0 oy
274 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar 32 haftalık hamileyim doktorum 30 haftalıkken hareketlerini takip et yemek yedikten 2 saat  içinde hareket etmezse hastaneye gel demişti 

Acaba ayakta olduğum için mi hissetmedim şimdi biraz biseyler atistirdim eğer biraz daha hareket etmezse doktora gidecem 

6 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından

Büyük ihtimal uyuyodur cnm geceyle gunduzu ayirt edebiliyolar çunku

Bn hamileyken 1 gun boyunca sadece 1 kere harekt ettigini bilirim digru duzgun h8c hareket etmezdi Miranim hep korkardim hamileligimin tadini hic cikaramadim hep bi endise hep bi korku..

Hemen pinpiriklenme derim cnm çikolata ye ve karinini dürt tekme atar hemen eger atmazsa git istersen
(190 puan) tarafından
Tmm cnm öyle yapim bn
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kuzum ayaktayken belki de hareket etti sen farketmedin uzan biraz hemen panik yapma
(13,662 puan) tarafından
19um daha.ay daha çok  :/
(2,479 puan) tarafından
Cinsiyeti belli oldu mu kız
(13,662 puan) tarafından
Kızım olcak yeşim:)
(2,479 puan) tarafından
Maşallah Rabbim sağlıkla bir avazda doğurmayı nasip etsin kuzum
(190 puan) tarafından
Biraz yattım cnm hissettim hareketini
0 oy
(407 puan) tarafından
Canım  internete elektrik süpürgesi sesi dinlet bak oynar
(190 puan) tarafından
Hiç bilmiyordum ilk defa duydum
(407 puan) tarafından
Aynı nst sesi gibi oluyoya o yüzden oynuyo bebek cnm  yada netde nst sesi dnlet
(190 puan) tarafından
Bi dahakine deneyim bi
(407 puan) tarafından
TM  dene
(407 puan) tarafından
TM  deneee
0 oy
tarafından
Canım biraz uzan ayaktayken hareket ettiyse hissetmemisindir . Çikolatalı şekerli birşeyler ye ve yat.  Az çok biliyorsundur hangi pozisyonda daha çok oynadığını.  Benim bebiş sırt üstü yatıp ayaklarımı kendime çekmeden oynamaz mesela.  Öğrenmissindir sende artık o pozisyonda dinlen biraz karnını okşa falan 
(190 puan) tarafından
Çikolata yiyip Biraz uzandım cnm hissettim hareketini
0 oy
(73 puan) tarafından
Benimki de öyleydi canım uyumazdım haraket etcek mı diye dinlemekten sakin ol uzan bakalım biraz sol tarafına yatcaksın ellerini çıplak karnına koy yarım saatte 3 4 haraket hissedersen sıkıntı yok hissetmezsen de git hastaneye emin ol iyi olduğundan doktorun bana böyle söylemişti 
(190 puan) tarafından
Hareket etti cnm dediğin gibi yaptım
(73 puan) tarafından
İyi çok şükür sevindim sağlıkla kucağına al canım inşallah  :)
(190 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
tarafından
Korkma canım, benimki ben uyanınca günaydın dercesine bir kere hareketlenirdi sonra akşam 6 da babasının gelmesine yakın başlardı hareketlenmeye, o saate kadar yemek yerdim tatlı yerdim dokunurdum hiç hareket etmezdi ama 6 da babası geldi mi tekmeler dururdu 1 saat boyunca sonra yine dururdu gece uyuyacağım sırada hareketlenirdi ama bunları hep otururken hissederdim. Ayakta iyice büyüdüğü zaman hissetmeye başladım =) 
(190 puan) tarafından
İlk gebeliğim çok korkuyorum bişe olur diye bnde ayakta çok hissetmiyorum şimdilik ilerde hisseder miyim bilmiyorum
tarafından
Hissedersin canım, aslında yemek yiyince değil de benimki tatlı yediğimde hareketleniyordu, şimdi de aynı benim gibi eksi değil tatlı tatları daha çok seviyor =) yemek yiyip otur, biraz karnını elle, her yerine parmağını hafif bastır konuş o zaman tepki verir bence. 2 saat çok az bir süre bu zamanlarda çok fazla uyuyorlar. Ama daha uzun süre hareket etmezse mutlaka otur, uğraş sonra doktora git
(190 puan) tarafından
Bnmki de tatlı yediğimde hareket ediyor tatli aserdum hep şimdi çok az kaldı
tarafından
Heh işte baktın uzun süre hareketsiz tatlı ye otur dinlen, yarım saat içinde hareket etmesini bekle baktın etmedi bir duş al yine bekle yarım saat sonra hemen git acile. Benim öyle oldu bir gün boyunca hareket hissetmedim o  günde çok yoğundum fark etmedim bile yorgunluktan eve gelir gelmez uyumuşum saat gece 11 de fark ettim. Tatlı yedim yoktu, duş aldım yoktu hemen acile gittim doktor eğer çok ayakta kaldıysan yorulduysan böyle olabilir son haftalarında dedi sende bunları yap eğer olmazsa hemencecik git Allah korusun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(190 puan) tarafından
Uzun süre hareketsiz kalırsa dediğin gibi yaparım cnm çok sağol amin cnm insallah

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 39 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
9 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ece0935 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 327 göst.
26 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Meleknazz (120 puan) tarafından soruldu

378,957 soru

11,343,410 cevap

34,809 kullanıcı

...