0 oy
636 göst.
Aile kategorisinde (817 puan) tarafından

Bir yıldır yılbaşında gelecek primleri bekliyorum eve ve kendime pek bişey harcamadım bu yüzden şimdi art arda primler geliyor toplu bişekilde ama bebem var 2 aylık dışarı çıkıp bişey alamıyorum internetten almaya da vaktim yok eşim bunun fatkında ya sürekli diyor karıcım ne istersen alalım sen yeter ki iste gel çıkıp alalım nasıl istersen yapalım falan biliyor tabikii uğraşacak vaktimin olmadığını :))  ah bu kocişlerrr.

5 Cevaplar

+1 oy
(37 puan) tarafından

Prim derken:)

(817 puan) tarafından
Satışlardan gelen primler canım
(37 puan) tarafından
Calisiyormusun
(817 puan) tarafından
Yok canım eşim çalışıyor ben gebeyken ayrıldım.
-Reklam-
+1 oy
(1,379 puan) tarafından

Sizde parayi alın bebis 6 aylık olunca çıkarsınız bahara dogru çözüm var yani 

(817 puan) tarafından
Valla öyle yapıcaz artık heryer de ihtiyaç dolu nasıl bekleyeceksem evin ihtiyaçları hiç bitmiyor.
(1,379 puan) tarafından
Bacim siparis ver alıp gelsin
+1 oy
(3,560 puan) tarafından

Yerinde olsam 1 saatliğine kocama bırakır çıkarım alışverişe bak bakalım hadi gidelim demeyi biliyosun gidemeyeceğimi bile bile al çocuğuna bak aklın başına gelsin:))))

(817 puan) tarafından
Valla şeytan dürtüklüyor :))) ama kızıma kıyamam acıkır filan hiç sütte atmadım dolaba.
(3,560 puan) tarafından
Ah ah çocuğumuz için nelerden vazgeçiyoruz :)) para pul çocuğumuzdan önemli mi
+1 oy
(249 puan) tarafından

Ses kaydına falan alda canım seneye dinletirsin şimdi götür dersin ;)

(817 puan) tarafından
Hahahah ilahi :) dimi yalanlayamaz da :)
0 oy
(9,654 puan) tarafından

Alicaksin eline tlfnu emzirirken bi yandan bakıdansın trendyol a aa bak bunu al bunu al sepete atıcaksın bi yandan oğlusun karnı bi yandan senin dolap dolucak;)

tarafından
Ordada 2.prenses annesi diye kayitliyim onceden adim ferideydi orda konisdugumuz zaman. Evet degismedi bende cinsiyyet simdi iyiki degismedi diyorum 2kiz annesi oldum:) biliyordum canim sezeryan olacagini bende sezeryandim 20kasimda 39.haftada dogumum oldu. Çok sevmistim seni :)) hem sezeryan olmamiz hem kızlarımız yasitlar o yuzden kendime yakın hissediyordum:)) bu bebeklerimiz de yasit oldu:)
(9,654 puan) tarafından
Ben bi ara hiç girmedim buraya canım şimdi bi burda bi diğer uygulamada ikisinde azar azar duruyorum ama daha çok burdayım:) nedense benim hafıza bu ara herşeyi siliyo cok fena unutkan oldum :/ Allah bağışlasın valla iki kız çok iyi kizin kız kardeşi olmalı bence.. bende 3uncu çocuk istiyorum diyorum eşime eşim sacmalama diyo ama bi kızın kız kardeşi olmalı..  nasıl seninkiler anlasiyomu canim
tarafından
Sagol canım kiz kardes yada abla onemli bir birlerini buyudujlerinde sirdas olirlar. Onceden sezeryandan dolayi 2cocuk düşünüyordum 1kiz 1erkek simdi 2kiz oldu 3.yu dusunuruz bi kac yil sonra:) kucuk kiz zaten anlamiyor buyuyum seviyor gelib kokluyor mis gibi kokuyor diyor:)) simdilik iyiler:)) senkiler nasil kizin kiskanclik yapmiyordur inşallah
(9,654 puan) tarafından
Off benimki çok fena canım büyük kızım yüzünden bi kere bile sevemedim yanında kardeşini tam ayy canım diyorum geliyo başına sözde seviyo ama dovuyo mu belli değil çok sınırlı bişey oldu gece 12 de yatiyo sabah 8de uyaniyo öyle uykusu yok yemek doğru düzgün yemiyo baya huysuz anlicagin bu aralar:/
(9,654 puan) tarafından
Biz 4 kız kardeşiz canım büyüyünce kız kardeşler dost oluyo benim ikiz anlamlarla 8 yaş var aramda en büyük ablamla 12 yaş ama şuanda sanki yaşıtımisiz gibi konuşuyoruz ve bende bu yüzden san irim çok kardeş istiyorum ama bakmak çok yipratiyo insani gece gündüz uyku yok okadar unutkan oldum ki şaşırıyorum kendimi

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 902 göst.
5 Ağustos 2024 Aile kategorisinde BUSRA& (2,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 459 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (2,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 859 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 202 göst.