0 oy
1,594 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Biz hazırızzzzzz....... Kızlarrrr beni tanıyan vardır  uzun bir zamandır burdayım çok güzel arkadaşlıklar edindim son 99 postlarına bakıp ne zaman geçer ki günler derdim yarın doğuma giriyorum sabah 7 de hastanede olucaz heycanımın tarifi yok korku endişe heyecan çok başkaymış kalbimin içine milyonlarca kelebeği bırakmışlar kanat çırpıyorlar gibi tarifsiz bir his inşallah bende yarın yavruma  sağlık kavuşurum doğum sonrası müsait olunca küçük oğluşumla geliriz teyzeleri sizleri seviyorum hakkınızı helal edin inşallah hepimiz güzellikle mutlulukla kavuşalım yavrularımıza ve sağlılkla büyütelim ❤️❤️❤️❤️❤️

image

49 Cevaplar

+1 oy
(4,875 puan) tarafından
Yaaa sena ❣❣❤❣❤ Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inşallah .  
tarafından
Canım Haticeeeee ❤️❤️❤️❤️ inşallah teyzesi inşallahhhhj ❤️❤️
(4,875 puan) tarafından
Valla senin kadar heyecanlym  mutlaka resim bekliyorum ben :)
tarafından
Atıcm tabikiiii canım benim :)
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından

Ay bize de gelecek mi o günler. Minimum agri sanciyla saglik sihhatle al kucagina canim benim. Simdiden gecmis olsun. Darisi basimiza <3

tarafından
Çok teşekkür ederim canım bnde öyle derdim zaman su gibi geçiyor geliyor hemen o günler sende sağlıkla kavuş yavruna inşallah :)
0 oy
(319 puan) tarafından

Rabbim Sağlıklı afiyetli bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım :D<3

tarafından
Aminnnnn inşallah canım benim :) ❤️
0 oy
(800 puan) tarafından
99 dusunce zaman gecmiyor diyorlar :)) sen de bitirmissin zamani hayirli olsun öncelikle  :) insallah meleginu kucagina saglicakla alirsin Allahim ikinizi de korusun.
tarafından
Amin cnm inşallah Allah razı olsun :))
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yaa ben sizi yerim hayırlısıyla doğur gel insaallah canim ALLAH yardımcın olsun sağlıkla sıkıntısız bir doğum olur insaallah ❤❤
tarafından
Kübracım canım benim Allah razı olsun canımsınnn  küçük oğluşunu koklayarak öpüyorum ❤️❤️❤️❤️
(3,458 puan) tarafından
Bende yarın seninkine opucuklerimi yollayacam insaallah ❤❤❤
0 oy
tarafından
Hadi bakalım canım inşallah hayırlısıyla beikliyiruz yavrunla seni ❣❤☺
tarafından
Tmm teyzesi inşallahhhhhhh :)) ❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
saglikla kucagina al bebeginii canimm rabbim kurtarsiin
tarafından
Amin cnm benim inşallah ❤️
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Rabbim sag salim kavuştursun canim❤
tarafından
Aminnn inşallah canım ❤️❤️
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Ay canım hadi gözün aydın olsun sende kavuşuyrsun yavruna rabbim sağ salim sağlıklı kavuştrsun inşllh ♥♥♥♥
tarafından
İnşallah canım  benim çok şükür Rabbime :)) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(2,181 puan) tarafından
hadi hayirlisiyla kucagina da al insallah :)) azcik kaldi son 1 gun :))) 
tarafından
Evett cnm benim inşallah :)) ❤️
0 oy
(806 puan) tarafından
Hadi hayırla al kucagina canimm
tarafından
Amin inşallah canımmm
0 oy
tarafından
Inşallah doğum postunuda okuruz canım benim:)) rabbim sağ salim yavruna kavuşmayı nasip etsin sadece mutlu ol bebeğinin hayalini kur hiç korkma bebeğinle ilk bakisacaginiz ilk kez kokusunu içine çekeceğin anı düşün sonra her şey şu gibi akip gidiyor zaten hamileyken geçmeyen zaman bebeğini kucağına alınca hızla son sürat geçip gidiyor o günleri ben mi yaşadım bu çocuk mu benim karnımdan çıktı diye hayretler icin de baka kalıyorsun:D :D rabbim herşeyi gönlüne göre versin yar ve yardımcın olsun canım ❤
tarafından
Ne kdr güzel yazmışsın içim rahatladı.. Allah razı olsun canım benim sende yavrularına sağlıkla hep mutlu yaşa inşallah :) ❤️❤️
tarafından
Amiiinn inşallah canım benim:) ❤❤ her anın tadını çıkarmak lazım bebek bakmanın zorluğu bile bir kaç ay sonra yasadigin en tatlı anılara dönüşüyor bu hayatta ki en güzel vasif annelik
tarafından
Demi inşallah bnde kucağıma alınca anlicm ne tepki veririm ne yaparım kime benziyor şuan sadece hayal inşallah yarın görücem Rabbiminn izniyle :)
tarafından
Inşallah canım benim eminim sende tekrar içine sokmak isteyeceksin cigerime soksam da ordan hiç çıkartmasam diyeceksin :)))
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Ayyy yarin doguma mi hadi hayorlisi kiz bende heycan yaptim ha sanki ben dogurucam :)))
tarafından
Hahha kalpler birrrrr canım benim Allah razı olsun :)) ❤️
(1,063 puan) tarafından
Haberdar et hepimizi canm benm bol bol dua edicem
tarafından
Allah razı olsun canım benim mutlaka haber vericem ❤️
0 oy
tarafından
hayırla sağlıkla kucağına al InşaAllah
tarafından
Aminnnn inşallah Allah razı olsun
0 oy
(52 puan) tarafından
Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah  
tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Sezeryann mi olcksiniz? Bide ben post ne demek bilmiyorum  onu da söyler misin:)))
tarafından
Post açılan başlık cnm soru sormak için :) ve evet sezeryan olucam
tarafından
Allah yardım etsin insaAllah hayırlı doğumlar..
tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Oyyy kuzum benim sıra sana mı geldi kız şimdiden hayırlı olsun canım rabbim analı babalı büyütsün inşallah yavrunu sana bağışlasın darısı başımıza inşallah tatlım dualarım seninle hakkım varsa helal olsun bizi unutma doğum anında dualrında olalım canım benim 
tarafından
Hepinize dua edicem bugünde kuran okicam gene edicem Allah razı olsun canım benim sende sağlıkla kavuş yavruna inşallahhhhhjhhhh
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn Allah cümlemizden razı olsun canım benim ❣️❣️❣️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Ayy gozlerim dola dola okudum bende en az senin kadar heycanlandim rabbim sag saglim birbirinize kavusturur insallhh 
tarafından
Amin inşallah canım benim sende sağlıkla kavuş inşallah yavruna ❤️❤️
(6,827 puan) tarafından
Amin insallh allah razi olsun
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Canım benim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah bebeğini :)❣❣

tarafından
Aminnnnnnn inşallah canım benim ❤️❤️
0 oy
tarafından
sena haftaya salıda benim ins saglicakla kavusursun canm benm
tarafından
Bitmiş cnm bnim senln de amin inşallah sende sağlıkla kavuş inşallah yavruna :)
tarafından
amin ins cnm saolasn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 80 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 226 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu