+1 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (9,651 puan) tarafından
Merak ettim :) ben anlatırım eğer samimi olduğum biriyse.. babamı dedemi babaannemi gördüysem sanki onlardan bir haber varmış gibi ablamlari annemi arayıp mutlaka anlatırım..  

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bazen anlatirim :)
(9,651 puan) tarafından
Yanı :))
tarafından
Herkese anlatmam esime gorumceme anneme anlatirim
-Reklam-
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Bende öyle yakın olduklarımı ararim hal hatır sormak için yoksa aklımda kalır acaba bisey mi vardı da rüyama geldiler diye
+1 oy
(3,888 puan) tarafından

Geçen gün arkadaşımı gördüm 2 gün sonra aradım anlattım :D

+1 oy
(407 puan) tarafından
Bende cnm anlatyorum
0 oy
tarafından
Ah aşkım her sabah kaynanamı arayıp anneğğ rüyağğğ gördöömm anlamı neğğğğ derim bıktı kadın benden vekil kendisi sohbet hocası sohbetine gelenlerde çok eskiden kalma bir rüya tabiri varmış onu vermişler kaynanama oradan bakıyor diye zırt pırt ararim :)
(9,651 puan) tarafından
Dhfhhf:D bende güzel rüya görürsem sana yazicam he sor bari :D bak şimdi aklıma geldi annem sürekli rüyasında tarla arsa falan görüyo sürekli tekrar ediyo neden acaba :D
tarafından
Ahahgagjah yaz tabi aşkım sorarım hemen❤️
Geçen bir hafta oluyor bende arsa tarla gördüm kuzum rüyada o arsalar tarlalar senin ise nefsine yenilecek sin nefisin ağır basıyor demişti. İnternette de tam tersi bereket diyor ama :)
(9,651 puan) tarafından
Evet bende bakmıştım he bereket diyodu hep iyiydi anlamı..  sizin evde son durumlar ne kuzum görüştünüz mü dr le
tarafından
Ah aşkım hayal oldu görüşmek annem gelse gidecektim doktoru aradım ama hasta mahremiyeti eşi de olsanız malesef bilgi veremem ancak eşiniz kabul ederse yüz tuze görüşmede konuşuruz dedi yarın diş randevum var diğer doktora güvenmiyor diye kendi doktoruna randevu aldı doktor da erkek hala olayın sokundayim çok büyük bir gelişme :Dd dün gece rüyasında doktora ağzının içine çok yaklaşma karımın diyordu ama olsun
(9,651 puan) tarafından
Hdhdhhdhd:D bence bu bile büyük ilerleme he :) bende kadın doğum doktoru erkekti zor ikna etmiştim he :D bide ömer de adam ilk 7inci haftada karından kalp atışını duyamadı mecburen alttan bakmak zorundayım dedi anammmm.. okadar kavga ettik ki sonrasında..  senin evladiginin sağlığı önemli beyin dersindesin diyorum açmasaydın diyo.. sanki başka seçenek varmış gibi.. Aman kuzum deli bunlar bi kadını gözünü oynatıp adama baksan ne oldu beğendin mi baktın der aman çarpık düşünmeye çok müsait tekrarı olsun devamı gelsin diye dikkatli ol kuzum tecrübeli biri olarak diyim :)
0 oy
tarafından
Bazen insanina göre değişir  bazılarına anlatılmıyor ahah
(9,651 puan) tarafından
Kişiye göre muamele :)
tarafından
Aynen canım
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Gordugum kisiye bagli canim :D anlatmayi severim genelde.
(9,651 puan) tarafından
Geçicek inşallah balim o bulantılarda..  ahh ne güzel ilk 3 ay kilo vermiştim hamilelikte :D ben çok şükür aynı balim eşim gene bizi karantinaya aldı evdeyiz hep hep evdeydik ama arada bi işe giderdi 1 2 saat falan az evden çıksa diyorum ama yok :/
(7,410 puan) tarafından
Bende baslarda hep kilo veririm canim:)))
Ahh sana kiyamam yaa. Ben esim eve erken gelsse dayanamiyorum. Allah tan genelde gec gelir.  Sana bol bol sabir dilerim bidenm.;/
(9,651 puan) tarafından
Hshdhhd :D 7/24 aynı evde valla nefessiz kalıyorum he gram çıkmıyo kuzum bakkala bile çıkmıyo..  :/ su koronanin  acilen hal çaresine baksınlar valla sönüm hiç hayırlı degil
(7,410 puan) tarafından
Valla sasiyorum heee erkekler evde bunalmadan nasil durur hayret yani. Benimki karantinaya girdigin de bile  duramadi:D bu konuda sanirim ne kadar şükretsem az suan onu anladim. Vee tezz zamanda su virüs geldifi  yere gitsin pilissss
(9,651 puan) tarafından
Pls pls :) artık bitsin gitsin benimki oyunkolik oldugu için hâlinden son derece memnun :) tüm hizmet ayağına geliyo daha nolsun
0 oy
(60 puan) tarafından
Kötüyse anlatırım biraz heyecan ve korku sarsın rüyama girmek ne demek görsün :D
(9,651 puan) tarafından
Hjdjdhfh:D :D çok haklsiin
0 oy
tarafından
Evet anlatırım:)) hatta ona ulaşamıyorsam yakınları arayıp anlatıyorum :)))
tarafından
Rabbim iyilik versin inşallah,
Vallah bebekten dolayı fırsat olmuyor :) biran önce akşam olsun uyuma derdindeyim ❤️☺️☺️⭐⚡
(9,651 puan) tarafından
Bende öyle valla çocuklar gün içinde pertimi cikariyo:/ uyuşuklarda az kendime vakit ayiriyim derken hal mal kalmiyo
tarafından
Vallahi anne olmaK ne zor iş ,
İnanır mısın Recep İvedik'ten beter olmuşum :/
Dünyanın en zor meslegidir anne olmak
(9,651 puan) tarafından
Kesinlikle bide yanında ekstresi var ev işleri yemek temizlik koca dirdiri:/ Allah yardımcımız olsun
tarafından
Amin amin amin , rabbim evlatlarimizjn acisini yaşatmasın, bizi evlatlarimiz ile sınamasın.
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Benim gördüklerim çıkıyor genelde o yüzden gördüğüm kişiye anlatmam başkasına anlatırım:)
(9,651 puan) tarafından
Oda çok tuhaftir he.. benimde bazı şeyleri cikiyo en yakınlarımın olduğunu hep gece görmüştüm ama hep çok iyi oldukları şeklinde
(1,885 puan) tarafından
Bildikleri için beni etkilenirler diye anlatmıyorum direk o kişiye ama ortak arkadaş birine anlatıyorm gerçekleşince söylüyorlar sevgi gördü diye :)  her zaman iyi olmuyor ya kötü daha çok ağırlıklı goruyorm ben
(9,651 puan) tarafından
Malûm oluyo demek.. iyiye yormak lazım herzaman ya
0 oy
tarafından
Bendeki heyecan anlattığım kişide olmuyor ise anlatmam ben zaten genelde olmuş insanları görüyorum 
(9,651 puan) tarafından
Sana da oluyormu sanki onlardan bi haber alıyomus hissi
0 oy
tarafından
genellikle söylüyorum kötü olunca pek söylemek istemem 
(9,651 puan) tarafından
Olsun kötüyü de iyiye yor
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kesinlikle anlatırım bn kesin ☺️☺️
(9,651 puan) tarafından
Hshdhhdh:D tutamiyosun dimi icinde
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Güzel rüyaysa anlatırım samimiyete de bağlı tabi☺️
0 oy
tarafından

Geçen gün şöyle bir rüya gördüm hamile kalmadan önce bi akrabamız görüyor dum hamile idi 4. Bebegine beni çagırdı dediki İlknur ben bu bebegi gizli olarak sana verecem bakamıyorum bide 4. De olursa hepsi erkek bu da erkek al götür kadın doğurup benim cüzdanımın içine koyuyordu 2 hafta sonra hamile olduğumu ögrendim kadını arıyacaktım ama vazgeçtim çok burnu havada görse selam vermez istemedim acıkcası.

Bide ne rüya görsem anneme anlatırım rüyalarım bir degişik benim heyecanlı heyecanlı birbirimize anlatırız 
(9,651 puan) tarafından
Bu rüya harbiden degisikmis he bide cinsiyet erkek çıkarsa baya ilginç olur
tarafından
Evet ya bende onu düşünüyorum hayırlısı olsun da
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Canım  anlatmak isterse  anlatırım 
0 oy
tarafından
Duruma göre kötüyse hiç ses etmem çünkü dillendirmek iyi değildir. İyiyse de kim olduğuna bağlı. Mesela birini hamile görsem o kişi hamile kalır genelde o kişilere haber verdim onlar bile bilmiyolarmış bi kaç hafta sonra senin rüya gerçek çıktı diye aradılar
(9,651 puan) tarafından
Rüyaları gerçek olan biri daha :)
tarafından
Evet ben ben ben kötü gördüğümde o kişinin başına kötü şeyler gelir ama kendimle ilgili hiç bişey çıkmaz hep başkalarını görürüm
(9,651 puan) tarafından
Hep güzel rüyalar gör insalah ;)
tarafından
İnşallah canım ❤️
0 oy
(13,669 puan) tarafından

Etkisinde çok kaldiysam ararım.

Dün eşim mahkemelik olmuştu rüyamda hemen mesaj attım :D

image

0 oy
tarafından
Samimiysem anlatırım canim