0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
tarafından kapalı
Şuan kaçta yakisiyounuz çok mu yüksek yakiyosunuz nasıl yani ev sıcak oluyor mu havalardan malum ben şimdi tasinicam yeni eve ama doğal gazlı fakat Mayıs'ta bağlanıyor şimdi yok yanmıyor ve acil taşınmam gerek bu oturdum ev tuvalet borusu çatladı heryerden sızıntı vs yapiyor 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oturdugun şehre bağlı bide küçük bebeğin varmı 
tarafından
Konya soğuk canm ben şuan 42 yakiyom antepteyim
(3,055 puan) tarafından
Yaa nasıl yapacam şaştım:(
tarafından
Şöyle diyim doğalgaz soba gibi çok ısıtmaz ama her yerin ısısı aynı oluyo ama tertemiz valla istediğin gibi gez içerde
(3,055 puan) tarafından
Yok kız şimdide sobada değilim kaloriferli evim ama burası yönetici ayarlıyor ısıyı
tarafından
Doğalgaz ha iyi kalorilerden zaten kış bitti ben geçen yıl bu zamanlar kapatmıştım bu yıl bebeğim küçük ondan açık
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
55de yanıyo ama bizde bi cihaz var evin derecesi 21 olarak ayarlı 
(3,055 puan) tarafından
Yani çok mu sıcak ben hiç bilmiyorum da
(2,127 puan) tarafından
Yok normal olması gereken ama bizde cihaz oldugu icin o kadar fazla yakiyoruz az geliyo bu havada normalde 38 de yakmak ideal evin konumuna gore 40 da olabilir
0 oy
tarafından
Şuan 30 da yanıyor 
(3,055 puan) tarafından
Peki hiç yanmasa soğuk olurmu mesela kapalı tuttun oda vs varsa soğuk mu
tarafından
Kapalı tuttuğum oda dışardan soğuk canım bizim fatura çok geliyor o yüzden yakabileceğim en alt sınırda yakıyorum hani biraz dayanabilsem hepten kapatırım ama parmaklarım acıyor kapatinca
0 oy
(848 puan) tarafından
Ilk etapta 50 de yak Baktın ev ısındı 45 e düsür canım 1 hafta sonra. Ben öyle ayarladm yeni evde. Ilk tasininca biraz soğuk oluyor yanmamıs bos ev olduğu icin.  
(3,055 puan) tarafından
Kız doğal gaz ta Mayıs'ta bağlancakmis ben yanmayan eve gidicem işte ondan korkuyom
(848 puan) tarafından
Mayısta sıcak olur Eger üsürsen 40 ta yak ısınsın ev sonra kapatırsın. Yasadigın yerede baglı
(3,055 puan) tarafından
Konyadayim canm
(848 puan) tarafından
Iklimino bilmiyorum ama mayısta sıcak oluyor kapaniyor dogalgazlar hep. Sen usursen 40 ta yakarsın Baktn usumeniz gecti kapatirsin 1 hafta sonra maksat evin duvarları ısınsın

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 401 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 315 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 527 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 427 göst.