0 oy
1,015 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar hamileyim canım bir şey çektiğinde eşimden istemeye çok çekiniyorum düşünüyorum vazgeçiyorum şimdi de canım bir şey çekiyor çok istedim mesajda ama nerdeyse almasanda olur diye tekrar yazicam asamiyorum bu durumu önceki tutumları beni bu hale getirdi 

49 Cevaplar

+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Böyle yaparsan ilerde hic bisey isteyemezsin direk mesaj at bunu şunu al diye 
tarafından
Canım sürekli yanımda su kadar para yok bu kadar yok şuna bu kadar para gitti kalmadı vs fatura gelir niye bu kadar gelmiş diye bana sorar falan bende sindikce siniyorum böyle olunca
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İsteyenin bir yüzü kaara vermeyenin iki yüzü demişler. Hamile kadina caninin cekttigini almak sevaptır annem bana yaz günü portakal bulmuştu mesela
+1 oy
(725 puan) tarafından
Para asla isteyemem çok utanıyorum onun dışında yiyecek içecek ne istersem söylerim hamileyken sağolsun her gördüğümü isterdim alırdı :D
0 oy
tarafından
Yok tek para isteyemiyorum 
0 oy
tarafından
Canım bu esinden kaynaklı birsey gayet rahat isterim esının sana bunu hıssettırmesı lazım
0 oy
tarafından
Eşin o senin karnında ki bebeğin de babası size bakmak zorunda 
0 oy
(263 puan) tarafından
Önceden ne dedi ki canım isteme benden mi dedi? Çok mu istiyon dedi ne yaptı?
0 oy
(867 puan) tarafından
Aynen ben de böyleyim. Çok kasıyorum kendimi 
0 oy
(119,305 puan) tarafından

hic cekinmem o benden cekinsin ;)

tarafından
Cekinsin  tabi kral:))
0 oy
(14,031 puan) tarafından
Eşin sana bu rahatlığı vermedi mi
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Aaaaa neden eşinden istemiycende kimden istiycen hiçte çekinmiyorum  valla soyluyom alıyor saolsun❤️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yok bodoslama istiyom ben :D 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bilmem hamileyken  öyle onu al bunu al denedim  
0 oy
(868 puan) tarafından
Vlla gayet isterim sen bize bakmak zorundasın bile derim 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Herşeyi istiyorum eşim de aynı şekilde birşey istediğinde söylüyor. Ama seninki eşinin tutumundan kaynaklıymis yani o tepki vermese sende isticeksin aslında 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Çekinme cnm kocan o senin bende çekiniyorum param varsa kendim alıyorum yakınımda yoksa veya param yoksa eşime diyorum
0 oy
(2,736 puan) tarafından
İsterim valla niye cekinicem işte sende iki canlisin
0 oy
(44,647 puan) tarafından
Yooo herşeyin dan diye soyluyom istiyom benim eksiğim ihtiyacım olsun ondan o sorumlu tabikide derim isterim
0 oy
tarafından
Yok valla hiç utanmam
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hiç bi zaman cekinmedim canım bise istese hemen söylerim veya neler sevdiğimi bildiği ivin markete gidince alır gelir ama 3 buçuk senedir sadece bi kere söyleyemedim oğluma hamileydim kış zamanıydı ama benim canımda acayip karpuz çekmişti söylersem arayıp bulamaz üzülür diye söyleyememiştim ama Allah razı olsun onun dışında hiç biseyi sakınmaz benden

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 499 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde Azranin annesi (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 469 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
30 Nisan 2023 Aile kategorisinde Lavinya01 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.