0 oy
571 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından

Boyle sorulan 50. Soru :D geri cekilme olmasi sart degil herhangi bi korunmayla hamile kalan varmi yaa aklim cikiyo kalicam diye ama bana guven diyor 5 yildir felan kaza olmadı şükür dahada olmaz diye düşünüyorum ama yinede Allah bilir bebegim daha cok kucuk 12 aylik ve aksama kadar nereyi dagitsam nasil yaramazlık yapsam diye düşünüyor  

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
23 aydir geri cekilmeyle korunuyoz bisey olmadi sukur :))
(6,681 puan) tarafından
Bende oyle 2yil korundum
tarafından
2 yil daha korunabilirim insallah :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben geri çekilmeye güvenmem o yüzden sorunum yok şu an 
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Benimde kızım 20 aylık geri çekilme yöntemini deniyoruz :D gebelik olmadı yumurtlama günümü hesaplıyorum o günlerde uzak duruyorum yine de 
(572 puan) tarafından
Yaa bende oyle yapiyodum yumurtlama gununde prezervatif taktiriyodum bu ay takmadi suanda korkuyorum Allah gönlüme gore versin :D
0 oy
tarafından
Gericekilmeyi esinin elinde olanbisey o akitmamissa icine yani o oyle diyosa guvenyisa biseyolmaz canim.
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Geri çekilmek yada cekilememek :D

tarafından
Bütün mesele bu :D
0 oy
(3,729 puan) tarafından
7 yıl olmak üzere evliyiz bebek istedigimiz zamanlar hariç hep bu yöntemi kullandık ve sorun olmadı 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bana. Göre tehlikeli bir durum :angel: riski göze almak lazım 

0 oy
(1,428 puan) tarafından
Hap kullanıyorum sorun yok şükür ama bunda bile korkuyorum valla 
0 oy
(1,661 puan) tarafından
 bir akrabam ayda sadece 3 kez ilişkide olmasına rağmen bide korunarak gebe kaldı 4 yıl sonra
0 oy
(4,040 puan) tarafından

Başlık ve kullanıcı adı uyumu:woot:

0 oy
tarafından

Ben 2 yıldır evliyim ayni dediginiz gbi bizdede geri cekilme ile oluyo ama hamile kalmadım valla hiç o sekilde diger turlu kaldım

0 oy
tarafından
Bende güveniyordum 

SONUÇ 28 haftalık hamıleyım hıç kaçırma olmamasına rağmen olmuş yine 
0 oy
(764 puan) tarafından
Evlendikten sonra 7. Ayda geri çekilmeyle hamile kaldım :) bi süre daha düşünmüyorduk ama nasip böyleymiş. Şimdi oğlum 7 aylık korunuyoruz ama korkuyorum yine de çocuk küçük olunca öyle oluyor :) 
0 oy
(32 puan) tarafından
Cabim biz geri cekilmeyle 4 senedir korunuyorduk şükür kızım 4 yaşına girdi öyle isteyerek hamile kaldım şuan 19 haftaligiz

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 633 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 2,637 göst.
19 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 2,506 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,392 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu

380,177 soru

11,381,230 cevap

34,874 kullanıcı

...