0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Haşlanmış patates ve yoğurt diyetiyle 3gunde 5 kilo verdirdi diyenler olmuş siz yaptınız mı hiç 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Patatesin her hali diyet icin sakincalidir ilk kez duydumm
(1,690 puan) tarafından
150 gram bir patateste ortalama 2-3 gram şeker bulunur.. Eğer kızartarak tüketilirse elbette zararlı ama yağsız bir şekilde fırında pişirilirse ya da haşlanmış olarak tüketilirse bir zararı olmaz.. 1 dilim ekmek mi 1 orta boy patates mi dersek her türlü patates daha masum.. Pilav mı patates mi dersek bu tartışılır :) patates diyabeti bile önleyen bir şey :) bakma bizler çok suçluyoruz patatesi :) garibim aslında yararı faydası çok fazla :) :)
tarafından
Bende diyetisyene gittim listede patates ozellikle yasak seker acisindan. Doktor ayrica uyardi pirinc ve patatesi. Haslanmis dahi yemiyorm onun disinda her diyetisyen aynisini der mi bilmiyorm da benmki boyle soyledi
(1,690 puan) tarafından
Valla ben de diyetisyene gittim.. Verdiği listeye harfi harfine uydum ki patates şeker vs yoktu listede 1 kg bile veremedim :) :) sonra abim bir diyet listesi çıkardı (hem matematikçi hem de spor-diyet konusunda uzman) onun verdiği listede patates de var her gün 1 kare çikolata bile yiyorum 1 ayda 10 kg verdim :)
tarafından
Hadi be :D iyiymis yaaa
(1,690 puan) tarafından
Evet oldukça iyi valla :) :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç duymadım bnm
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bence patates anca kilo yapar 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kizartip kizartip yiyom o sayılıyor mu hocam 
0 oy
(158 puan) tarafından
Elma ile 1 ayda 12 kilo vermiştim ama bunu duymadım 
(97 puan) tarafından
Nasıl yaptın peki sadece elma mi yedin
(158 puan) tarafından
Evet ve asla 6 dan sonra beslenmedim ve çoook su içtim cildimde kaymak gibi olmuştu
tarafından
Cidden 1 ay boyunca elma disinda tek bir lokma dahi baska bir sey yemedin mi yani surekli elma mi yedin
(158 puan) tarafından
Aynen içimden elma ağacı çıkacaktı
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yaptım cnm, bizim gelinde yaptı baya etki ediyo dene bide ben kabak diyeti de yapmıştım, gelin 10 kilo verdi ben 9 :-) 
0 oy
tarafından
Patatesin kilo verildiğini ilk defa duydum 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Patates karbonhidrat canım deneyen oldumu bilmem ama beş kilo verdirip on kilo aldırır
(2,974 puan) tarafından
Yok 9 kilo verdim hiç almadım kilomu koruyorum 5 ay oldu almıyorsun yani
(5,721 puan) tarafından
Bana sağlıksız geliyor canım sen almamissin şanslısın
(2,974 puan) tarafından
Bizim gelinde yaptı oda almadı hatta ne zaman kilo aldığımı hissetsem hemen patates diyetini yapıyorm çok iyi geliyor diyor
(5,721 puan) tarafından
Ne mutlu canım size genelde hızlı verilen kilolar hızlı aliniyor benmde arkadaşım yaptı ayda 12kilo falan verdi 30,kilo olarak aldi
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Görümce yapıyor arada o verdim diyor ama ben bir fark göremiyorum ☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ilkkez duydum :angel:

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
19 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 319 göst.
22 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Şahmeran❤ (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 102 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minik20 (5,376 puan) tarafından soruldu

382,452 soru

11,450,233 cevap

35,025 kullanıcı

...