0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (409 puan) tarafından
Kızımın 4 aylık aşısı var ona götürmem lazım ve 26 aylık ta oğlum var 1 tane bebek arabam var yalnızım sağlık ocağı uzak havada sıcak değil pazartesi gitmem gerekiyordu ama yağmur vardı yarın yağmur gözükmüyor nasıl yapacam bilmiyorum daha önce eşim götürdü arabayla eşim çalışıyor işi bırakamıyor. İkisi aynı arabada dururmu nasıl yaparım 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Küçük olanı öne oturt büyük arkada otursun yada kanguru varsa küçüğünü koy gitsin benim tek ama alışverişe gidince bebek arabasını da götürürdm
(409 puan) tarafından
Kanguru varda kalitelilerden değil set bebek taşıma çantasıyla satılandan var kızımda tombul taşımayabilir. Arabaya dediğin gibi koymayı düşünüyorum ama oğlumun nasıl tepki vereceğini bilmiyorum iterse falan ne kadar zor işmiş bunlar
tarafından
Sende benim gibi dışarıya çıkmadan neyi nasl yapacağına önceden düşünüp stres oluyorsun benim tek eşimde 9 aydır yok görevde her şeyi oğlumla yapıyorum bide böyle düşün bir gün idare edicem diye düşün çıkmadan ayetel kürsi oku işimi gücümü rast getir diye dua et cnm
(409 puan) tarafından
Canım alışmam lazım eşim askere gidecek 6 ay yok çok stres altındayım nasıl yapacam diye 2 tane çocukla ben evden çıkmam herşeyi eşim halleder alır gelir evim 4. Katta çocukları falan hep o çıkarır bir yere gidince taşır falan yavaş yavaş alışmam lazım
tarafından
Alışırsın zorluğu var ama sayılı günler çabuk geçer
(409 puan) tarafından
Rabbim herkezin yardımcısı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(5,016 puan) tarafından
Buyuk olanın yürüyecek kadar yakin mesafede degil mi yorulur mu yani benim oğlumda 26 aylik baya yol yürüyor aslinda seni zorlamaz sanki
(409 puan) tarafından
Pek evden çıkmıyoruz canım o yüzden ne kadar yürür bilmiyorum ama evde sürekli ayakta birde dışarı çıktığımızda sürekli biryerlere kaçıyor falan cadde üzeri uzakta biraz 2 kilometre var hemen hemen yola falan atlar diye korkuyorum heryere arabayla gidince böyle oluyormuş işte şimdi düşünüyorum nasıl çıkacam diye
0 oy
tarafından
Bizde yarin 4aylik aşısına gidicez esim goturucek ama.bizi 4bucuk  yasinda oglum var yanimda bide havada cokk soguk yuruyerek hic bi yere gitmedjm.zaten daha 
(409 puan) tarafından
Eşim pazartesiyi bekle diyor ama ben stres yaptım ebede aradı hemen getirmelisin falan diye çıkıştı onunlada tartıştım zaten o ebe beni strese soktu kadın aramış yağmur var diyorum getirmelisin ama diyor sonra msj attım getiremem falan diye aradı siz yanlış anladınız beni ben size öyle konuşmak istemedim falan diyor. Oğlumun aşılarını geç vurduğumuz oldu ama hiç böyle yapmamışlardı
tarafından
1 ay vaktimiz var demisti bizim hemsiremiz aslinda 9unda 4 aylik oldu oglum ama bugun 18i ve bizi bugun çağırdı  10gun gec oluyo yani oglum aşıyı  gec olmaz mi dedim 1 ay vaktimiz var olmaz dedi
(409 puan) tarafından
Bizimki hemen elinden çıksın diye uğraşıyor oğlumun hemşireside öyle değildi kadın arardı yada ben arardım sorun değil falan derdi haftaya gelin derdi burası Bi tuhaf
0 oy
tarafından
Eşin sizi bırakıp öyle ile gitse olmaz mı
(409 puan) tarafından
Askere gidecek arabamız vardı sattık o yüzden işede donmuşla gidip geliyor sabah 7 de çıkıyor akşam geliyor iş varkende çalışıyım diyor askere gitmeden para lazım pazartesiye boş gibi eli o zamanı bekle diyor 1 hafta geçmiş oluyor aşısı gecikirmi diye ben stres yapıyorum
0 oy
tarafından
Aşısı gecikmez cnm pazartesi git eşinin dediği gibi.bn de tek bakıyorum ama bir kızım var.Allah yardımcın olsun.imkanin varsa oğlunu komşuya bırak ya da akrabaya.
(409 puan) tarafından
Aşı pazartesiydi ebe aradı hemen gelmiyormusunuz diyor yağmur var falan diye derdimi anlatıyorum kadın hemen dinlemeden gelmelisiniz ama yarın sabah gelin deyip kapattı sinir oldum mesaj attım gelemem dinlemeden çıkışıyorsunuz daha önce hiç böyle birşey yaşamadım falan dedim aramış siz beni yanlış anlamışsınız aşısı daha bugünmüş sorun olmaz falan diyor sinir etti beni hep o kadın yüzünden strese girdim
0 oy
(710 puan) tarafından
Cnm  benim oğlan 3 buçuk aylık kızımında  pazartesi 4 ay aşısı var oğlum bebek arabasını tutup yanından yürüyor kız zaten arabada  pazara markete dışarı hep öyle gidiyorum benim annemde oğlanı arkaya oturt  kızı öne diyo ama oğlan ezer diye cesaret edmymrm  çok hareketli  bi yakınız varsa rica etseniz sizinle beraber gelse
(409 puan) tarafından
Benim oğlan dışarı çıktıkmı hep biryere koşuyor kaçıyor o yüzden elini tutup yürüsem kaçar yada ağlar kendini yerlere atıyor arabaya koysam kızı iter diye korkuyorum oğlana bakan olsa ben kızla gider gelirim hemen ama yok işte
(710 puan) tarafından
Zor cnm benim oğlan 3 buçuk yaşında yeri geliyo koauyo canm o zaman arkaya oturt kızi  ona koy  ön tarafa yönünü çevir kemeride  tak gözünün önünde olur başka seçeneğin yok gibi
(409 puan) tarafından
Bugün eşim erken geldi beraber gittik ona rağmen bile çok yoruldum tek başına gidemezmişim
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnce eşinin dediği gibi pazartesiyi bekle 1 hafta geç olsa bi şey olmaz cnm.
(409 puan) tarafından
Ebe adam alikıllı birşey demiyor ki işleri hemen hallolsun diye arayıp çıkışıyorlar hemem
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Kuzu en mantıklısı taksi
(409 puan) tarafından
Oda aklıma geldi valla :) ama gelen adam söverse diye düşündüm arabayla 5 dk demeden varılıyor yürüyerek 20 25 dk buluyor
0 oy
tarafından
Ben 3 cocukla hep.disqri cikiyorum ama saglik ocagi farkli oyke durumlarda ya esim ya kaynanam bakiyor
(409 puan) tarafından
Kaynanamgir uzak annemde aynı mahallede değiliz eşimde çalışıyor artık ayarlayacam bir şekilde

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 141 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 1234ts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 266 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 121 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde Anneolmak. (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 160 göst.