0 oy
812 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
kızlar esim vardiyali çalışıyor su an 4 12 vardiyasinda eve gelene kadar saat 1 oluyor bende o gelene kadar uyuyorn dun akşam gelmiş saat 2 flan gibi rüya görmüş ben ondan masaj yapmasini istemisim  gecenin üçü kalkmış sırtıma masaj yapıyor napiyosun dedim sen dedin ya masaj yap diye yapıyorum ışte biz gecenin ucunde krize girdik tabii kızım uyandı sonra kızım uyandı diye eşime sinir oldum varmi sizin böyle anilariniz okuyalim gülelim 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal bence burda neler okuduk ;)
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Kiz uyku sersemligi ne delisi hem.bak o halde bile dedigini yapiyomus ben esimin agzina bebegin emzigini koydugumu bilirim yorgunluk cok fena :D

0 oy
(2,055 puan) tarafından
Delilik değilde rüyanın etkisinde çok kalmış canım:)
0 oy
(868 puan) tarafından
Sorma cnm geçen aksm çocuğu tam uyuttum zaten uyumuyor gecenin 3 bna bi su bide ayran yapiver dedi neyse kalktım yaptım. Geldim çocuk uyandı mi beyfendi içti döndü yattı allahım bi sinir geldi bna neyse çocuk uyumuyor bu bi iki saat sonra yine ayran istedi dedim başlarım senin ayranına çocuk zaten uyumuyor bide senin ayranı  yapamam gitti kendin yap dedim gündüz  diyorum gece gece sinir ettin diye bn bişey hatırlamıyorum diyor 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bi ara gece soguk tabi bu ***** uykulu haliyle bataniyeyi kaldrmş top yapip yatagin kenarina koymuş:))) tabi bende soguktan uyandm
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Delilikten değil uyku sersemliginden artık o kadar yorgun düşmüş demek ki bende bi defa eşimle sevgiliyken askerde nöbetten gelirken beni arıyor gece 4 de bende uykulu uykulu açtım ablam nasil durumu iyi mi diyorum ablan ne alaka diyor bende ablam iste ne bilim diyorum sonra oyle tlf acik uyumuşum 
0 oy
tarafından

Ahahhahahaha :D benimki şişman arabayı çalıştır diye uyandırmıştı beni :D ondan ziyade geçen gün sabah 6 acıkmış herhalde beni uyandırdı hadi madem hazırladın neden uyuyon diye kizdi bende neyi dedim kahvaltıyı kak yiyelim dedi saate baktım güldüm bu sefer kendiside gülüyor :D daha neler neler geçen de gece üç burnumu asılan biri var kalktım eşim korktum çığlık attım ben atınca oda korktu :D yağmur yağıyor acil kalk diye uyandırdı napim diyom garip uyanmış canı sıkılmış beni uyandiramamis o bahaneyi bulmuş :D

0 oy
tarafından
Oo neler neler ya dun gece bızzat yasadım kızı ortaya yatırdım bu uyandı uykulu uykulu kızı öpecek elım kızın ustundeydı daha tam yatırmadım elımı öptu sonra kalktı telefonu aldı yanından duzelttı bu boyle dursun dıyor yastıgı duzeltıyor bu da şöyle dursun dıyor elımı tutup uyudu sonra cogu zamanlar korkardım ama buna alıstım sanırım ya ınsan korkuyor once ya uykuluyken bır sey yaparsa dıyd
0 oy
tarafından
Bir an ben yazdım bunu unuttum sandım :) 
0 oy
(285 puan) tarafından
Yorgınluktan mı ne gecenşn 3 rüyamda gördüm uyanıp gidip atese çay koydum :) eşimde diom bak çayo koydum he demle iyimsn çıldırdı mı dio

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 590 göst.
0 oy
6 cevap 235 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 191 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu