0 oy
312 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar geçen hafta bu gün post açmıştım diyete başlıyorum 101 kiloyum bu burda kalsın kafaya koydum kilo vericem haftaya da post açıcam demiştim. 

Veeeeee 1 hafta da tammmmm 4 kilo vermişim 97 kiloyum evet ilk zamanlar ödem gittiği için fazla veriyorsun ilerleyen zamanlarda bu kadar çok veremiyorsun biliyorum. Ama sonuç olarak 4 kilo verdim 3 lü rakamdan 2 li rakama düştüm çok mutluyum 

Her perşembe buraya kilomu paylaşicam 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

İnşallah istediğin hedefe ulaşırsın bacım :))

tarafından
İnsAllah canım
-Reklam-
0 oy
(1,929 puan) tarafından
38 beden olursun inşallah canım 
tarafından
Ayyy amin aminn
0 oy
tarafından
Tebrikler canım ama biraz hızlı vermıs sın dikkat et hızlı kilo vermek de ıyı degıl 
tarafından
Araştırdım ilk zamanlar ödem gidiyormuş vücuttan o yüzden zaten bir süre sonra yavaşlıyormus
tarafından
Devam o zaman canım ama cok guzel vermıssın
tarafından
Ay evet çok mutlu oldum canım
tarafından
Maasallah diyelim canım nazar degmesın
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Vu huuuuuu alkış alkış alkış süpersin :) inşallah ben de veririm ya 
tarafından
Darısı başımıza ❤️❤️❤️❤️
tarafından
İnsAllah canım inşAllah
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Tavsiye: Sabahlar taze sıkılmış yarim limon suyu 1 bardak ılık su ve tatlı kaşığı ucu bal ic
(6,136 puan) tarafından
Yeşil çay, ılık su, tarçınlı Türk kahvesi, Kiraz sapı çayı, limon bal ılık, bide marketten ofcayin form çaylarını aldım onları kullanıyorum. Sıvı olarak bütün gün bunları tüketiyorum. Sabah acikinca 1 top yumurta 7 zeytin marul salata zeytin yağı kırmızı pul biber bi kapta karistirip yiyorum. Marketten yulaf aldım ıkindin acıkınca onu yiyorum akşam da eşime saat 7 'de mecbur eşlik edip çorba içiyorum sonra form çaylarını içiyorum
(1,929 puan) tarafından
Ayıptır sorması kilon ne kadar esra
(6,136 puan) tarafından
72... :( boyum 1.60
(710 puan) tarafından
Cnn emziriyormusun yulaf falan bende yuketebilirmiyim emziriyorum
(6,136 puan) tarafından
Bi bilgim yok canım ama zararı olacağını sanmıyorum yok emzirmiyorum
0 oy
tarafından
Aaaa nasılsın sevindim ner yaptin bende 104 kiloyum esimi zor ikna ettim ozel diyetisyenler yarin online diyete başlıcam hedefin kac kilo olmak 
tarafından
Ben diyetisyene gidemedim canım o kadar imkanımız yok intertnette çok araştırdım aralıklı oruç diyeti ama Ahmet apanin bu diyetle çok kilo verenler var bizzat halamın arkadaşı 20 kilo verdi un undan yapilan herşey şehriye bile Pilav makarna patates tatlı ve meyve yasak bulgur pilavı serbest saatleri var onlara uyuyorsun ve en önemlisi aç kalkmiyordun çünkü kalori hesabı yapılmıyor istediğin kadar yiyorsun ama bu saydıklarım dışında
tarafından
Biliyorum denedim ama yapamadım hersey guzel gidiyordu ama kahvalti yemeklerde sivi almamak zorladi beni
tarafından
Evet sıvı almıyorsun
0 oy
tarafından
İnşallah hayaline sağlıkla kavuşursun canım ❤️ 
tarafından
İnsAllah canım inşAllah
0 oy
tarafından
Maşallah sübhanallah canım sağlıkla gitsin kilolar
tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
tarafından
Çok iyi gözün aydın hedefin kaç 
tarafından
Hedefi az az belirleyin ona ulaştıkça daha motive olursunuz diye okudum ilk önce bı 85 olayım inşAllah gerisi de gelicek
0 oy
tarafından
Şimdi kilo veriyosun odem gidiyo ve bir kac gune kilonu fazla goeuxeksin tartıda ama umuteuzluga kalilma odem yerine su doldurucak yag bezeleri ve daha sonra kuculcekler zayiflamaya devam ediceksin
tarafından
Yaaa öyle mi olucaakk
tarafından
Bir diyetisyenjn paylasimiydi bu gorsellerle filan anlatmis hatta
tarafından
Aman iyi söyledin canım bilmiyordum moralim bozulup bırakırdım çünkü
tarafından
Birakma kesinlikle ne guzel vermissin valla bende irade yok 87 kiloyum 55 olmam lazim ama yok iste irade..
tarafından
Bende de yok aslında grup ile yapıyoruz kalabalık onlar yapıyor ben niye yapmiycam diyorum kahvaltilarimizi yemeklerimizi atıyoruz fikir oluyor yoksa bende hiç yapamıyordum böyle iyi oldu benim için
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Oh masallahkuzum instez zamanda hedefine ulasirsin
tarafından
İnsAllah canım insAllah bı 85 olayım sonra 75 en son 65  oldum mu tamam 30 kilo fazlam var bakalım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 456 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alpedo (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,294 göst.