0 oy
1,025 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Bugün kaynana ma gittik.  Eşim yemekte açık öğretim konusu açıldı işte sınavlar online ya . Benim yerime kaynım giricek. Çocuğum 2 aylık vaktim pek olmuyor.  Neyse işte kayananm dio kaç senedir girion  bitmedi falan  ben de dedim sürekli görmedim gitseydim biterdi . Eşim kahkkalar  içinde güldü.  Sonra işte kaynanam a dedim ben ehliyete yazılcam  sen yapamazsın sınavlar var geçemezsin falan ben dedim dünyanın en gerizekali insanı gecio  benmi gecemicem  . Diye . He he dedi .

Sonra bebeğimi emziremiyorum . Emmio  mecbur mama veriyorum yetmio  diye kaynanam büyü sana  annen   emzirmedi sütünü vermedi dicem herşeyi solicem  sana deyip bebeğe soluo  zoruma gitti . Içimden dedim büyüsün sizin ne bok  olduğunuzu eşimin bana neler yaptığını ben solicem  bakalım kimi  sevucek bu çocuk.  Bebegu emzirdim nirmal azıcık çıkarttı.  Senin sütünü beğenmedi falan dio . Ya en nefret ettiğim şey.  Rencide edilmek azarlanmak  eşim kayanbamin yanında bana bir sürü küfür etti . Onunda hoşuna gidio gitmese  derdi oğlum küfür etme diye.  Ya biktim gerçekten. ***** gerizekalı dio kocam la kaynanam bana .

39 Cevaplar

+3 oy
(6,825 puan) tarafından
O öyle konusurken snn dilin napıyor..versene kız ağızlarının payını biyle sni ezmelerinebizin verip susrsan daha neler derler neler
-Reklam-
+2 oy
(148 puan) tarafından
 Canım eski postalarına da baktımda senin hayatın sinir olarak ve aşağılanarak geçecek sen kendine değer vermiyorsun ki kocan sana değer versin . Adam yanında uygunsuz video izliyor yine kavga ettik dinlemedi sana küfür ediyor çok morelim bozuk bana böyle dedi. Yani sen ne bekliyorsun ki eşim beni kıskansın diye ne yapsam vs . Bence sen o kocadan kurtul başka çözüm yok 
+1 oy
(431 puan) tarafından
İyi dayanıyon valla bna yapacaklar bu dediklerini yuturup hepsini sıraya dizerim oturdukları evi başlarına yıkarım Allah yardımcın olsun bacım kendini ezdirme kimseye 
0 oy
tarafından
Tam ***** kayannan varmış saaalakk başka ne denir
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Benim kaynanam da desi ıktan pkuyom kızım annan la baban seni.niye okutmadı bende dedim onlar okuttu evde boş oturmaktan sa oğluna söyledim oda oku dedi dedim   tabi bizim herifde güldü bende benim kocaya dedim bidaha bu konu açılırsa gör bak kalp nasıl kırılıyor
0 oy
tarafından
Allah'a havale ediyorum öyle insanları
0 oy
tarafından
Söyle sende ehliyet almak gerekli bir şey kullanmasan bile dursun kenarda ne demek sen beceremezsin sen yapamazsın kendileri çok bı bokk becermisler doğurup buyuttukleri çocuk ortada işte . Çocuğun kusması kadar doğal bişey yok midesinin kabul etmediği fazla yemeği kusar bu bebeği geçtim insan da olan bir donanım . Yani bunu cahile anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor . Sen o durumda he he herşeyi siz biliyorsunuz dünyanın algortmasini çözen keşiş bile sizden daha az şey biliyordur de bildiğini yapmaya devam et . Ama susma 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kaynanana söyle arada kocasına uğrasın tövbe yaa. bana asla yapamaz öyle ne kocam ne anası çok iğnelidir dilim. varya kesin senin kaynanan cahilin en önde gideni bi bk olamamış bişeyi becerememiş içindeki pisliği dışarı böyle yansıtıyo
0 oy
(426 puan) tarafından
Kocanın b*k yemesi hep bunlar. Kaynananın, kayınbabanın yanında "bu benim karım ona göre davranın" diye izlenip bırakmazsa kaynananda vır vır eder, kayınbabanda. Başta kocan adam olup ağırlığını koyup kendide milletin yanında küçük düşürmücekti, başkasınada küçük düşüttürmücekti,laf ettirmicekti. Küfür nedir ya o kaynananın ve kocanın ağzına kürekle girişecen, onlar kim oluyorki küfür ediyor. Kocanda olsa haddini bilecek, terbiyesizliğin lüzumu yok. 
0 oy
(14,034 puan) tarafından
Senin ağzın ne iş görüyor bu sırada Allahım cildiricam ya gerçekten niye vermiyorsun herkesin cevabını ya 
0 oy
(782 puan) tarafından
Ağzın yok.mu bacim sende de bana da kullanmisti eşim gerizekalı adındir dedim uyardim sanki kardesiyim
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Onların senin yüzüne karşı söylediği şeye cevabı sen niye içinden verdin ben buna takıldım, sende yüzlerine söyleseydin keşke. Bide eşin sana hakaret ederken sessiz kalıp alttan alıyosan devam eder, altta kalma sessiz kalma bu tip insanlar sessizlerin üstüne daha çok gider, kendini ezdirme onlara 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Alıcan küreği bi yapıştırıcan ağızlarına tövbe Yarabbim ya. Gece uyurken bir yapışacan öyle kocanın boğazına. Sıkıp birakacan bir daha benimle insan gibi konuşup savunacaksın. Yoksa bi gün bi sıkarım bir daha bırakmam diyeceksin. Piskopat bu deyip bulaşamazlar bir daha. Sinir oldum sabah sabah. Şiddete karşıyım ama. Böyle insanlari evir çevire dövesim geliyor. 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
O kocadan sana hayır gelmez canım mutlaka benim de rencide olduğum zamanlar vardır ama bu şekilde kabul edilebilir gibi değil eşini karşına al konuş tek tek siz bana bunları bunları yapıp söylüyorsunuz benim ne hissettiğimi hiç düşünmüyor musun de bu şekilde olursa ailesiyle de alakasını keseceğini ona karşı da mesafe koyacağını kimsenin kimseyi böyle aşağılamaya hakkı olmadığını söyle bunu gerçekten yap tepkini koy ve yumuşama ki dikkat etsin biraz ağzından çıkanlara ikisi de ayıp denen bişey var hele o kaynanan ne şirret bir kadınmış utanmaz arlanmaz ne var mamayla beslendiyse herkesin çocuğu mamayla besleniyor herkes emdiriyor mu sanıyor anlamadım ki 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Sizsiniz diyemiyor musun? Veya kişi kendinden bilr diye. Ama sende de var sınava kaynını sokarsan beyninden şüphe ederler kendin girecektin ben yaptım diyecektin
(375 puan) tarafından
Bunu bende düşündüm bu tür insanların ağzına laf vermemek lazım.
0 oy
tarafından
Asla beni rencide etmelerine izin vermem ağızlarının payınıda veririm! Sen onlara inat çalış,kazan ♡  senin kocan olacak adamda iş yok 
0 oy
(375 puan) tarafından
Bana bu lafların yüzde 1 ini etseler ev başlarına yikilir. Bunu bildiklerinden böyle şeyler hayatta diyemezler. Onu da geçtim yani akrabalık bağını geçtim insan olan karşısındaki insana böyle laflar etmez,ettirmez. Kocanda da iş yokmuş . Allah yardımcın olsun. Ama çekme bunları. Ya senin bir insan olduğunu bilip  ona göre davransınlar ya da çekme bunları. Söyletme kendine bunları. Akıl yasta değil diye boşuna demiyorlar. Allah akıl fikir versin hepsine. 
0 oy
(790 puan) tarafından
Onlr kim köpekmş kendileri okumuş mu peki ne b o k olmuşlar kız sen ne susuyosun peki ver lafını ortalığı yık sen de bsy bilsydn bebeğin fazlasını kustugnu bilrdn o benm çocuğa annesnn ne oldgnu elbet görck herkesi tek tek tanıyck de o kocannda ver lafını gerizekalı kendileri işte ahlaksızlar seni sessiz bulmşlr oh ne ala memleket susma ezdirme onlr sana diyorsa sende de onlra sakın ezik olma basta verirsen ipi daha alamzsn anasını cok seviyorsa kocan gitsin anasını dizinn dibinde otrsn bunlr insan dgl cnm insan sanma yaratık bunlr böylelrnn ağzına edecen yoksa yaranaman
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Bana bunu yapacaklar 10 tabaka fazlasını yaparım hepsine burunlarından getiririm sen gene susuyon sabrın iyimis 
0 oy
(337 puan) tarafından
Ay bacım banada böyle bussuru şey diyodu küçüktüm bu laf edemez gibicesine bı zaman sonra artık tak etti gelipte beni eleştiremez susma ağzının payını ver yoksa tepene çıkar iyiyce 

İlgili sorular

+1 oy
48 cevap 1,260 göst.
0 oy
31 cevap 1,289 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 429 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 884 göst.
8 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu