0 oy
908 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Bakımlı olmak istiyorum ama  nasıl  ??? Sorum  şu  hiç   makyaj malzemelerm yok sadece kalem var göz için.  Diğerleri ni hiç kullanmadım sevmiyorum. .. şimdi kafaya taktım bakımlı olsam eşim beni mle daha çok ilgilenir belki bana yardımcı olur musunuz 

29 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bakımlı olmak makyaj yapmak demek değildir canım :) temiz düzenli olmak şık giyinmek saçını düzgün yapmak bakımdır. Hiç makyaj sevmeyen biri olarak makyaj bakım demek değil fotoşop bana göre. Anca düğüne gidersem yada Bi davete anca o zaman çok hafif yaparım. Tabi kimi kocalar makyaj sever seninkini de sen tanırsın neyi sevdiğini 
tarafından
Çok doğru diyosn cnm.   Eşim bakımlı ol dédi zoruma gidiyor öyle demeşi ondan
-Reklam-
0 oy
(407 puan) tarafından
Bakım makyajla olmaz ki canm 
(407 puan) tarafından
Allah bagslasn sana canım Oo  zor cnm Allah yardımcın olsun bnnmde 1tanede biride karnında
tarafından
Allah razı olsun senin de.  Doğum ne zaman
(407 puan) tarafından
Saol canm daha çok var Eylül ekm arası cnm
tarafından
Allah yardimcin olsun.
(407 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsn
0 oy
tarafından
Makyaj videolari var izle canim istersen. Ama be  bakımsızlık konusunda bir mrkyim o yuzden bu kadar yardimci olabilirim. 
tarafından
Izlerim teşekkür ederim.  Yardımcı olsan cok mutlu olurum sana hep dua edeirm
tarafından
Mesela bir fikir evde tayt ve tsort giy pijamayla gezme ben gibi
tarafından
:)  ailesi var giyemë m . Odam da  giyiyom yatıyom sadece
tarafından
Himm anladim canım :)
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Neden böyle düşünüyorsun ki tabiki bakımlı olmak güzel bir şey ama eşin seninle ilgilensin sana daha düşkün olsun diye boya küpüne düşmüş gibi dolaşmak da gerekmez seven adam zaten kapkara zenci olsan da sever 
tarafından
Haklısın cnm ama  o bakıma çok önem veriyor  ondan
(2,679 puan) tarafından
O zaman bi rimel bı allık bide kapatıcı fondöten al hafif makyaj yap gece bakım kremleri var onlardan al mesela haftada iki kere yüz maskesi yap güzel parfüm al akljma bunlar geliyor canim
tarafından
Teşekkür ederim canım.
0 oy
(5,706 puan) tarafından
Kız böyle şeyler insanın içinden gelmeli bence bende hiç sevmem makyajla falan ugraşmayı Bi ara hep yaptım ama yıldım artık bıraktım çünkü içimden gelmiyordu eşim için de olsa yapasım gelmiyordu yani mesela bazı arkadaşlarım var makyaj delisi makyajsız dısarı asla cıkmaz lar zor gelmiyor onlara hiç 
tarafından
İçimden gelmiyor ama ne bileyim belki daha çok  sever bağlı olur die
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bakim sadece yüzune sürdügunle olmaz ki her zamn nemlendiricini sür yuzun parlasin saclarina bakim yapabilirsin canli dursun diye giydiklerine dikkat edebilirsin esin le yalnizken daha ackk daha dar seyler giyebilirsin sana yakisan renkleri tercjh edebilirsin ve her zamn gülumsemelisin bu bile erkekleri kendinize cekmeye yeter bence 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım.  Hepsini yapacam inşallah
0 oy
(234 puan) tarafından
Eşin seni beğensin yada ilgilensin diye değil sen kendini beğenmek için özgüveninin artması için bakımlı olmalısın mat parlatıcı ruj sürebilirsin saçlarına fön çekebilirsin yüzüne saçlarına maske yapabilirsin kendine yakışacak şekilde giyinebilirsin saçlarını boyuyorsan saç rengini değiştirebilirsin 
tarafından
Haklısın cnm. Ben sarışın im saç rengini hangi renk yapsam açaba
0 oy
(196 puan) tarafından
Duşunu al güzel kokular sık kokulu kremler sür maske yap yüzüne bi rimel bide parlatıcı hafif dekolteli kıyafetler tamamdır makyaj yapmak bakımlı olmak değilki bazı kızlar var makyajdan yüzü iğrenç duruyo ter kokuyo çok itici koku temizlik herzaman çekici yapan şeydir
tarafından
CoK tesekkur ederim canım.
0 oy
tarafından
Bakım deyince aklına neden makyaj malzemesi geliyo
tarafından
Elbise guzel giyiniyorm ondan
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bakımlı ol ama eşin senle ilgilensin diye değil kendini mutlu hissedeceksen ol başkaları için bişey yapma bu kişi eşin de olsa . Bakım kremleri yüz maskesi al . Göz kalemi fondöten alabilirsin ruj al 
tarafından
Eşim icin istiyorum cnmm.  Gözü  dışarda olmasn artj
0 oy
(267 puan) tarafından
Bakımlı olmak çok güzel ilk önce fondöten al ve ruj
(267 puan) tarafından
Kadın dediğin bakımlı olur canım alışmalısın bence çok güzel makyaj yapmak
tarafından
Haklısın valla. Eşim de Seviyo ben yapmıyorum ya
(267 puan) tarafından
Eşin seviyorsa hiç durma kuzum
tarafından
He valla  doğru diyosn
(267 puan) tarafından
Benimde eşim bakımlı seviyor kendi de çok bakımlı kaşlarım çıksın hemen kuaföre git der
0 oy
tarafından
Esin bakima onem veriyomus oyle yazmissin.. canim fondoten,rimel,kirmizi ruj,guzel kokulu bir vucut losyonu ve parfum al. Acik veya tesetturlu fark etmez saclarina bakim yaptir. Hatta degisim yaptir. Guzel seyler giy ilgisini ceker.
tarafından
Olur yaparm. Cok tesekkur ederim canım
0 oy
tarafından
Bakımlı olmak makyaj yapmak değil canım. Evet o da bakımı tamamlayan bir unsur. Saç, diş, vücut temizliği, cilt temizliği, güzel kokmak, temiz ve özenli giyinmek benim için bakımlı olmak bu. Makyaj yapmak istiyorsan bb krem, maskara, allık bu üçüyle gayet hoş görünülebilir.
tarafından
Haklısın valla
0 oy
tarafından
Bakımı kendin için yap boşver kocan ne düşünürse düşünsün
tarafından
Belki ondan başkasına bakiyo :(
tarafından
Utanmaz arlanmaz demekki kuzum sen naparsan yap yine bakar
tarafından
OyLe mi diyorsun
0 oy
(10,453 puan) tarafından
Makyaj için ilgilenecekse ötede dursun olduğum gibi ilgi göstersin 
0 oy
(461 puan) tarafından
Sabah kalk güzelce bi düşünü al vücut spreyi sık giyin saçların nemliyken serumlarla saçlarına bakım ver çok güzel tulumlar var onlardan giyin kocana güzel bi kahvaltı ohhh

