0 oy
596 göst.
Diğer kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Bebegım 9 bucuk aylık. Ben Bı haftadır işe girdim. 5 yılın sonunda kendime gore bir iş buldum. Bebegıme annemle babam bakıyor. Babam rahatsız kontrolu ıcın Baska sehıre gidecek annemde onu yalnız bırakamaz beraber gidiyor. Kızıma bakacak kimse yok diye beraber gidecek. Once tamam dedim sımdı kendimi cok kotu hissediyorum bir hafta kalacaklar. Dusundukce aglıyorum. İşi bırakmayı bile dusundum. Buarada gidecekleri sehırde ablamla enıstem var onların yanında kalacaklar. Onlar bebegımle ilgilenir emınım. Ama ozlerım ya. Sız olsanız ısı bırakır mıydınız. Buarada kımya muhendısıyım. Fabrika muduru olarak aldılar beni. Bıdaha bole Bı ıs bulamam asla 5 senedir deli gbı ıs arıyorum. Ama hıcbıseyde cocugumdan onemlı deıl

33 Cevaplar

0 oy
(3,836 puan) tarafından
canim durumun musaitse bence calisma bi sure daha. esinin sana sigorta yapma imkani varsa birseyler yasin kendini guvende hissedersin en azindan. 

benim annem calistigi icin kaynanam bakti kizima bende bi donem ise girdim mecburen. ama annenin baktigi gibi kimse bakmiyor valla. istedigi kadar iyi baksinlar annenin bakmasina benzemiyor. esime kirk tembih verdigim halde cocukla ilgilenmesi konusunda tartisiyoruz. 
-Reklam-
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Pandemi dönemi iş bulman çok zor olur işini bırakma..  ya rapor al.ya izin yada bebeğini birazcık özle  :(  emin ellerde olacak merak etme..
0 oy
tarafından
İşi birakmazdim hele ki böyle zor bulduğum dişime göre olan işi hiç birakmazdim zaten 1 hafta diyorsun canım 1 hafta gerekirse çok merak edersen iş çıkışı gidersin sabah olmadan geri dönersin ama işi birakmazdim 1 hafta için geleceğinizi yakma
0 oy
(115 puan) tarafından
Ailen sonuçta güveniyorsan nitelikten gikacsksinzki ben olsam çıkmazdım bende oğlum 8 aylıkken ise girdim en azından çocuğum küçük yaşta benim ise gitmeme alıştı 1 hafta dayan canım yabancıya birakmiyacsksinz yaa
0 oy
tarafından
Bebeginin gelecegi icin 1 hafta dişini sık canım
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Bu zamanda iş bulmak zor canım bence sık dişini zaten güvendiğin insanlara emanet ediyosun bebegini 
0 oy
tarafından
Bence isi birak ben iki saat gormeye dayanamiyorum emin ol sende cok ozlersin yanimizdayken bes dakka babasi cikarsa kafamizi dinlesek diyoruz ama bes dakka sonra ozlemiyo muyuz ama karar senin canim
0 oy
(10,831 puan) tarafından
Isı bırakma kuzum bence hele ki bu zamanda 

Bebeğine iyi bakacaklarina eminsen bir hafta sabretsen 
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Rapor alırdım 1 hafta evinde kendim bakardım yıllık iznimi kullanırdım yada gondermezdim
0 oy
tarafından
Yada 1 hafta izin al ücretli izin al patronla konus son çare işten çık canım 
0 oy
(85 puan) tarafından
1 haftalık rapor alabilirsin ya da 1 haftalığına bakıcı tutsan  nasıl olur ,bence evladından ayrı durma bakıcı tut bşr haftalık
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ben olsam asla bırakmazdım 
0 oy
(1,153 puan) tarafından
9 aylik bir bebek bırakmazdım brnimki 1 yasinda onu bile birakmam 1 hafta izin al isi birakmak zorundamisin 
(1,037 puan) tarafından
Izın vermiolar cunku kendileri sehır dısında bana emanet etmıs ler. Zaten bıhafta oldu basyalı canım hayatta vermezler cok zor ya bebegınden ayrı kalmak
(1,153 puan) tarafından
Yani cnm ise ihtiyacin varsa 1 hafta dayanicaksin mecburiyetten

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 150 göst.
6 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 479 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 380 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu