0 oy
384 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (46 puan) tarafından

Mrb kızlar ben 4 ayımda aşırı şekilde midyeye aş erdim ama midyenin içinde sağlıksız bişey varmış o yüzden geçiştirdim zorla unuttum yemedim ama şuan 8 ayıma girdim yine aynı şekilde deli gibi midye istemeye başladı canm napmalıyım sizce bi tane yesem nolur 

9 Cevaplar

0 oy
(12,856 puan) tarafından

Bi tane yerseniz bı şey olmaz galiba benim de canım ciğer istemişti bende bi tane yemiştim 

(46 puan) tarafından
Bencede bi taneden bişey olmaz herhalde :)
(160 puan) tarafından
Ciğer neden yenmesin cok faydalı cnm.
(12,856 puan) tarafından
Doktorum ilk olarak ciğeri ve sakatatları yasakladı canım A vitamini çok fazla olduğu için bebeğe zararlı diye
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından

1 taneden bisey olmaz canı. Doktorlar bile aşerdiğiniz şey ne olursa olsun bi parça yeyin diyorlar sıkma kendini daha fazla 

(46 puan) tarafından
Tesekkur ederim canm gerçekten dayanamıyorum artık aç değilken bile canm istiyo
0 oy
tarafından
doktoruna sor bence ye bisey olmaz deriz olur yeme deriz o ayri dert
tarafından
:) bisey degil canım yani baska sey olsa ye derimde midye yani
(46 puan) tarafından
Şuraya yazarken bile gözümün gönünden geçiyorlar :) bide inanırmısın hayatımda hiç midye yrmedim
tarafından
Yemedigin icin aseriyosun bence igrenc bisi hic yememistim bende ikinci ayimda aserdim ve on taneyi lop lop goturdum ardindan hevesim gecti ve ne yedigimi dusununce kusmaktan bi hal olmustim :D dahada agzima surmem
tarafından
o zaman tam yemesende ucundan tadina bak canım o kadarla bisey olmaz
(2,104 puan) tarafından
Bu dediğin şey banada oldu hiç yemediğim halde midye qsermistim 4 tane yemiştim bidaha yemedim din açısından  harammis
0 oy
tarafından

Sagliksiz olmasinin yanı sira asiri civa ve demir icerdigi icin hamilelikte aşırısi zararli. Ama 3 5 tanede ye asermenin nasil bsey oldugunu cok iyi biliyorum

(46 puan) tarafından
Evet canm o yüzden uzak durmaya çalıştım ama yine çok istemeye başladı canm sanırım o zaman yemedigim için istemeye başladım
tarafından
As erme olayi cok berbat bi durum. Bende bulamadigim bsey asermistm kokusu geliyodu burnuma. Bi de bende yedim midye ya. 5 6 tane yemistm ızmirde her yer midye kokuyodu. He diyemem ben yedim bsey olmadi sende ye diye kesinlikle. Ama hamilelikte gördüğün herseyden canin cekmese bilr ye der kayinvalidemle annem. Benim canim cekmese bile onun ceker hak gecer diyolar benimde isime geliyo biraz :))
(46 puan) tarafından
:)) çok doğru söylüyorsun canm inanki nefret ettiğim şeyleri bağımlısı gibi yedim annemler falan hayret ettiler çünkü Ölsem yemem diyordum ama hamilelik bambaşka bişey
0 oy
(531 puan) tarafından

Canm daha tadini bile bilmiyorum o midyenin ama gecenlerde bi yazi dikkatimi cekti burda yorumlarda sanrm bebegn ölümüne sebep oluyormuş biri oyle diyordu dogruluk payini bilmem ama

(46 puan) tarafından
Zararlı olduğunu biliyorum da bu durumu bilmiyordum canm o kadar kötümü ya
(531 puan) tarafından
Inan dogruluk konusunda bi bilgim yok sadece oyle okumustm
(46 puan) tarafından
İnşallah doğru değildir ama belki hattinden fazlada yemiş olabilir onuda bilmiyoruz ne kadar yedigini
0 oy
tarafından

Bende as ermistim yasak oldugunuda bilmiyodum iki uc gunde bir 5 6 tane yemistim 1 ay boyunca allaha sukur hic bisey olmadı suan 36 haftalık oldum

(46 puan) tarafından
Ben kendimi tuttum ama yine başladım :)
0 oy
(90 puan) tarafından

Ben bi kac kere yedim simdilik bisey yok ultrasyonlardada bisey cikmadi 

(46 puan) tarafından
Canm ögrendigime göre bebeğe geçiyormuş doğduktan sonra hastalıklara sebebiyet veriyormuş ama bi taneden bişey olmaz sanırım ama tamda bilmiyorum korkuyprımda
(90 puan) tarafından
Cigerinden tut midyesine kadar canim ne istiosa emin olun yedim bu 3 uncu gebelimdede bole oluo kasmiyorum sukur 2 tane saglikli cocuk dogurdum biri 8 digeri 9 yasinda tek kusur kilolari biraz fazlaydi doktuklarinda  kizim 3900 oglum
4 kilo 50 gram dogdu normal dogumdu biraz zorlandim hal bole olunca simdi 3 uncuye hamileyim 37 haftalik 2 hafta once ultrasyona girince ozel doktorum iri bebek olcak dedi hersey normal ve saglikliymis
0 oy
(160 puan) tarafından

1 tane bisey yapmaz cnm. