0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Mesela yoldan açık giyimli bir bayan geliyor o sıra eşinize bakarmısınız bakıyor mu acaba die

36 Cevaplar

0 oy
(272 puan) tarafından
Benim bakmam anı ile eşimle göz göze gelmem :D
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bakmam diyen yalan söylüyodur diyen olmuş ama ben bakmıyorum yapı meselesi bu böyle şeyleri kıskanmam 
0 oy
(6,926 puan) tarafından
Eşime bakmam  niye bakım o sirada bende kadına bakıyor olurum ☺☺☺☺☺
0 oy
(802 puan) tarafından
Bakmaya gerek duymam biliyorumki eşim o kadini görse bakar hatta bende bakarım sonra eşimle birbirimize bakıp güleriz güzel kadın derim :))
tarafından
Bizi buldum :D bana "rahat " demiş biri ama doğruya doğru öyle bir giyiniyorlar ki bakıyorum neden yalan söyleyeyim ki? Taş gibi de kızlar maşallah fizikleri de güzel eşim de bakıyorsa bile içinden bir şey geçirecek bir tip değil hatta her gün dua eder Kübra dan başkasına baktırma beni yöneltme diye
(802 puan) tarafından
Erkeklerin meşhur lafı beni başka kadınlara yöneltme benim eşimde bazen kavga ettiğimizde der bende ona bakarsan bak çokta umrumda bende gider başka erkeklere bakarım diyorum hatta bazen bak beni aldatta bende sana bı nafaka davası açayım donuna kadar herşeyi alıp elin erkekleriyle yiyim diyorum sinirden deli oluyor bende ona kahkaha atiyorum:)))
tarafından
:Dd benimki dua ediyor kavga da falan değil ama seninki iyiymiş donuna kadar alırım sjsjsjsjsj
0 oy
tarafından
Ben bile bakiyom  :)  oda  baiyo 
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Ağzını burnunu kırarım hiç bakamaz korkar bnden
0 oy
(5,220 puan) tarafından

ben bakmıyom valla izmirde heryer açık saçık gacı dolu. zaten yapacak olana da ne desen boş ama arada güven varsa karıların içine atsan adamı ne. içinde pislik olanıda eve kapatsan ne. isteyen istediğini hertürlü yapacağından hiç uğraşamam kıskanmakla :D

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bakar niye bakmasın ama erkekler unutuyor şunu; onların hayasida gözleridir..
0 oy
(790 puan) tarafından

Cimciklerim bakmaya yeltinmesin diye. Bi keresinde esime biri carpti pesine dustum dovcem diye :D ahahhahah

0 oy
(7,096 puan) tarafından

Taaa gözünün icinee bakarim hatta oda korkudan kafasini kaldiramaz yerden :D

0 oy
tarafından
Evet bakıyorum eşim de bakıyorsa 2-3 gün trip yiyor
0 oy
tarafından

Valla hemen esime caktirmadan bakarimmm ama hayal kirikligina ugrstmaz sukurrr<3

0 oy
(788 puan) tarafından
Dikkat çeken bi kız görünce ben bile bakıyorum çaktırmadan ne yalan söyliyim :D o sırada eşim bakıyor mu diye bakıp kendimi düşürmem ama asslaaa :)
0 oy
tarafından
Valla artik kiskanc degilim tilkinin donup dolasacagi yer kurkcu duklani
0 oy
(27 puan) tarafından
Bakıyorum ama dalga geçiyorum onla birlikte böyle şeylere takılmayın bence baktığından değildir ama eğer baskı kurarsan o şeye daha fazla yapma eğiliminde olur böyle bakıyorum olaya
0 oy
(68 puan) tarafından
İki metre uzaktan geçse sinirden patlarim valla hemen eşime bakarım çaktırmadan :D göz ucuyla dahi baksa dilimle döverim valla :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 526 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,659 soru

11,506,742 cevap

35,160 kullanıcı

...