0 oy
261 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Şu uykunun yüzünden esimle yıllardır birbirimize giriyoruz tüm gün uyumak istiyor hic bir sağlık sorunu yok gencecik ama tembel kac tane işten kovuldu bu yüzden rabbimden tek istegim 16 nisan bir an önce gelsin bunu askerde allah muhammet kitap aski icin essek dudan gelesiye dövsunler nefret ediyorum artik insallah ölüm haberi gelir allahtam tek dileğim bu 31 yaşında kizlar uykunun yüzünden askere bile gitmedi ben ne yapayim artik

6 Cevaplar

+1 oy
(10,878 puan) tarafından
Uyku apnesi vardır. Dısarıdan anlasılmaz bu hastalık. Uyku bolumune gitmeli. Saatlerce uyusa uyumamı gibi hisseder sinirli olur. Ne yazıkkı benim eşimde oyle uyusa uyusa doymuyor. 7 senelik evliyim toplasan 2 sene calısmadıgı. Uyku yuzunden hep bir bahane bulup ayrıldı işten. Hep kavga etti benle cocuklara bagırdı. Evlilik hayatımız bitti. Cunku yaklasmak yerine hemen uyumak istedi. Dr gitti cihaz verdiler. Gerci benimki o cihazı kullanmıyor hala aynı degişen birsey olmadı ama en azından hasta oldugunu bildigim için daha az sinir oluyorum
(10,878 puan) tarafından
Heh bacım belirtiler aynı. Hatta arada tıkanır gibi olur uyurken
(42 puan) tarafından
Bacim askerden kacmak icin muayne oldu 1000 tane bölüme hiçbirinden bisey cikmadi inan bana senin tavsiyen nedir sen beni anlarsın
(10,878 puan) tarafından
Benimkinin de cıkmamıs kontrolde
(10,878 puan) tarafından
Sen gene iyi benimki askere gitmemiş.
(42 puan) tarafından
Bacim benimki 31 yaşında daha yeni gidecek 16 nisanda aciklanacak yoklama kacagi diye mesaj geldi o yüzden gidecek daha artik kacacak yeride kalmadi
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çok mu miskin 
(42 puan) tarafından
Bacim bakkala bilene gönderemezsin elinde bir telefon tek hayatı o ve uyku
0 oy
tarafından
Kız tövbeden gel Allah seni saatine denk gelir vicdan azabından yerleri tırmalarsın. 

Askere gider belki aklı başına gelir çalışmamak işten kovulmak nedir ya. 
(42 puan) tarafından
Bacim yetti artik canima inan yetti kendi evde yatarken beni calistirmak istiyor bende çalışmıyorum
0 oy
(39 puan) tarafından
Seni anlıyorum canım kötü bir imtihan gerçekten ama böyle beddua da etme o da bir ananın evladı sonuçta 
(42 puan) tarafından
Dayanamiyrum artik 24 saat elinde telefkn yatmak istiyor
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Ölümünü isteyecek kadar kötüyse neden bu adamla berabersin. Yaşadıkların zor olabilir ama bu beddua hiç doğru değil 
(2,267 puan) tarafından
Çok güzel yapmışsın uni okuyarak. Kimse kimsenin azabı olmamalı bu dünyada
(42 puan) tarafından
Allah razı olsun anestezi okuyorum elimden geleni yapıyorum ama o bakkala bile gitmekten eyriniyor elinde bir telefon butun gun yatmak istiyor
(2,267 puan) tarafından
Peki bu durumda maddi olarak nasıl geçiniyorsunuz . Kendinin zoruna gitmiyor mu
(42 puan) tarafından
Ben çalışıyordum ayrıldım benim kyk var 650 lira onun haricinde parazit gibi geçiniyoruz işte eger kovulmadan 1 ay durursa maasini aliyor çıkıyor o şekilde
(2,267 puan) tarafından
Allah sana dayanma gücü versin . Bölümünde güzel ilerde bu günleri unutursun inşallah
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Kac yillik evlisiniz cocuk varmi Allah yardimciniz olsun inşallah 
(42 puan) tarafından
5 bitri 6 ya yol aldik eskidende böyleymiş ama ya ben fark etmedim yada hani ayni eve girmeden fark edilmiyor
(1,808 puan) tarafından
Yaa masallah baya da olmuş  cok zor olsa gerek tedavisi yokmu bunun ya

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 978 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 235 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 353 göst.
18 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,000 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Feyzanurr (470 puan) tarafından soruldu

379,216 soru

11,351,705 cevap

34,822 kullanıcı

...