0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Şuan kaçta yakisiyounuz çok mu yüksek yakiyosunuz nasıl yani ev sıcak oluyor mu havalardan malum ben şimdi tasinicam yeni eve ama doğal gazlı fakat Mayıs'ta bağlanıyor şimdi yok yanmıyor ve acil taşınmam gerek bu oturdum ev tuvalet borusu çatladı heryerden sızıntı vs yapiyor  çok mu soğuk olur

17 Cevaplar

+1 oy
(14,033 puan) tarafından
Eve göre değişir biz geçen sene bu eve taşındık mesela 50 60 da yanmasına rağmen buz gibiydi bu sene 40ta yanıyor hamam gibi yeni doğalgaz çekilen evlerde başta bi soğuk oluyor
(3,055 puan) tarafından
Ev Altan ısıtmalı vs ama bilemedim ki ya güneşte görüyor heryeri
(14,033 puan) tarafından
O zaman çok soğuk olmaz yaa havalar ısınmaya başladı zaten
(1,808 puan) tarafından
Dogalgazli eve termostat sart canim diger türlü fazla gelio
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Katalıt varsa kucuk onu kullan bende tasındım tasındım evin kombi vanası patladı uc gun kaldım - 22de ve 20 gunluk sezeryanlı halımle canım 
(3,055 puan) tarafından
Çok soğuk oldumu
(4,061 puan) tarafından
Yok canim tek odaya koydum kapıyı kapadım orda durdu kızım hıc usumedık
0 oy
tarafından
Soğukta 56 sicakta 40 şimdi 36 ev kayniyor çünkü 
(3,055 puan) tarafından
Ya ben nasıl yapacam bilmiyom şimdi gitsem soğuk olurmu korkuyom bana bakma eşimle tek olsak olur da bebem var bide
tarafından
Kuzum  bizde sirf eymen icin yakiyoruz  zaten pek cok gelmiyor  ya 200 300 şükür  ama bence biraz ac bizim mutfak koridor  oturma odasi acik bütün ev yaniyor  cocuk olunca şart onun hastalanmasindan  kiymetlimi
(3,055 puan) tarafından
Tabiki değil ama doğal gaz henüz bağlanmadı yani Mayıs'ta bağlanıyor o yüzden şimdi yakamam bişey:( ondna korkuyom bende
tarafından
Evin altan ısıtmamış sanirim  altan isitma bek evi isitmiyor gibi  ondan soğuk olabilir canım bizimki kalifer ya bide orta kat iyi ısınıyor
tarafından
Nasıl ısınıyorsunuz ya canım siz evde
0 oy
(814 puan) tarafından
Bazen r0 bazen 45 havaya göre 
(3,055 puan) tarafından
Anladım canım yakmasak soğuk olurmu
(814 puan) tarafından
Cnm benim evim hemen isinan bir ev ona ragmen soguk olur bence bebek var olmasa yakmamda yerde emekliyor devamli üşür
0 oy
(629 puan) tarafından
Canim eve tasinirsaniz ilk ay yuksek gelirse petegi temizletin 150 tl iniyor fatura arkdsm oyle yapgi biz 40 da feln yakiyrz evde atletle geziyorum bn ama cocuk icin soguk olur 40 
(3,055 puan) tarafından
Doğal gaz şuan yanmıyor yani Mayıs'ta bağlancakmis ben yanmadan gidicem soğuk olursa diye korkuyom
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ilık havalarda 45 de yanıyor ama şuan 55 60 dan aşağısı ısıtmıyor soğuk olduğu için 
(3,055 puan) tarafından
Nerde yasiyosun canim
(8,081 puan) tarafından
Izmir canım sen
0 oy
(15,725 puan) tarafından
Sabit 45 de havalar soğuk buralarda hala jkar yağar 
(3,055 puan) tarafından
Nerde yasiyon ki kiz
(15,725 puan) tarafından
Ağrı da yaşıyore
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bizim merkezi sistem kaçta yandığını bilmiyorum ama kış başında yanmadan önce bu geçiş dönemi dediğimiz zaman Ekim 15 Kasım arası soğuk oluyor birde Nisan'da kapatıyorlar Nisan Mayıs arası serin oluyor evim güneş aldigi halde 
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
40 da yanıyor canım 
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,798 puan) tarafından
Güneş görürse hiç korkma canım suan 40da kombi evin içi 20 derce 16 aylık kızm var bide 
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Kuzum dubleks Ken evim 60 70 te yakiyordum asla isinmiyordu şimdi 3 +1 çok soğuklarda 55 te yaktım şimdi 50 de yanıyor ev sıcacık elektrikli soba al kuzum doğalgazın bağlanana kadar tek oda da yak sobayı bebek varsa 
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(507 puan) tarafından
Benim evim salon ve mutfaktan bütün sabah gunesini alıyor canım. Uyandigim anda kapatıyorum gün boyunca gayet sıcak oluyor akşam uyumadan en kısıkta açıyoruz ama acmasak da kat kat giyinip uyudugumuz odada elektrikli yaksak idare edecek derecede biz rahatlık diye yakıyoruz yani taşınman gerekiyorsa küçük bebeğin de yoksa idare edebilirsin bence havalar çok kötüu değil artık 
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(6,796 puan) tarafından

Geceden sabaha kadar 50 de yanar, 11 den tee ikindin 4 e kadar kapalı olur. Evin içi normal bide tv odasını güneş görür sıcacık olur.

Bizimde mutfak lavabosu tıkanır bezdirdi bizi:angry: Yakında bizde gidiciyiz gibi:ermm:

(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Kuzu 40 da yanıyor şuan en düşükte yani sıcak ev ama İstanbuldayım ben hava buz gibi yağmur falan yağıyor doğalgaz yanmasa soğuk oluyor yani 
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bizim en çok 56 da yandı 973₺ geldi çocuk için mecbur yaktık ısındı. 45 te taksam asla ısınmaz evde yalıtım yok 4 yanı açık alttan takan yok 
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bulunduğun şehire göre değişiyor bence mesela ben Adanadayim kış boyu 35 de çalıştı ev gayet sıcak güzeldi. Şimdi bildiğin yaz havası var burda o sebeple kapattık biz kombileri (çevremdekiler de aynı sekilde)
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 180 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 315 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 528 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (256 puan) tarafından soruldu