0 oy
517 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Çoğu zaman bakmiyor kızlar bide telefonda görüntülü konuşuyoruz mesela annemle o sesleniyor onada bakmıyor misal verdim kimseye bakmıyor yani hep başka şeylerle ilgileniyor normal mi anlamadım nazende şak diye dönüyor

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
her zaman mı tepkisiz kalıyor 
(3,055 puan) tarafından
Yok çoğu zaman öyle ama
tarafından
başka seslere tepki veriyor mu? bide dalma oluyor mu
(3,055 puan) tarafından
Verir pist len vs dedim mi dönüp bakıyor dalma bazen TV izliyor ozaman var renkli şeylerde
tarafından
evde sürekli ismini kullanın o zaman belki ona aşina değildir diğer verdiği tepkiler güzel bazen benm kızımda ismine bir yere dikkatini verdiyse dönmüyor ailemle görüntülü kaç ay çok güzel kameraya bakardı şimdi kamerada dikkatini çekerlerse bakıyor Allah korktuğunuza uğratmasın
(3,055 puan) tarafından
Cümlemizi inşallah canım Allah razı olsun benimki de bakardı şuan bakmıyor biz anneler hemen evham yapıyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç mi tepki vermiyor
(3,055 puan) tarafından
Veriyor ama çoğu zaman vermiyor canı isterse dönüp bakıyor yada oyun oynuyor
tarafından
Sen doktoruna sor cnm bı
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(52 puan) tarafından
Canim bazenn.  Ilgisin cekmediyi icin donmez.  Her zaman cagirinca  yapiyorsa   o ayri.       
(3,055 puan) tarafından
Yok mesela yap dedim şeyleri yapar yapma kaç geliyom diyince vs kaçıyor anlıyor ama bakmıyor ismine yada telefonda konuşurken karşıdake bakmıyor bı babasına bakıyor
0 oy
tarafından
Farklı isimle çağıran mi var canım 
(3,055 puan) tarafından
Farklı isim değilde biz aşkım bitanem diyoruz paşa diyoruz hani o şekilde
tarafından
Canım benim kızımın iki adı var eşim birini kullanınca ona bakmıyor ben ikisini söylüyorum sürekli ikisini deyince bakıyor
(3,055 puan) tarafından
İsmine alismamis mi olabilir
tarafından
Canım bebeğin duyuyor dimi duyduğundan eminsen eğer adını daha sık kullanın bastıra bastıra söyleyin ama bir bak sesi duyuyor mu zil çalınca TV açınca sesi arıyor mu
(3,055 puan) tarafından
Arıyor canım bazen orumcekte oluyor babası kapıyı çalıyor benden önce gidiyor işitme testi vs yapıldı sorun yok
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Çok tv tablet telefon izliyo mu?
(3,055 puan) tarafından
TV izler oda sadece reklam çıktıkça hem izler hem oyuncak oynar acaba ondan mi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 195 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Saliha22 (665 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 200 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 415 göst.
27 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 852 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu

381,547 soru

11,422,782 cevap

34,981 kullanıcı

...