0 oy
627 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Biz daha koronanin hakkından gelemedik bunlar ikinci virüse geçti

19 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kıyamet alametleri yaklaşıyor daha savaşlar çıkacak :(

-Reklam-
0 oy
(878 puan) tarafından
Komple ateşe verip yakican tobe töbe bu b..k boğazları ne geliyorsa boğazları yüzünden geliyor
(153 puan) tarafından
Ahaha *** boğazlı da güzel laftı :D
(878 puan) tarafından
Aynen oyleler çünkü bı o kaldı yemedikleri  shsj
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Agızları durmuyor zıkkım yiyesiceler :)) olan bizlere oluyor 
0 oy
tarafından
Ne virusu çıkmış giz bilerek yapiyo mikroplar 
0 oy
(10,573 puan) tarafından
Zıkkım yiyesice pislikler onların böcekleri yüzünden biz de gidiyoruz güzelim kuru fasulye pilav varken 
0 oy
tarafından
Mübarek zıggıma doymuolarkii şimdi bize ulaşmasa dert değil napıolarsa yapsınlar yaa milletin kökü geldi Allah korusun ümmeti Muhammedi inşallah 
tarafından
Kuru fasulye yemek varken neden böcek yrasa anlamadım
tarafından
Çok saçma değilmi yaaa adamlar böcek yiolar ıyy görünce bile on gün kaşınıyorum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kendi başlarını yesinler insaAllah.
tarafından
Amiiiinnn bize bulasmadaaaann
0 oy
(14,080 puan) tarafından

Level atlamış oldular :D

tarafından
Biz o leveli istemiyoruz :D
0 oy
(790 puan) tarafından
bu virüs bayadr var cnm kaç kere cıktı dediler yakında köyümüz kuruyacak en iyisi çini komle bombalamak lazım gebersn kafirler
tarafından
Onlara bir şey olmuyor olan bize oldu
(790 puan) tarafından
öyle cnm Rabbım yardmcmz olsn ama sonumuz iyiye gitmiyor Allah kurtarsın ümmeti Muhammedi inş
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bu çoktan var ama sonumuz iyi değil Allah yardımcımız olsun inşallah 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sars virüsü 2002 de ilk çinde önceden çıkmıştı ama tedbir alındı ve yayılması önlendi. Omurgalı hayvanlardan bulaşıyor genelde ve solunum yolu hastalığı gizli zatürre olarak biliniyor. Bu virüsün önüne çabuk geçilebiliyor

0 oy
tarafından
Ben artık ne diyeceğimi bilemiyorum .  

Ondan önce de bir kaç virüs çıktığını söylediler ama sonradan ses seda kesildi . Neye inanacigimi şaşırdım aartik 
0 oy
tarafından
Bende haberi şey diye okudum havaalamimda birine covid çıkmış o yüzden hava alanını karantinaya alicaklarmis kaçmaya çalışmış insanlar 
tarafından
Evet bende bu şekilde okudm şimdi
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Allah sonumuzu iyi etsin
0 oy
(373 puan) tarafından
Canım bu haber tam doğru değil bu virüs 2003 yılında cıkmış ve bu görsel o yılın, bu covid virüsünün sarcov olduğunu söylüyorlar yani sars virü mutasyona uğramış 
0 oy
tarafından
Yurt dışı basını da yeniden korona çıkmış 2 kişi de ondan 14 bin kişiyi karantinaya almak istemişler adamlar böyle yendi virüsü döve döve soktular evlerine de ondan 
0 oy
tarafından
Ne geliyorsa bu Çin'de geliyo hayırdır ins...kıyamet yaklasiyo..birinden kurtulamadik yenisi çıktı.
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Yok canım yalan habermis korkmana gerek yok covid 19 cikmis 2 kisi de o yüzden insanlara test yapilmak istenmiş 
0 oy
(817 puan) tarafından
Kız milliyette okudum şimdi sars değil bir kişide korona pozitif çıkmış o yüzden 14 bin kişi karantinaya alınmış ve anında uzaktan eğitime başlanmış adamlar ne güzel yönetiyorlar salgını valla helal olsun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 552 göst.
21 Mart 2021 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 547 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde Feride.drsn (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 629 göst.
26 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 453 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,573 puan) tarafından soruldu

381,518 soru

11,422,384 cevap

34,980 kullanıcı

...