını oku yat
tarafından
Haklısın kuzum
0 oy
tarafından

Kendi evimden daha rahat ederim valla :D

tarafından
Oh ne güzel
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Allah  razı olsun annem de babam da bir dediğimi iki yapmıyorlar çok rahat ediyorum ama insan kendi evini özlüyor 
tarafından
Yapıyorlar her şeyi de insanın gönlü kırıldı mı artıklarının da bir kıymeti olmuyor
0 oy
tarafından
Ben edemiyorum yaa öyle laf sokan yok ama hemen evime dönmek istiyorum
tarafından
İnsanin evi gibisi yok ya
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Keske rahat edemesem keşke bana biraz surat yapsalar da döndüğümde her seferinde yenı den gelın çıkmışım gıbı hem ben hem onlar perişan olmasak... Gurbetteyım yılda bır görüşürüz bır ay önce geldım ordan 3 ay kaldım ama yıne gıdıcem kardeşimin düğünü var bu ay sonunda şimdi kavuşmak için gün sayıyoruz hepimiz 
tarafından
Ama sizinki mutlu son
0 oy
tarafından
Gittigimde cok rahatim ama evime donuncede oh be diyorum. Allah razi olsun ailemden hic cekinmeme sebep olcak birsey yapmiyolar 
tarafından
Ne güzel
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ccok rahat ederiim kendi evim gibi♥️
tarafından
Ben hiç rahat degilim :((
(4,152 puan) tarafından
Ablan ve kardedinden kaynaklidir onlar olmasa sende rahat edersin
tarafından
Öyle ama evlenmedikleri için beni anlamıyorlar
0 oy
tarafından
Olduğun yer güvenliyse evinde kal canım yat kalk rahat rahat işini yap ye iç ohh miss gibi kafanı dinle ben hamileyken ailemden çok uzaktaydım hiç akrabanız yoktu bir iki apartmanda komşularım vardı Allah razı olsun çok iyi insanlardı eşimde işimden dolayı şehir dışına gider 1 2 gün gelmezdi mecbur hamile halimle tek kalıedım evde komşularıma güvenirdim seslensem hemen yanımda olacak insanlardı zaten eşim gidince derdim abla ben 1 2 gün yalnızım kulağınız bende oldun diye çünkü 5.ayımdan 8.ayıöın sonuna kadar eşim sürekli dışarıdaydı bir var bir yok misali 
tarafından
Bende suan 7 aylık oldum annem 15 20 dakikalık mesafede ama inanır mısın gitmek içimden gelmiyor ilk defa evde kalmaya karar verdim bakalım artık
tarafından
İçinden gelmiyorsa zorlama kendini erken doğum riskin vs yoksa yalnız kalmaktan korkmuyorsan kal evinde rahat rahat otur kalk diken üstünde olup laf işiteceğine böylesi daha iyi biz şimdi aileme aynı sneşn gini 15 20 dk mesafedeyim eşim dışarı çıktı mı bizi oraya bırakır orada kalırım çok da rahat ederim gitmeyelim diye babam ennem gözümüzün içine bakar ama ne yalan söyleyeyim kendi düzenim kendi evin gibisi yok
tarafından
Çok şükür riskli bir durum yok canım olmadı buraya takılırım
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Valla bana tatil gıbı olur annem kardeslerım cocuklarla ilgilenir. Yalvarırlar bıraz daha kal diye. Kapıyı  heyecanla sen şakrak acarlar. Allah basımdan eksik etmesin cok seviyorum hepsını
tarafından
Amin canım
(4,148 puan) tarafından
Allah razı olsun canm
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Yok valla kuzum edemiyorm.eve kacasim gelyo kardeslerim var bebelere sohranip duryolar babam desen oyle her gittigimde gıcık oluyrm 
tarafından
Benden bir tane daha varmış bende hiç ama hiç rahat degilim
(2,722 puan) tarafından
Bnde kzuum mumkun oldugunca gitmek istemiyormzaten onlarda meraklim degiller

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 665 göst.
0 oy
9 cevap 292 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 1995 (1,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 919 göst.