0 oy
175 göst.
Aile kategorisinde tarafından
ya surekli yalandan yapiyor ne yapcam ben :( bogazina bisey olurmu acaba 5 aylik oldu daha cok yapmaya basladi  sizinkilerdede varmi boyle durum

3 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yalandan yapıyor nedir ya boğazı gıcık yapoyordur su verin çocuga ne anlasın yalandan yapmayı 
tarafından
saol canim bahar alerjisi  var bende nasil birsey oldugunu biliyorum  oksurukle beraber.hapsirik da oluyor disari cikarmiyorum ben hic ayrica burun akintisi felanda olmasi lazim ama boyle bir durum soz konusu degil :)
(25,224 puan) tarafından
Bende de bahar alerjisi var ve sadece gıcık şeklinde öksürük oluyor herkeste bir değil canım. Neyse sçben bilgilerimi yazdım sen bilirsin geçmiş olsun
tarafından
saol canm ama gozlemlicem tekrar doktora goturcem bu gidisle ama sadece bizi gorunce yapiyor :D
(1,664 puan) tarafından
Helal olsun sihirli eller,sabrına ...e yalandan yapıyormuş  işte boşver
(25,224 puan) tarafından
Evet yalandan:)
-Reklam-
0 oy
(2,962 puan) tarafından

Bizimki de öyleydi boğazı ağrıcak diye evhamlaniyordum. Oyle yapinca hemen dikkatini baska seye cektiriyordum. Oyle oyle birakti. Simdi 9 aylik arada yapip güler. :)

tarafından
ay bizi gorunce yapiyor zaten :D cildircam eltimin ogluda herkesi isiriyor 8 ayliktan beri 2 yasinda dislemedigi yer kalmadi annesi babasi esimde bende :D
(2,962 puan) tarafından
Cocuklar cok oyuncular yaa :D bizimkinin de dişleri çıktı o da basladi isirmalara :)
tarafından
ay tepki vermeyin sonra cok kotu oluyor ayagimizi isiriyordu ya eltimin oglu biz sohbet ediyorduk bakmadik yerde oturuyorduk birden şok olduk ya halada ısırıyor birde kopartiyor resmen anlamiyor yalnis oldugunu :) cok kotu ya
(2,962 puan) tarafından
Ben hic tepki vermiyorum babasini da kıllı diye isirmiyor :D oyle isirip bakiyor tepki gormeyince gidiyor :)
tarafından
ahahhahaha hic sorma bizimkide inceliyor o konuda babasini cok
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bizdede var ama arada yapıyor ilgi ıstedı zamn 
(4,061 puan) tarafından
Bılmıyom kuzum valla ama bısı olsa ağlar sesi gider ama bısı yok
tarafından
anladim canimm halada yapiyor   :D eltimin ogluda bizi diş liyor isiriyor
(4,061 puan) tarafından
Bizimki de yapıyor suan uyudu ama 9 bucuk ta bagırır susar etrafa bakıyor geldiler mi diye kız bıde Mac izliyor bızı olduruyor gulmekten biz Mac isini cok seviyoruz oda oyle sasırıyoruz cok
tarafından
ama zaman cabuk geciyor keske buyumeseler boyle kalsalar gercekten cok muzipler :)
(4,061 puan) tarafından
Ay sorma ama buyuyuncede2saha Bı tatlı oluyorlar ☺️

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 424 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 82 göst.
16 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,051 göst.
23 Haziran 2019 Diğer kategorisinde prensannesi34 (454 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...