0 oy
579 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar eşim zaman zaman ilk tanıştığımız zamanlardan konusur bizim eve ailesiyle ilk kez tanismaya geldiginde bizim evin kötü koktuğunu söyledi anasina bak danasini al dedi görev yaptığım ve tek yaşadığım eve geldiğinde TV'min üstündeki tozlara kadar söyledi babam ve annemle onların evine yemeğe gittiğimizde yemek esnasında annem ve babamın,benim kaşığı tutusumuzdan ekmeği isirisimiza kadar laf söyledi evet ailem ortam görmedi birilerini yemeğe davet edip gitmedik ben çocukken annemin psikolojik sorunları vardı ancak lisede,unide ortam gördüm.Bu benim suçum değildi,ki bana tanisali bir ay olmadan evlenme teklif etmişti ben de onun ailesinde bana uymayan bir çok şey gördüm ama hiç birini böyle yüzlerine vurmadım.Kalp kıran bir yapım yok.Simdi üçüncü cocuguma hamileyim babamı yedi ay önce kaybettim babamla da ilgili yemekteki davranışını söyleyince kotu oldum ağlamaya başladım kendimi tutamadim almasaydin o zaman beni dedim.Duygu sömürüsü yaptığımı soyleyerek bana bağırdı.kimse normal değil milleti ben mi iyileştirecegim dedi.İki gündür konuşmuyoruz boğaz ağrım var nasılsın diye sormuyor bile...:( böyle bir post acmistim arkadaşlar onu terk etmeyi düşünüyorum iki gündür konuşmuyoruz bıktım artık haklı olup ilk adımı atmaktan

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Burnu havada bir kocan var maalesef 
(20 puan) tarafından
Evet Arnavut kendisi ailecek havalı takılıyorlar mis zamanında çok ortam görduklerinden her defasında bahsederler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hata sende ki susuyorsun sanane lan benim.ailemden beğeniyorsan çok git demeliain ne kadar ayıp yaa 
(20 puan) tarafından
Öyle yapmak lazımdı ama sigarayı bıraktigi gün daha da sinirlenmesin diye bir şey diyemedim çocukların yaninda
0 oy
(219 puan) tarafından

Kızçe kafana takma valla bak 1,5 senedir evliyim evladım doğalı 3 ay oldu o doğana kafa ufak tefek tartışmalarımız oluyordu sürekli o tirip ayar Bn nazını çeker özür dileyen ben olurdum yanına yanaşan tmm Bi daha olmaz diyen çocuk olunca daha Bi değişti annesigil korumaya başladı önceden annesigile laf etmese de benim yanımda olduğunu bana hissetirirdi şimdi o değişince bnde boşlayoverdim 6 gündür bak bizde küsüsz koca evde iki yabancı gibi bazen şaka yapıyor yüz bulmaya çalışıyor konuşmuyorum bile istediğine geldi mi dibine yanaşıyor bnde dedim geçen kusura bakma ben senin maşan değilim senin için yjbamı da bozmam sırf evladım babasız büyümesin diye git ikinci avrat mı alacan üçüncü avrat mı al köyde de evi var köy köy diye başımın etini yedin aldığın avradına oraya yerleştir hem anangile gelinlik yapsın hemde sana hanımlık dedim diyeceğim okii resti çek umuna takma bebeğinle ilgilen canın sıkıldıkça ona sarıl öp kokla tek dayanağım bebeğim herşryim diye sev onu <3

