0 oy
183 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar bugün diş doktoruna gittim. Kanal tedavisi için beni başka hastaneye yönlendirdi. Kanal tedavisi zor diyorlar. Ağrılı olurmuş. Yaptıranlar var mı acaba içinizde. Çok mu ağrılı oluyor 

14 Cevaplar

0 oy
(5,054 puan) tarafından
Yanlışım yoksa annemle babam yapmışlardı ama uyuşturuyorlar tabi
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Uyuşturup yaptırdım pek hissetmedim ama ağrı oldu tabi 
0 oy
tarafından
Eşim yaptırdı bir saat ağzı açık kaldı vaallla
(25,224 puan) tarafından
Meltoş Benim 2 bucuk saat açık kaldı hem kanal hem dolgu işlemin sonunda ağzımı kapatamadım doktor çenemde bastırdı kapamak için ahahahah
tarafından
Benim kocamda eve öyle gitti iki saati düşünemiyom;)
0 oy
tarafından
Ben kackere yaptirdim.simdi bir tanedaha var dpgumdan sonra yaptiracagim. Ama oyle dedikleri gibi agrili olmadi yada benim doktorum iyidi 
(426 puan) tarafından
Bende hic hissetmedim agri da olmadı hatta yarın yine yapılacak başka disime bu sefer pek korkum yok sadece ağzını açık tutuyorsun yapılırken ya işte dişçi koltuğunu sevmiyorum hoc o uyuşukluk fln hoşuma gitmiyor
0 oy
(186 puan) tarafından
yo cok kolay yapilirken biraz aciyabilir ama sonra acimiyo
tarafından
Uyuşturma olmuyor mu
(186 puan) tarafından
yapiliyo
(186 puan) tarafından
yapiliyo canim
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben devlet hastanesinde yaptırdım uzun sürüyor ama ağrılı değildi doktorum çok iyiydi araştırarak gitmiştim. 40 dakika kadar sürdü. Acı duyduğum anda işaret ettim bıraktı mola verdik devam etti. Çok rahatım şimdi 
0 oy
(157 puan) tarafından
Ben yaptırdım:) öyle ağrılı bişey yok çekmekten daha kolay dolgu yapıyorlar işte oraya bişey yapıyorlar
0 oy
(426 puan) tarafından
Canim ben yapardım yarin hatta yine yaptircam yapılırken hic acımadı benim hissetmiyorsun ki sonrasında da ağrım olmadi sukur hic kac kez yaptirdim ama ağrı kesici verir doktor ağrım olursa ic olmazsa içme 
0 oy
(830 puan) tarafından
Ben yaptırdım sınırını alıyorlar ağrı yok uzun sürüyor sadece
0 oy
(2,333 puan) tarafından
Ben geçen yaz yaptırmıştım özel bi hastanede. Abartılacak derecede bi ağrım olmadı. Bende yaptırmadan önce çok korkuyodum ama korktuğum gibi olmadı çok şükür. Ben bile yaptırdıysam herkes yaptırır ☺️☺️
0 oy
(664 puan) tarafından
Ben 2 tane yaptırdım uzun sürüyor acı olmuyor ama ne yaptığını hissetmiştim acı olmuyor narkoz etkisi geçince 2 gün aşırı şiddetli ağrıdı sonra kesildi hiç ağrımadı
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Yaparken ağrı olmuyor baya uzun suruyor ama sonrasında iki gün falan ağrısı oluyor 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yaparken hiç bşy hissetmiyorsun benim hem kanal hem dolgu 2 bucuk saat sürdü ağzım açık kalmaktan ağrımıştı çok :D 2 gün ağrısı oldu ama dayanmıcak gibi değildi parol ile geçiyodu
0 oy
(530 puan) tarafından
2 defa yaptırdım hiç bir sıkıntı olmadı olsa bile çocuk doğurmuş kadınlarız bosveer :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 242 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,707 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
20 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde .SU. (5,245 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
20 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balbalkiz99 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 251 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,743 puan) tarafından soruldu

399,890 soru

11,962,088 cevap

36,128 kullanıcı

...