0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından
Kizlar dogum yaptim cok sukur bebegim 4 gunluk oldu size akil danismak istiyorum cok moralim bozuk ne yapacagimi bilemedim sezeryan dogum yaptim ama 10 saat normal sanci cektim sütüm hemen geldi ama ilk 2 gun azdi ama bebegim emiyordu 2 gundur emmiyor gogusumu kabul etmiyordu hastaneye gttik bisey yok hersey normal emzirmem de dogruymus sonra fark ettik ki bebegimin agzi kucuk meme ucum cok buyuk baya buyuk geliyor ona o yüzden reddediyor emmeye calisiyor büyük geliyor mecbur kaldim sagarak vermeye ama emsin istiyorum ama büyük alamıyor napabilirim basina gelen varmi birde tek basima bakiyorum cokda zorlanıyorum dikislerim ağrıyor ama mecbur kimsem yok yalnizim tecrubelerinze ihtiyacim var

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım emzir bence yoksa alisirsa biberona tumden birakir
(1,159 puan) tarafından
Ah keske emse nasil agliyor nasil gorseniz oda emmek istiyor ama alamiyor cok büyük geliyor korkumdan verdim sağarak doymasi lazimdi hastaneye goturdugum gun 3 4 saat ac kaldi yawrum mecbur kaldim simdi sürekli deniyorum ama yok alamıyor
tarafından
Denemeye devam et aç ta bırakma sarı lık olmasin
(1,159 puan) tarafından
Onun icin sagarak veriyorum zaten yoksa hastaneye gttigim gun acemilik birde 3 4 saat ac kaldi agladi surekli bende agladim valla cok korktum
-Reklam-
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Şimdi kucukya kavrama güçlüğü  çeker  sen sagmaya alistirma o tutar sen surekli emzir damagi yorulur bida dinlenir  benimkide oyle kocaman 

Ve meme ucunun  küçük  olmasi  daha cok problem
(1,159 puan) tarafından
Haklisiniz ama kesinlikle kabul etmiyor doktorla da denedik oda şaşırdı napacagimi bilemiyorum kendimi cok kötü hissediyorum
(2,728 puan) tarafından
Emer kuzum emer simdi meme tutmayi bilmiyoda ondan sen azcik azcik vermeye  calis biberona alıştırma  yoksa hep oyle emmek isticek ben şuan  kizim 6 aylik bikez bile biberon tutmadim ve benimde ucu parmak gibi kocaman
(1,159 puan) tarafından
Aynen bas parmak ucu gbi ama agzi cok minik bilmiyorum napacagimi şaşırdım surekli deniyorum ama ciglik cigliga agliyor birde yalnizim sanirim ondan mi neden bilemiyorum ki herseye evham yapar oldum
0 oy
tarafından
Üçünü biraz sık çıkan süt ağzına damlat meme ucunu da iki parmağının arasına al yavaş yavaş ağzına sürterek ver hepsini almasın varsın sen kendin sıkarak indirsin sütünü 
(1,159 puan) tarafından
Onuda deniyorum sürekli ağlıyor bebek sürekli korkumdan hemen acile gttim bisey yok
0 oy
(314 puan) tarafından
Silikon meme ucu var onu deneyin isterseniz.
(1,159 puan) tarafından
Evet bi kac kisi onu dedi onu alacagim artik napalim cok üzülüyorum ama elimden bisey gelmiyor
(314 puan) tarafından
Üzülmeyin kötü bir şey değil inşaallah tutar da daha rahat emer.
(1,159 puan) tarafından
InsAllah tesekkur ederim
(314 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(267 puan) tarafından
Benim kızımda ilk bir iki hafta emdi sonra bıraktı mama veriyorum 5 aylık oldu sağlığıda çok iyi gelişimide 
(267 puan) tarafından
Sağıp öyle ver canım ne olacak ki
(1,159 puan) tarafından
Bilmiyorum doyuyormu yetiyormu yetmiyormu onun icin sagliklimi degilmi hersey kafama takiliyor
(267 puan) tarafından
Mamada verebilirsin canım
(1,159 puan) tarafından
Mama vermek istemiyorum sutumde var cok.sukur ama ne kadar nasil vercem bilmiyorum doktora soracagim yarin
(267 puan) tarafından
Benim sütüm vardı kızım istemedi ağlıyordu bende mamaya geçtim
0 oy
(304 puan) tarafından
Meme uçları var ondan denedin mi 
(1,159 puan) tarafından
Evet insAllah onu deneyecegim umarim emer
0 oy
tarafından
canim cocuk silikon mem ucunu agzina alabiliyor kaldiki onlar cok buyuk gogsu daha kolay alir bak almak istiyormus sen dene bir sekilde tutar insallah
(1,159 puan) tarafından
Deniyorum boyle tutmak istiyor sonra tutamiyor basiyor ciglik saatlerce cocuk agliyor her denememde ayniyiz ama pes etmiyorum deniyorum deniycem de umarim tutar
0 oy
tarafından
Küçük uçlu silikon göğüs ucu al canım bebeğin blraz kendini toplayana kadar 
(1,159 puan) tarafından
Evet napalim oyle yapacam cok minik daha
0 oy
tarafından
Sağ çay kaşığıyla veya şırıngayla ver genede yutturmaya çalış bir kaç güne kendi tutar ebeler komple halka olan bölgeyi alsın istiyor ondan tutamıyor gibi geliyor bize ucunu tutsa yeter onun için 
(1,159 puan) tarafından
Iste ucunu tutuyordu yavrum ama simdi onuda tutmuyor sütüm asagi inince birden büyüdü kocaman oldu tutamıyor
tarafından
Biberonla veriyorsan biberonla verme sütünü ben çok çektim hastanede biberona alıştı bidaha bırakmadı
(1,159 puan) tarafından
Ne ile verecegim peki acemiyim biraz da ben
tarafından
Çay kaşığı veya şırıngayla yavaş yavaş besleyin veya biberon ucunu tutuyormuş verin biberon ucunu göğsünüze biraz süt damlatın bir kaç çekimden sonra çekin ağzından  göğsümüzü verin eğer hiç tutmuyorsa biberonu hemen bırakın yoksa çok zorlanırsınız

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde Kimbilirdi ki (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 187 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gmzasya (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.