+1 oy
80 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,238 puan) tarafından
Oglum ne emiyor ne mama iciyor surekli bir huzursuzlugu var doktora gittik soguk alginligi dedi aferin ilaci verdi  ama hasta olmadan oncede bir 20 gundur boyle ne dogru duzgun emiyor 2 cekip birakiyor ne mamasıni iciyor acliktan da aglayip duruyor ne yapacagimi sasirdim  

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çiçeğim kaç aylık 4 ay atağı olabilir 
(1,238 puan) tarafından
4 ayina 18 gun var atak felan bilmiyorum ama hep boyle ya
tarafından
Kuzum çoğu anne yaşıyor bunu benim oğlum da mememi 4 ay atağında bıraktı :( meme reddi mama reddi yaşadık asla uyumuyor sürekli ağlıyordu atak dönemi geçiçi bir dönem ama emzir pes etme bırakmasın
(1,238 puan) tarafından
Pes etmiyorum surekli veriyorum hani sutte geliyor ama iki cekip birakiyr iste uyuyor biraz 40 dk kadar sonra uyanip kaldigi yerden aglamaya devm ediyor
-Reklam-
0 oy
(185 puan) tarafından
Vazgeçme 3 ayda bebekler meme reddine başlarmış sen vazgeçme düzenli aralıklarla ver bir zaman sonra düzelecektir.. hastalığında etkisi vardır tabi..
(1,238 puan) tarafından
Ondanmi acaba  ama beni birakmak istese mamayi icmezmi onu da icmiyor vazgecmiyorum surekli veriyorum ama cekerse iki cekiyor yoksa yok acliktan aglayip duruyor
(185 puan) tarafından
Yani bu aylarda olur meme reddi ama doktor hastada demiş.. hastayken iştah gider yani ondanda olabilir.. hastalığı düzelince yine emmek istemiyorsa meme reddi diyebiliriz
(1,238 puan) tarafından
Anladim canim tesekkur ederim
0 oy
(9,320 puan) tarafından
Bu aylarda oluyor yaklaşık 1.5 2 ay kadar sürdü bizimkinin sadece sabır diliyorum  
(1,238 puan) tarafından
Bilmedigimiz bir rahatsizligimivar diye dusunuyrum artik  gecer insallh ya
(9,320 puan) tarafından
Yok tam bu zamanda oluyor yanlız değilsiniz Allah yardım etsin :)
(1,238 puan) tarafından
Cok zor boylesi gercekten obur iki oglumda yasamadigimi bu oglumda yasiyorum  amin cnim cumlemize insallah
0 oy
tarafından
Bende yaşadım o dönemde şimdi mamaya geçtim bu ayın 1 7 sinde tam 4 olacak inanır mısın mama da içmiyor bende çaresizim biraz geçsin de ek gıda vermek istiyorum 
(1,238 puan) tarafından
Cok zor ya allah yardimcimiz olsun
tarafından
Amin kuzum ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 195 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 420 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu
0 oy