0 oy
497 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Kizlar 15 haftalık hamileyim canım birşey çekince eşime çekiniyorum söylemeye bazen dediğimde almıyor yada diyor almayı unuttum çekiniyorum bende 

32 Cevaplar

+1 oy
(109 puan) tarafından
Yoo hiç çekinmem valla parasının olduğundan eminsem herseyi isterim parayida kendi her maaş aldığında oturuyoruz hesabımızı yapıyoruz yanımıza para ayırıyoruz isteme gereği kalmıyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım çeken yada evde biteni çekinmem ama para isteyemem 
(24 puan) tarafından
Yok iki türlü de çekiniyorum azarlıyor bazen çekiniyorum
tarafından
Niye azarlıyor ki delimine
0 oy
(404 puan) tarafından
Çekinme kafasına vura vura aldır sonuçta tek başına yapmadın bebeği. Hoş sen ne istedin de hiç birşey ama canım istemedi   istese burnundan getire getkre aldırırdim
(24 puan) tarafından
Yok valla bazen oluyor birşey istiyorum almayı unuttum diyor yara diyor zararlı birşeyler uyduruyor bende çekiniyorum
(404 puan) tarafından
Olsun naz yaparak aldır çekinme hiç sonuçta çocuk yaptınız yaparken çekinme  olmadıysa istediklerini alacak sende tutup ejderha meyvesi falan asermede
(24 puan) tarafından
Yok heryerde bulunan şeyler isterim ama nedense hep unutur
(404 puan) tarafından
O zaman çıkacaksın aldiracaksin yani ne diyip yada unuttu diye hengame çıkar birdaha unutmaz
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Yok ya cekinmiyorum valla istiyom ama nişanlıyken vs çok cekiniyodum hatta hiç bişey istemezdim 
0 oy
(121 puan) tarafından
Kiz iste çekinme canım 1 iste 2 iste 3 iste  komşunun sana alacak hali yok o alacak 
0 oy
(580 puan) tarafından

Daha yeni evlisin sanırım. İste çekininme sakin ne demişler isteyenin bi yüzü kara vermeyenin 2 yüzü:D çekinme canın ne istiyorsa iste ikinizin bebeği anlayışla karşılar. Bende başta çekinirdim 8 yıl oldu ne olursa istemeden alır yapar şimdi sağolsun:)

(24 puan) tarafından
Yok canım iste5 yıllık evliyim
(580 puan) tarafından
Neden çekiniyorsun? Parasının olduğunu biliyorsan alır hamilesin nefs bu ister çekinme
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Bende bawlarda cekinirdim  bi kere evde bisey bittiginde neden al demiyosun bana dedi ondan buyana xanimn dektigini evde biteni soyluyorm alisdm 
0 oy
(7,663 puan) tarafından

Hiiiccc cekinmiyorum :D

0 oy
tarafından
Kocandan istemeyip kimden isticen kız çekinme hiç 
0 oy
(126 puan) tarafından
Hayır çekinmiyorum 
0 oy
(6,812 puan) tarafından
Ilk baslarda  benimkide öyleydi hatta eve para bile birakmazdi  burda çoğu kezde söyledim bilen bilir  bisey al derdim eve gelirdi unuttum  derdi daha kapıda ayakkabısını çıkartmadan gönderiyorum şimdi unuttuysan git al diye biraz diklerdim ben ondan sonra kendine geldi benimki o almam dedikce sen al de
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Başlarda ben de cekinirdim. İlk hamileliğimde istediğim şeyi o an almaz veya unutur başka güne atardı. Ben de cekinirdim en sonunda istemezdim. Sonra o da alıştı almaya falan derken şimdi ikinci gebeliğim her istediğmi anında mesaj atıyorum görmezse arayıp şimdi getirebilir misin diyorum. Müsait olursa işten geliyor hemen yoksa akşamına getiriyor unutursa da saat geç olmazsa o an gidip alıyor. Yani boşa cekinmisim boşa geride durmusum inan böyle daha iyi yaraniyor insan
(24 puan) tarafından
İkinci hamileliğim bir kızım da var mesela şimdi geçen beraber gittiğimiz tantunici vardı bende dedim canım çok istedi pişman oldum istediğime ne diyorsun yine azarladı beni öyle çok isteyen bir insan da değilim ama çok zoruma gitti
(2,346 puan) tarafından
Yani alışma sürecini de gecmissiniz evlilikte o zaman kusura bakma canım kocanın cimriliginden çekinir olmuşsun sen maalesef
0 oy
(337 puan) tarafından
Eşim haftalık alıyor hepsini bana veriyor kendine sigara yi da ben alıyorum. Günlük sigara parası  o kadar ben alıyorum istedimi ondan istememe gerek kalmıyor canım. Ama diyorum şunu alacam bunu alacam diye para sende sen bilirsin diyor 
0 oy
(421 puan) tarafından
Hayatımda yanında en rahat hissettiğim kişi annemden babamdan çekinirim kocamdan çekinmem hiç bişeyde 
0 oy
(356 puan) tarafından
Hiç acımıyorum ne istesem al derim parada herseyde mecbur babamdan mı istiyim 
0 oy
tarafından
Eşinin işine gelmiyordur eşimdede oluyor bazen dün canım bir şey istedi sipariş vereyim dedim ne gerek var zararlı gece gece dedi sonra güya gidip alıcaktı gece 12 oldu bu gün sancım var eğer doğum yaparsam bu olayın üstüne burnundan getirmicem uzun süre 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Nie cekineyim sonucata hamileyim yani canım isteyebilir  unutur ayrı mesele ama alır çoğunlukla sagolsun
(24 puan) tarafından
Yok unuttuğunu sanmıyorum
0 oy
tarafından

Asla cekinmem hatta şu an 9 aylik hamileyim bsey istiomusun der her iş cikisinda bn lazm olan varsa derim alir canin bsey istemio mu der yok derim sn nasil hamilesin nye canin bsey cekmio deyip kafasina göre bseyler alip gelir canim kocam iyiki var <3

0 oy
(812 puan) tarafından
Hyir cnm niye çekineyim birşey alicaksam söylerim bırakır eksik olanı söylerim alır gelir hamileyken ben sadece bir sefer aseridm ztn eşim de eğitimdeydi yoktu doğuma gelebildi Ocak ayinda karpuz diye uyku uyumadim eşim saatlerce arayıp bulmustu 
0 oy
tarafından
Hayir.........

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 999 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.
30 Nisan 2023 Aile kategorisinde Lavinya01 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.