0 oy
398 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
Kizlar kaynanam iki gündür gittiği yerlere cocugumu goturuyo bizede soylemiyo konusmuyoz kusuz ama insan haber verir demi ayy oyle sinir oldumki gorumcem esime dedi anne götürdü diye ben dedim ann3sine babasina soyle oda demis onlar kimdir bu nasil insanlar yaa gelsin diyecem götürme bidaaha

12 Cevaplar

+1 oy
(27 puan) tarafından

Çok yanlıs Bi hareket ya... Anne baba dısında çocuklara karışan kafasına göre davrananlara ayar oluyorum. Uygun Bi dille eşin buna dur demeli annesıne bence yoksa sen verem olursun Allah korusun 

(78 puan) tarafından
Kuzum kac kez söyledim esime bisey olmaz diyo
(27 puan) tarafından
Ahh bu eşler yok mu eşler herseyi çok bilirler. Bişeye de bişi olmaz demeseler zaten ölürler.... Hersey esden gidiyor kuzum onu bunu bilmem ben. Bunlar agırlıklarını koyamıolar. Bi koysalar biz kadınlar daha da mutlu olacağız
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tek başına onda durursa eğer tabiki götürür neden tek başına bıraktın bir iş gereği felan mı canım? 
(78 puan) tarafından
Yok kuzum altli üstlü oturuyoz istediler verdim bende yemek yapiyodum esim isten geldi sonra gorumce aradi dedi anne muhammediler götürdü komşuya sasirdim bense
tarafından
Keşke ne olursa olsun tek başına vermeseydin canım seninle konuşmayınca aman ne sorucam ona gönderdi nasıl olsa diye düşünmüştür
+1 oy
(842 puan) tarafından
Ortalık hastalık dolu karışık kimseye güven yok gözünden ayırma kimseye de yollama boşver küsen küssün
(78 puan) tarafından
Aynen yollamaycm zaten kusuz 1 senedir ama almis goturmus bide onlar kimki diyo
0 oy
tarafından
Hastalik var goturmek nedir ya
(826 puan) tarafından
Kız hastalık olmasa bile ana babasından habersiz götürülür mü çocuk bimyere
tarafından
Orasida ayri bi konu cnm
0 oy
(272 puan) tarafından
Senden gizli nasıl götürüyor ki 
(78 puan) tarafından
Sanki kendi  cocugu ay bide ne diyo biliyomusun antebe gitcejled iki günlüğüne oglumuda goturecejmis çıldırdım
(272 puan) tarafından
Oha senin kaynanaya bak ben alt katta oturuyor kaynanam 1 saat bile bırakmam dayanamıyorum özlüyorum ki güvenemem de
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Senin nasıl haberin olmuyor götürürken 
(78 puan) tarafından
Ben ewimde yemek yapiyodum çıkmışlar duyamdim cocugum onlardaydibanada soylemediler
0 oy
(10,551 puan) tarafından
Kız çocuğunun onlarda ne işi var senden habersiz nasıl.aliyorlr
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sen nerdesin o götürürken 
(25,224 puan) tarafından
Haa 2 hafta önce 200 TL verdi yine bide bu hafta sonu alışveriş yapmışlar bize 5 kiloluk yağ patates soğan meyve falan almışlar sağolsun :D
(78 puan) tarafından
Cnm ben ewdeyim yemek yapiyodum çıkmışlar duymadım sonra gorumce esimi aradi soyledi şok oldum ya
(119,442 puan) tarafından
afiyet olsun selo göm parayi
(25,224 puan) tarafından
Cocugunu ayırma gözünden canım götürmesin bidaha lafını da esirgeme şakası yok bu işin yani ortada virüs kol geziyo
(25,224 puan) tarafından
Ne gömmesi la Ömere altın yaptırdık üstüne ekleyip hahah
0 oy
(5,220 puan) tarafından
sen onu güzelce uyar bajtın anlamıyo dozu yükselt biraz. bebeğinide bırakma o karıyla ne cesaret anasına demeden bebek kaçırmak allahm ne günlere kaldık
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ne münasebet birde benden habersiizz

Nasıl haberin olmuyor 
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Habersiz niye götürüyor Deli mi ne 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Müsade etme eyyyy

İlgili sorular

0 oy