0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Merhaba hanimlar geçen gün kızımda sadece hapşırma ve burun akıntısı vardı.Bende malum virüsten dolayı sağlık ocağına götürdüm.Doktorbo ara öksürmedigi için öksürük şurubu vermedi.Ama dunden beri feci oksuruyo ve kuru öksürükten kusuyo.Oksuruk için ve burun tıkanıklığı için kullandığınız ilaçları yazar mısınız.Kizim 19 buçuk aylık bu arada.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım buradan ilaç sorman doğru değil hemen bir doktora götürmelisin
(194 puan) tarafından
Evet haklısınız ama şu an acile de gitsek sağlık ocağı doktoru gibi küçümsemek için demiyorum ama pratisyen hekim çocuk doktoru deil  sonuçta .Bu arafa hapşırma vs geçti sadece öksürüyo.Oksuruk şurubu kullanan vardır diye düşündüm.
-Reklam-
0 oy
(342 puan) tarafından
Kullanma cnm dahs kotu yapiyo oksuruk drubu cogaltiyo onun yerine zeytin yagini ilit gogsune sirtina sur ustune bez koy gecer
(194 puan) tarafından
Gece uyuyamiyo dün geceyi sabah ettim resmen .O kadar kuru öksürüyo ki ben şu verinceye kadar kusuyo
(342 puan) tarafından
Hmm o zmn ver canım
0 oy
(342 puan) tarafından
Kullanma cnm dahs kotu yapiyo oksuruk drubu cogaltiyo onun yerine zeytin yagini ilit gogsune sirtina sur ustune bez koy gecer cnm
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Herkesin kullanacağı ilaç farklıdır ben kullandım diye sende kullanamazsin doktor yazmadan ilaç kullanma 
(194 puan) tarafından
Evet öyle ama bebekler için parol gibi belli başlı ilaçlar var.Eczaciya da sorup almak niyetindeyim
(7,441 puan) tarafından
Çocuk doktoruna götürmeniz de fayda var
0 oy
tarafından
Artik oksuruk suruplari pek verilmiyor cnm zararli diye. Bize doktor doleday vermisti. Balgamli oksuruklerde de asist veriyolar genelde. Cok kusuyorsa acile goturun ilac yazsinlar
(194 puan) tarafından
Kuru öksurunce kusuyo.Surekli hastaneye götürmek istemiyorum bı de hastaneyi girdiğimizden itibaren ortalığı yikiyo ağlamaktan.Su an iyi hapsirmiyo burun akintidi da azaldı bı öksürük işte o canımı sıkıyor.Prospan duymuştum onu kullanan var mı merak ediyorum
tarafından
Hic diymadim
0 oy
(234 puan) tarafından
Merhabalar ben oğlumun öksürüğü için eczaneden doğal kara dut şurubu alıp 1 tatlı kaşığı içiriyorum sizin bebeğinize uyarmı bilemiyorum ama eczaneye bir sorun gerçekten öksürüğü kesmekte bire bir 
(194 puan) tarafından
Tşk ederim canım eşim şu an eczanede galiba prospan almış .Bende üzüm ve keçi boynuzu pekmezi veriyorum her sabah aç karnına.Gunduz yine iyi gece burun tıkanıklığı yüzünden öksurunce boğazı kuruyo o da kendini kustuyo:(
(234 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bize bir tek karadut şurubu fayda etti inşallah sizin çocuğunuzda bir an önce toparlar
(194 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım eşim prospani aldı cok şükür öksürüğü azaldı bunu sanki bı ara doktorumuz yazmisti pazartesiye kadar geç olur diye yine aldık.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 2,328 göst.
19 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugcegncer (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde VAVEYLAA (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 308 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ekennnnn (2,562 puan) tarafından soruldu

374,666 soru

11,206,704 cevap

34,509 kullanıcı

...