0 oy
556 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (12 puan) tarafından

Bugün doğum yaptım bebeğimin solunum yetmezliği var kuvezde şuan nolur dua edin bize :( başına böyle gelip iyi olan var mı ?

38 Cevaplar

+1 oy
(1,472 puan) tarafından
Allahım tez zamanda kavuştursun canım çok geçmiş olsun Rabbim size bağışlasın 
(12 puan) tarafından
Amiinn inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kaç haftalıktı cnm?
(12 puan) tarafından
38 haftalık canım
(3,895 puan) tarafından
38.nci haftada ciğerleri gelişmiş olmalıydı bnde ilkini 38de doğurdum ciğerleri gelişmişti neyse inşallah sağlıklı olur canım yaa haftasıda gayet iyi çok küçük değil.Birkaç güne toparlanır 1 haftada taburcu olursunuz inşallah üzülme daha küçük olup küvöze girenler var Bnm bi tanıdık 32 haftalık doğum yaptı şimdi çocuğu koca çocuk oldu seninkide olur :)
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
(12 puan) tarafından
Amiin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim şifasını versin inşeAllah dua et Allah'ın izniyle kucağına alırsın 
(12 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay cok geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşir 
(12 puan) tarafından
Inşallahh
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım yaşamadım ama bı çok bebekte olan bı şey bı kaç günlük kuvezden sonra toparlıyor takma kafana dua et bi şey olmaz Allah'ın izniyle
0 oy
(3,763 puan) tarafından
Gecmis olsun  benim bebesimde oyle oldu 9 gun kaldi kuvezde dogardogmaz gorevemedim Rabbim sifa versin  sabirli ol bol bol dua et  simdi 6 aylik oldu
0 oy
(48,643 puan) tarafından
geçmiş olsun canim
0 oy
tarafından
13 gün kaldı merak etme cnm geçiyor Allah'n izniyle bebeğin iyi olucak sen üzülüp stres yapma sütünü etkilemesn sakın
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Rabb'im bir an önce kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 
0 oy
(1,066 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
uyur canım canlı örnek prematüre 31+4 de doğdu 1 ay 4 gün falan yoğun bakımda kaldı şuan gayet sağlıklı şükürler olsun iyileşir inşallah yüreğini ferah tut 
(940 puan) tarafından
Yakışıklı kaç aylık canım
(1,066 puan) tarafından
Şuan 3 buçuk yaşında
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hiç korkma bende o yoğun bakımda evladımla yattım benmkisi enfeksiyon kapmıştı sağolsn doktorlar suyum geldikten snra 3 gün doğumhanede sancılı beklettiler su gelince enfeksiyon kapmış bebeğin gibi çk bebek vardı ailesine kavuştu hiiç korkma 
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun aklin hep ondadir iyi bakiyolarmi napiyo diye Allah yardimcin olsun iyilesir gelir insallah uzulme kuzum
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum ALLAH şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşsun insaalah
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Rabbim şifalandırsın inşallah 
0 oy
tarafından
benim de başıma gelmişti başka şeylerde kaldı 2 haftaya yakın kalmıştı benim bebeğim ama sadece solunum değildi.. neden oldu 
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah ablaminda eltiminde ayni oldu fazla kalmadilar kuvezde inşallah Allahin izniyle seninkide çıkacak 
0 oy
(264 puan) tarafından
hiç korkma cnm benimde kızım aynı sorundan yattı sabah vereceklerdi bana ama kaninda enfeksiyon çıktığı için 10 gün birlikte yattık hastanede allah şifa versin sağlıkla gelsin miniğin
0 oy
(446 puan) tarafından
Korkma canım Allahın izni ile bişi olmaz inşallah benimkide 38+4de doğu hem akciğerlerine hava kaçmıştı hemde solunum yetmezliği vardı dopar doğmaz dikiş fakan atıldı şuan 7aylık çok şükür 1 hafta tek kaldı küvezde inşallah sizde en kısa zamanda hastaneden beraber çıkarsınız
0 oy
(516 puan) tarafından
Allah sifa versin canım, tez zamanda çıkar insallah,ben normal dogim yaptıktan sonra dikis atmak icin anestezi vermişlerdi, yaklasik iki saat baygındım, odaya gectigimde bebeğimi daha getirmemislerdi ,ogluma da hava vermisler,kuvezde tutmuslar,ben ayılıp  odaya geldiğimde getirmişlerdi,düzelmişti yani,inşallah senin yavrunda rn kisa zamanda toparlanır canım, üzülme, süt olcak yavruna daha,sütün gitmesin,hosaf ic,bol bol su ic ki evladina süt olsun

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 475 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Berfin Hiranur (1,086 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 348 göst.
8 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Senbnmherseyimsin (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Gamzekoseoglu (7 puan) tarafından soruldu

379,363 soru

11,355,669 cevap

34,832 kullanıcı

...