0 oy
551 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Evde eşine yardım etmeyen kocaya 55 bin lira tazminat ödemiş Çin ve bu yasa türkiyeye de gelecekmiş

Ne düşünuyorsunuz

17 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Her şeyi abartıyorlar kadın çalışıyorsa tamam adam yardım etmedi ama kadın ev hanımıysa adam zaten akşama kadar eşek gibi çalışıyor kadında kendi işini yapmalı bir kap yemek evi süpürür bulaşıkları makineye koymak  kadının işi
tarafından
Kiz essek gibi agir oldu sanki:)))
tarafından
☺☺☺☺kız valla öyle çalışıyorlar benimkinin ayakları şu topluyor artık ayakta durmakdan
-Reklam-
+2 oy
(10,523 puan) tarafından
Eee nerden bilecekler mis onu da mi şikayet edecek mişiz;)Önce cinayet isleyenlere tecavüzcülere gelsin yasa 
(1,521 puan) tarafından
Eeeeh yanii , bos bos seyler valla
+1 oy
(119,342 puan) tarafından
Once kadin cinayetleri durdurulsun kadina siddet durdurulsunda erkeklerden ev isi isteyem yok
(2,565 puan) tarafından
O kadar adaletsiz bi milletiz ki saçma sapan şeyleri yasa yaparız ama ölün kalım davasına sözümüz geçmez
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Millet de iyice pokunu cikariyor valla , yarin da temizlik yapmiyo bosanin devlet arkanizda diyecekler , boyle yasalar ciktikca bosanmalar da artıyor 
(2,565 puan) tarafından
Bizim milletimiz önemli olan konuya el atmaz kadın dayak yer boşanma davası acar kuruş almadan boşarlar
0 oy
(863 puan) tarafından
Devletemi ödeyecek 55 bini kime ödeyecek  :) 
(863 puan) tarafından
Yine ben zararda oluyorum hem yardım etmeyecek hemde para gidecek hahah
(2,565 puan) tarafından
Boşanırken kocası karısına ödüyo
(863 puan) tarafından
Aman Allah korusun birazda esin içinden gelmesi düşünmesi lazım bence
(2,565 puan) tarafından
Aynen öyle benım eşimde yardım etmez ben uyuturum ben bakarım ama ilk defa geçen gece ateşlendi başına oturdu sabaha kadar  bekledi o halde işe gitti çocuk iyi iken iyi kotu idare ediyoruz önemli olan zor anında yardım ediyormu
(863 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ben kıyamıyorum zaten ise gidiyor yoruluyor eve gelincede azıcık dinlensin ben hastayken yapması yetiyor
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Önce can güvenliğini saglasinlar
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bi o kalmıştı  zatenn  katillere tecavüzcülere  adam  akıllı  bir  yasa  çıkardılar da  saçma sapan  yasalarla  ugrassinlar 
0 oy
tarafından
Karısına tokat atana deselerdi bunu daha iyi olurdu 
(2,565 puan) tarafından
Ona demezler
0 oy
(1,352 puan) tarafından
İstanbul sözleşmesini kaldıran insan kadına eşi tarafından tazminat ödetmez. Kadının değeri Türkiye de yok
(2,565 puan) tarafından
Var gibi görünüyor ama yok
(1,352 puan) tarafından
Olsaydı her gün cinayet olmazdı. Katiller dışarda gezmezdi
0 oy
(181 puan) tarafından
Bence cok saçma şimdi kadın gidip kocam bana yardım etmiyo mu diycek öyle bişey yapamaz yapsa boşanma sebebi zaten 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Çooooook saçma 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Aman canım çıksa ne olacak ki sonuçta ha bizim paramız ha eşlerimizin parası :)) + bir şey yok yani 
0 oy
(115 puan) tarafından
Bence coknmantiklo ben çocuğuma bakiyorum hamileyim hem ev işi hemde calisiyirum benim beyde yan gelip yatıyor böyle adaletli olur
0 oy
(326 puan) tarafından
böyle gereksiz şeylere kadar cinayetlere gelsin yasa :@
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Önce kadının can güvenliği için yasa gelsin bence.  Tazminat olmasa da olur 
0 oy
tarafından
Mümkünse Çin'den hiç bişey gelmesin !!!! 

Yasası batsın!
0 oy
tarafından
Helle önce kadına yapılan bu zorbalik , kız çocuklarına yapılan cinsel istismar , tecavüzlere çözüm getirsinlerde ,

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 627 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 547 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde Feride.drsn (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 629 göst.
26 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 603 göst.