Akşam olunca spreyin vücut losyonu sur vücuduna güzel bi ruj güzel bi gecelik göz kalemi ve saçlarına fon masa ve en güzeli yüzündeki gülümseme eğer bunları nasıl nerde bulucam dersem yaz satış liderliği yapıyorum yardımcı olurum çok güzel bakım ürünleri var 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım.   Özel den msj atarım
(461 puan) tarafından
Tabiki beklerim
0 oy
tarafından
Ben bi düğünümde bide oğlumun sünnette makyaj yaptım ama çok bakimliyim mesela
tarafından
Ben  hiç  deyil im ya
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Bakmayan bakmaz canım ne yaparsan yap ama diyorsanki eşim bakar ilgilenir istiyor böyle şeyler hoşuna gidiyor diyorsan önce kendin için sonra eşin için yap
tarafından
O  sever bakımı cnm
0 oy
(747 puan) tarafından
Canım eşin neyi sever sen daha iyi bilirsin.Mesela benim eşim hiç sevmez öyle süslenmemi o yüzden ben evde tayt tşört giyiyorum hafiften bi göz kalemi sürüyorum birazda ruj ama çok hafif o kadar yani
tarafından
O bakımlı sever.  Sadece ŕuj sevmez .
(747 puan) tarafından
Sende yap ozaman ama fark edilmeyecek türdrn yap
0 oy
tarafından
Saçlarını düzenli kırık al guzel bir renge boya saç kremi kullan cildini oncelikle maske yap tüy varsa yüzünde alabilirsin kaşlarını bıyıklarını al guzel bir cilt kremi kullan nemlendirici veya gece gündüz kremlerinden. Tırnakların kesilmiş temiz olsun vucudunde kıl tüy olmasın duş jeli ve vücut parfümü kullan sık sık duş al ter kokma evde illa gece kulübüne çıkar gibi giymek zorunda değilsin güzel bir pijama takımı veya kendine yakışan başka bı kıyafetler giyinebilirsin makyaj seviyorsaniz eşin de sen de hafif bı makyaj allık ruj rimel iyi gider zarif takılar feminen gösterir 
tarafından
İnsallah hepsini yaparım cnm. Eşim çok  önem  veriyor ondan   hepinize sormak istedikm çok saol
tarafından
Rica ederim canım sever erkekler bakımı

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,017 göst.
23 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde The Mum (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 274 göst.
0 oy
0 cevap 121 göst.
11 Eylül 2021 Moda kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 319 göst.
20 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,701 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,468 cevap

34,775 kullanıcı

...