0 oy
275 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Sorum yukarda benim ikk deneyimim

9 Cevaplar

0 oy
(215 puan) tarafından
Sürekli yedirmeye çalış ama 12 13 aylık kem iştahsızlık başlıyor genelde zor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sabah süt sonra kahvaltı sonra uyku sonra öğle yemeği ne yiyosak sonra yoğurt tekrar uyku  sonra akşam yemeği sonra ne atistiriyosak yatmadan yine sut
tarafından
Süt içiyor mu ya. Ben azcik verdim sevmedi sanki devam sütü mü veriyorsun
tarafından
Yok normal paket süt veriyorum ne zaman versem yok demez pekmez atıyorum içine
tarafından
Pekmez atılınca vitamini kalıyor mu ki
tarafından
Doğru bal koysam daha iyi
0 oy
(797 puan) tarafından
Sabh 8gibi sut 10 da kahvlti da hergn degisik bisey yapiyorum krep yumurta hasliyom pankek bazen omlet patates ogln sebze corbasi bir kase bazen kofte makarna 4gibi cici bebeli yogurt iki saat snra meyve puresi kucuk kavanoz yatmadn yine ya corba yada muhallebi verip uyutuyorum 11 gibi gece emiyor birkez gun icnde elinede elma salatalik kuru uzum nesguik cubuk krekr filn veriyorum 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kalktığında emzirirdim.Sabah kahvaltı yaptırırdım öğle meyveli püre verirdim.Öğleden sonra yine emzirirdim.Akşam azıcık ya çorba içerdi ya da birazcık pirinç unu maması verirdim.Emzirip yatırırdım.
0 oy
(2,500 puan) tarafından
Uyanınca ilk emziriyorum sonra kahvaltı 2 saat sonra ara öğün 2 saat içinde emiyor tabi uykuya yatıyor öğlen olduğunda çorba ve yoğurt veriyorum akşam yemeği de yiyor gece yatmadan önce bazen muhallebi yapıp veriyorum daha sonra zaten sabaha kadar anne sütü  
0 oy
(10,184 puan) tarafından
Sabah emer 2 saate kahvaltı sonra yatmadan muz uyur uyanınca emer 1 saat sonra çorba içer bazen yoğurt da eklerim yanına. Sonra 1 meyve daha yer. Akşam da sebze et/pilav makarna ve yoğurt 1 kase sonra uyur sabaha kadar da emer. Miktar midesi aldığı kadar 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Kahvaltı etmiyor kızım kahvaltıdan 1-2 saat sonra avakado muz yiyor sonra öğlen uykusu uyanınca irmikli meyve püresi yiyor akşamda çorba yiyor hepsi bu onun harici anne sütü alıyor
0 oy
tarafından
Sabah 7-8 gibi mama 10 civarında Sabah kahvaltısı gün içinde  öğlende gene mama sonra uyuyor uyandığı zaman meyve bazen mama yoğurt bu akşam tavuk pilav yoğurt yicek arada meyve mama uyku porsiyonları bende ayarlayamıyorum hamileyim o an ne yiyorsam aralarda oda yiyor 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Sabah 7 de uyanır emer. 8 buçukta kahvaltı yapar yumurta avokado peynir zeytin pekmez yer. 10 da emer uyur uyanınca 11 gibi meyve veya yoğurt kefir veriririm. 1buçuk 2 gibi çorba içer 4 gibi hurma kayısı kuru üzüm gibi kuru meyvelerden veririm akşam 6 buçukta bizimle yemek yer yanında yine yoğurt veya kefir veririm. 8 de de emer uyur. Sabaha kadar kaç kere uyanırsa emer. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 138 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
7 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 021821 (1,384 puan) tarafından soruldu

377,755 soru

11,306,463 cevap

34,735 kullanıcı

...