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Çok üzüldüm adına canım gerçekten kırıcı olmuş eşin senin ailenin evinin utanılacak ya da konuşulacak bir yanı yok asıl utanacak kişi bence senin eşin olacak adam bak adam dedim
0 oy
tarafından
Kusura bakma en iğrenç insan tipi bana göre Allah yardımcın olsun 
(20 puan) tarafından
:( amin
0 oy
(782 puan) tarafından
Vefat eden kisinin arkasindan konuşulmaz ve gercekten esin seni o zamanlar o sekilde kabullenip sonradan da yuzune vurmasi ayıp kaldı ki onun herseyi senin elinden geçiyor yemeginden tut giyim kusam vs ayıp yanı hamilesin birde canim baskada cocuk yapma bu adama baglattir veya hap kullan ve sana tavsiyem çocukların icin güçlü ol ve onun agzinin payini ver ornegin ben pasakliysam senin gomleginden tut donuna kadar bende sanmaki hic birsey yapmıyorum bu 2 cocuga nasil yetiyorsam Allaha şükür ve onlara senin gibi kalp kiran hamile esine karsi vicdansiz olan biri olmicaklar duyarsiz olmicaklar ve sen bu dedigin laflara cok pisman olacaksin ben senin ailen hakkinda bir sey demiyorsam bu saatten sonra sende vefat etmis babam hakkinda diyemezsin Allah yukarda görüyor de seni de Allaha havale ediyorum de
0 oy
tarafından
Başından beğenmemiş, en başında hor görmüş. 

Allah icten pazarliklilardan korusun.

Keske sana o zaman deseymiste evlenmeseydin. Kendini asagilatma, laf soylettirme canim. Iyi bakmakta koyu bakmakta bizim elimizde. 

Anlamiyorum begenmedigin biriyle neden evlilik yurutursun. Kendi kafasi sorunlu onun sende bir problem yok sen iyi niyetinden kaybediyorsun belli
0 oy
tarafından
Eşin tam bir görgüsüz diyecek başka bişi yok 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Esinde narsist kişilik bozukluğu olabilirmi? Kendi açıklarını başkalarının davranışlarını küçümseyerek kapatıyor olamazmi 
(20 puan) tarafından
Evet sürekli kendini öven bir yapısı var
(3,701 puan) tarafından
Böyleleri çocukken ya çok ilgisiz kalıyorlar yada çok şımarık büyüyorlar onun hakkından anca onun gibi biri gelir deli deliyi görünce sopasını saklarmis. Sen ne yaparsan yap haksız olursun hatta bile isteye seni kiskirtir sende o sinirle ağzından bir kelime çıkar ooo tamam bı bakmışsın sen haksizsin işin kötü tarafı haksız olduğuna zamanla sende alışırsın
Boşver şimdi hamilesin he de geç sonra bakarsın bir çaresine
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Zorlamı verdiler seni merak ettim deseydin sende madem öyle gördün evlenmeseymis
(20 puan) tarafından
Bunu bu kadar büyütüp kafasına takacaksa evlenmese imiş gerçekten yıllar geçtikçe insanlar neden boşanıyor şimdi anlıyorum
0 oy
(6,918 puan) tarafından
Hepmi böyleydi yenimi söyledi bunları sana durup dururken mi defi
(20 puan) tarafından
Arada bir söylerdi ailelerimiz hakkında konuşurken,ama hiç bu kadar incitici konusmamisti kibarca söylemişti
0 oy
tarafından
Vereceksin odunu ne tuhaf insanlar var duydukca şaşırıyorum. İnsan bu kadar olumsuz yönlerini gördüğü biriyle neden evlenir. Yani üstüne alınma o kendisi öyle görmüş diye söylüyorum. Kendisi çok görgülü imiş yà hazaa beyeeefendi. Yazık gerçekten insanlıktan nasibini almamış kusura bakma 3 çocuğunun anasına insan kalkıp da bunları söylemez 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Nefret ederim söyle kendimi beğenmiş ukala insanlardan kendisi nerde doğmuş beyefendi padişahın pamuklu yataklarında mi nerde yemek yemiş altın kaplama masadan mi kimse dörtlük değil kendisi ne ki  karşındakine ne saydırıyor paşaya bak sen 
0 oy
(114 puan) tarafından
BALIK BAŞTAN KOKMUŞ ALLAH SABIR VERSIN

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 265 göst.
0 oy
1 cevap 140 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (669 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 319 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu