0 oy
1,407 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim beni aldatiyodu diyordum hep neler çektim  nler . Kac gündür konuşmuyordk. Çocuklarim in babasısn dedim ve böyle devam n edErsen  babam in evine  gide cem dedim.. ve ailesi de araya girdi :(((  nasl oldu ne oldu bilmiyorum belki çocuklar i kaybetme korkusu mu anlamadım. .. Bugün aradi hersey için özür diledi bi daha olmayacak dedi.. sen  ve çocuklarımız dedi hata yaptım affet dedi ve ben çok kararsızim ne diyeceğim i bilmiyorum ya ... napayım guveen gityi mi bi daha gelmiyor. ... Sans versem mi 2. Kez 

47 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 kez yapan her zaman yapar bunu unutma o....... Tövbe tutmaz derler
tarafından
Napacam peki
tarafından
Boşqn diyemem ama sürünsün hemen pes etme bir kez kolay affedersen bu beni affediyor nede olsa der
tarafından
Aynen öyle canım  onu pişman edecem bakalım
-Reklam-
0 oy
(195 puan) tarafından
Bosan demek okadar kolayki basina gelmeden ben olsam hayatts barismam bosanirim falan demesi cok kolay. 2cocukla duzeni bozmak hayat gogus germek cok zor. Yapabilirmisin? Evet tabiki yaparsin kadin istedikten sonra yapar ama herseyin bi zorluu var. Ailen arkandami? Bence 2hafts cok kisa bi sure bukadsr kolay olmamli. Yapicam edicem degil yapmalisin. Got babanin evine telefonlarini kapa sana ulasamasin kafayo yesin belirsiz birak. Bitti bu is de bem kendime yeni hayat kurucam yuvamizi bozdun ilerde cocuklarina bunun hesabini sen vericeksin de. Hatta anlasmali bosanalim yeterki cik hayatimdan ben hic bisi talep etmiuorum ailem arkamda de. Blofun kralini yap sora sus. Sana ulasamasin cildirsin. Seni kaybettigini dusunsun. Kesinlikle sana ulasmasina izin verme ama ucak moduna al teli. Surekli cvp verme bacim bedel odet ona kacan kovalanir. O aradada kafani topla en az 1ay gorusme ne yapicagina karar ver hem biraz sakinles.
(195 puan) tarafından
Birde evlilik sozlesmesi yap mutlaka. Bunk sart kos. Herhangi bi sadakatsizlik guvensarsici bi durumda hic bisi talep edemesin senden.
tarafından
Çok  haklsn  cnm.hepsini yaptm babamı   aradı abimi  aradı anlayacağı n   rezil  olduk . Sidi babası arada var bırakmıyor söz verdi  bna
tarafından
Eşimin HC bir şey i  yok ki
(195 puan) tarafından
Ev yada araba hic bisi yokmu?
tarafından
Hayır hc bir şey i  yok
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Hayat bizlere her zaman 2. Bir şans vermiştir evet hara yapmıştır empati kur sen aynı hatayı yapsaydın eşinin nasıl karşılamasını beklerdin seni boşamasını mı yoksa bir şans daha verip herşeye yeniden başlanmasını mı  önce bunu sorgula sevgini güveni saygıyı  sen evlenirken kendin karar aldıysan bundan sonraki hayatndada kendin karar alıcaksın buradaki insanlarıda yuvanın yıkılması karşılığında deatek bekleme yuva yıkanın yuvası olmaz ne boşa derim ne süründür derim
tarafından
Haklısın ama ben  aynı sini  ypsm ssonu ölüm  .. ki  asla  yapamam korkarım .
(5,311 puan) tarafından
Öyle değil  sen erkek olasan eşinde sen olsa  ne yaprdın
tarafından
Bilmiyorum  ;)
(5,311 puan) tarafından
Bilmiyorum diye bir kelime yoktur hayatımızda biliyoruzdur aldığımız karar yanlış çıkardiye korkup karar lamıyoruz ve başkalarınabırakıyoruz  sende şuan öyle yapıyorsun  ypma bu hayatı sen seçiceksin  bir aile danışmanı  olarak soruyorum sana kararlarını verirken sen kararlarının neresinde bulunuyorsun
tarafından
Nasıl yani anlamadım
0 oy
tarafından
Suriyeli kadin gogsunde tirnak izi vs diyordun o musun sen
tarafından
Yok cnm
0 oy
(808 puan) tarafından
Canım bi şans ver bence ama biraz süründür sans vermeden önce çocukların için affet 
tarafından
Öyle yapacam çocuklar için vallaha
0 oy
(333 puan) tarafından
Canım biz senin eşini tanımıyoruz ki hükmünde de sana yardımcı olalım.  Agzimizdan çıkacak tek bir kelime senin hayatını mahvedebilir o yüzden karar senin en doğru ve en iyi kararı sen dusunup verebilirsin
tarafından
Haklısın  cnm
0 oy
(267 puan) tarafından
Huylu huyundan vazgeçmez allah kolaylık versin 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Senin hayatın tabiki istiyorsan bir şans daha ver. Uzaktan boşan demesi çok kolay. Ama biraz burnunu sürt şartlar koş çaba sarfetsin zorlansin ki cesaret edemesin seni üzmeye. Ve gerçekten affedeceksen dön evine. Sürekli önüne surersen sorunlar devam edecektir. Bir kere adam akıllı konuş şartlarını söyle. En ufacık hatanda biter de. Ama aynı evin içine girdikten sonra sürekli başına kakma. 
0 oy
(790 puan) tarafından
Hem aldatma hem şiddet var sen iyimsn yarn aynısı olck asil o çocuklar için o pisliği defet al nafakanı al evide size bakmak zorunda boşan kesinlikle sakın affetme beter olur emin ol sen az güvennce o bidaha şiddet yapar bidaha aldatr ruhun duymaz böyle böyle ******** çocuklar yetişiyor işte ne bu koca sevdanız anlamymki valla çocuklrn için boşa onlrı o kötü ortamda yetştrme pişman olursun ben kendi anne babamdan biliyorm sakın onlara bu kötülüğü yapma o kocan denen adam adam olsa yapmzdı ztn 
tarafından
Çok çok  haklısın cnm.çok güzel anlattı ama  nee ynereye gidecm napayım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Sen aldatmış  olsan  kocan  sana  2. Bir  şans  verirmiydi  
tarafından
Direk olum yaşatmaz
(5,949 puan) tarafından
Ozman kararını  ona  göre  ver  canım  büyük  konuşmak istemem  ama  ne siddeti  nede  aldatmyi  asla  ama asla  kabullenip  g.tumun üstüne  oturmam  ben
tarafından
E ben  gitsem bile  peşimi bırakmaz . Çocukları ma  nasl bakarım
(5,949 puan) tarafından
Ozamn surekli aldatsın  kocan  siddet  uygulasin  ne dim  canım  ben
tarafından
CanM bizde çalışan ayiplanır .2 çocukla her türlü iftira atılır yani. Ben  nereye gideym
0 oy
(13 puan) tarafından
Bence şans vermelisin içinde kalmasın ilerde hep acaba şans versem iyi mi olurdu diye düşünmemek için her insan ikinci bir şansı hak eder.Belki gerçekten pişmandir ama sakın seni kaybetme korkusunu yok etme,bir erkek aldatıyorsa kaybetme korkusu olmadığı içindir.Calisiyor musun bilmiyorum ama çalıyorsan bu saatten sonra maaşını verme çalışmıyorsanda özür için güzel bir para değeri iyi olan birşey aldır yaptığı hatanın bir bedeli olmalı bu bedeli ödemezse yine aldatır 
tarafından
Haklısın valla  :(
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Sen aldatsan, eşin şans verir miydi sana?
tarafından
Asla verme z
0 oy
(802 puan) tarafından
Sadece gülüyorum bide ciddi ciddi acaba şans versemmi diyor :) ver bacım ver sonra bir hafta sonra eşimle barıştık eşim başka kadına ev tutmuş ona paramızı yedirmis dersin 
tarafından
CaNm yaşayan bilir. Neden  gülüyors n yarın senenin başına gelmeyeceğini bilemezsin kimseye güven olmaz. Ben çocuklarım için savaş veriyirm başkada yo k yani
(802 puan) tarafından
Ben durumuna değil senin hala ona şans vermene diyorum ki evet başıma gelmiyceni kimse bilmez ama inan bana başıma gelse değil 1 10 çocuğum olsada boşarım kusura bakma ama başak kadına gidip sonra bana geliyorsa o adamdan ne koca olur nede baba olur böyle ahlaksız adamlar yüzünden ilerde çocuklarımız psikolojileri bozuluyor ve ilerde evlendikleri zamn onlarda eşlerini aldatiyolar kısır dögü gibi babam yaptı bende yaparım der gibi neyse banane ister barış ister ayrıl sonuçta seni taninmam o adamla yasiycak sensin eğer miden tutupta o adamla yine aynı yatağa gitxenksen sen bilirsin
tarafından
Haklısın kim ne derse hakli valla ben iyice dusunmeliyim
0 oy
tarafından
Sen şansı çoktan vermişsin de onay bekliyorsun gibime geldi Allah ıslah etsin kocani ne diyelim 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Icınden ne gelıyor ise o an bu konuyu kapaman lazım affeder isen bak bende geri geldim amaa suan cok mutluyuz bide kızımız oldu ıyıkı dıyorm hersey sende ıcınden geceni yap canım 
tarafından
Haklısın cnm.mutlguvun  daim olsun
(4,061 puan) tarafından
Saol canım seninde ıns
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Yasayan sensin içinden geleni yap kuzum ....ama sindirmesi unutması zor bi durum ya
0 oy
(3,052 puan) tarafından

Bir de şu dikatim çekti. Eşinin sana vurduğunu söylediğin postta bir yorumun var bence tüm sorularını cevaplar. yani ne yapman gerektiğini biliyorsun sadece biraz cesaret. Yorumun şöyle 

(502 puan) tarafından 

((((Ben hiç görmedim o yüzden şiddet ten  nefret ediyorum.  Bazen diyo annem daha çok dayak yedi sen  ne yedin))))
İlerde oğlunda evlendiğinde eşine böyle bir cümle kullanabilir. Böyle bir ortamda çocuk büyütmek evlatlarimiza iyilik değil kötülük oluyor.. aldatmadan önce siddet de büyük sorun
tarafından
Haklısın cnm. Ben iyice düşünmem lazım
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı neyse o olsun 
tarafından
AMin insallah
0 oy
(330 puan) tarafından
Hiç bişey eskisi gibi olmaz ‍♀️ Her an aklında olur bi ömür böyle yaşamaktansa bi çırpıda atmak daha iyi özellikle fiziksel bi aldatma söz konusu ise 
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Ömrün gidiyor üç beş gün ay yıl derken unutma..

Sevgi yoksa sende en önemlisi de karşındaki insanda hiç zorlama derim cocuklar diyorsun ccklr diye diye kaç kadın mahfetti ccklrnn hayatını

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 664 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,054 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 249 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Suskun kiz (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 966 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu

381,101 soru

11,409,140 cevap

34,946 kullanıcı

...