0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından

Selam kızlar benim bu sabah abimin oglu dogdu ailemden 350 km uzakta oturuyorum kendim dogum ettiğimden beri esim cok değişti hic birseyw izin vermez oldu abimle birlikte çalışacak bu hafta  inşaatçı sabah hazirlanim gidelim dedim yok dedi esimin abimle arasi açık ben 3 ay önce dogum etim abim 1 hafta sonra geldi görmeye oglumu onun lafini yapiyor cok zoruma gidiyor bende ailemin yanında olmak istiyorum yeğenimi görmek istiyorum suan esimle konuşmuyorum kahvalti bile etmedim kendime yediremiyorum onun icin dogdum yeri yurdu hep terk etim oturduğum şehirde hic kimsem yok bi başımayım dertleşmek istedim kendimi çok yanliz hisediyorum :( 

3 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bu konuda eşinin  eline ipleri verirken aklın nerdeydi kuzum. Onun ailesi varsa senin de var ve bu konuda izin bile alınmaz. 
(4 puan) tarafından
Evet alınmaz ben almadim da eşyalarımı hazırladım ama uzak bebekle kendime güvenmiyorum okadar yolu gitmeyi cok zoruma gidiyor canim :(
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ya kıyamam nasıl da aklın oradadir şimdi. Uzulme biraz geç de olsa gidersin hem bebis de toparlamis olur halası. Sürekli söyle başının etini ye. Ağla sızla :) insafa gelir insalalh
(4 puan) tarafından
Evet canim ya sorma ağlıyorum sabahtan beri vok farkli bir duyguymuş ilk yeğenim gelmiyor insafa nefret ediyorum boyle yapınca:(
0 oy
(234 puan) tarafından
Baştan ipleri eline alacaktın benim eşimde bir çok şeye izin vermez ama ailem konusunda müdahale etmez ettirmem!! 
(4 puan) tarafından
Bende ettirmem asla ama simdi neyapabilirom ki cok uzak kendim çıkıp gidemem
(234 puan) tarafından
Çocukla nereye gidiceksin canım ama eşinin yaptığı büyük saygısızlık
(4 puan) tarafından
Aynen oyle affetmicem simdide diyorki bi isteyen olmayınca hemen kusuyon halbuki son zamandır beni okadar kırıyor yıkıyor ki

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 690 göst.
0 oy
12 cevap 318 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 593 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde hayallhanem (172 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 281 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (301 puan) tarafından soruldu