0 oy
938 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum 4 aylık sırt üstü yatıramıyorum çok kusuyor yan yatırıyorum sırt üstü yatıramıyorum o yüzden başı uzun kaldı ne yapıcam bilmiyorum görenler slatalığa benzetiyor bu benim çok zoruma gidiyor sonra oturup ağlıyorum. Düzelmesi için ne yapabilirim 

46 Cevaplar

0 oy
(1,399 puan) tarafından
Ne değişik insanlar var ya ne kadar ayıp doktora danis canım tedavisi oluyor yastıkları var doktordan destek alıp ilgili yerleri söyler size
tarafından
Düzelir zamanla dedi
-Reklam-
0 oy
(3,901 puan) tarafından
4 aylik bebek zatn sirt üstü yatirilmz cnm hep sag ve sol yatrcaksin..o zatn donmeye basladgnda sirt üstü yaticak..simdiden cok sirt üstü yatirirsan düz kafa olur zatn..
tarafından
Bende öyle yapıyorum dönüyor cnm sırt üstü durmuyor
0 oy
(503 puan) tarafından
evinizde ayna yok galiba siz hiç kendinize baktınız mı neye benzediğinizi biliyor musunuz de  
0 oy
(78 puan) tarafından
Bizimde pyle 4 aylk ya takma ben takmiyorum soyleyeede konusma 
0 oy
tarafından
Canım bir tülbent ile sar kafasini benim oğlumun da olmuştu öyle yaptım hemen düzeldi ama dikkat et çok sıkı olmasın 
tarafından
Nasıl sarayım cnm
tarafından
Hani baş ağrıyınca sarıyolar ya tulbenti katlayıp biliyorsundur onun gibi ama aşağıdan yukarıya canım bandana takar gibi
0 oy
(3,739 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Senin beynin de buradan bakınca babamın mısır tarlasına benziyo ben bir şey diyor muyum size de ;) 

tarafından
Bu çok iyi cnm
(3,739 puan) tarafından
Valla çok sinirlendim ya bebeğe denir mi o laf
0 oy
tarafından

O dalga geçenlerin ben varya :angry:

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Onu verene kurban.  Onlar laf ederken sen niye üzülüp ağlıyorsun çarp ağızlarına bir tane. Herkes haddini bilsin. 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Canim basinin altina yastik yada yatagini egimli yapip duz yatirabilirsin 
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Bişey olmaz oğlumda aynıydı bebekken herkes sivri kafa diyordu ama zamanla düzeliyor saçıda çıkınca geçiyor üzülme
0 oy
(117 puan) tarafından
Canim oglumun da basi biraz uzundu. Zamanla done done duzeldi. Takma sen onlari. Hatta mumkunse gorusme bile, cikar hayatindan. El kadar bebege mana verecek kadar sekilci insanlarla ne goruseceksin.
0 oy
(376 puan) tarafından
Kendileri çocuk buyutmemisler galiba zihniyetsizler hiç takma zamanla şekil alır 4 aylık daha
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Başını yüksek tutacak gibi bir yastık koy canım. Onu diyenler de evlat torun torba sahibi olacak elbet. Edepsiz arsızlar. Küçücük cocuga dediklerine bak. 
tarafından
Teyzem bile dedi yani
(1,007 puan) tarafından
Kız sen ne takıyon o diyenleri. Cocuk bu bende sag sol yatıramıyorum cocugun kafasının arkası tepsi gibi dümdüz oldu. Gittim yastık aldım sırt üstü yatıyor diye. Yavaşça düzeliyor. Herşeyin caresi var bacı sen niye kendini üzüyon ki. Kendileri cok kusursuzmuş gibi bide.
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Takma kimseyi boş konuşuyorlar onlar 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
minik bi bebek için hiç utanmadan sıkıkmadan salatalık kelimesini kulkanan densizleri evine dahi sokma sana kötü gelen insanları hayatından çıkar gerekşrse cevaplarınla kır ne mal insanlar var yaa
0 oy
(426 puan) tarafından
Gadasını alsınlar, poposunu yesinler. Herkes kendine baksın salatalık beyinliler. 
0 oy
(46 puan) tarafından
Tövbe estafirullah o nebicim kelamdir Minicik meleğe ay çok sinirlendim Benim kızım da sırt usttu yattıgi gibi kusuyordu Sağa ya da sola yatırıyorum reflü yatağinda yatırdım zaten 40'i çıkana kadar Bı sağlıkçı arkadaş Reflusu vardır doktora soyle tedaviye başlasın dedi O esnada Çok şükür geçti Sizde bı çocuk doktoruna gösterin 
tarafından
Gösterdim cnm çok gazı varmış gaz midesine baskı yaptığı için kusuyor muş
(46 puan) tarafından
Oy kuzum geçer insaAllah merak etme cnm hiç takma
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Sen yanında iken sırt üstü yatır cnm.basina bı yastık koy öyle yatır yanında ol
0 oy
(314 puan) tarafından
Reflü yatağı var mı. Ben reflü yatağında sırayla yan yatırıyordum. Düzeliyor sonradan kulakları kepçe olacak falan diyorlardı şimdi gayet güzel. Ama eşim hala armut kafa diye sever. 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benimki de ***** Allah ın yarattığı ile dalga geçecekletirine kendilerine yansınlar. 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,314 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 838 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 607 göst.
+1 oy
50 cevap 1,002 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Doubletrouble (81 puan) tarafından soruldu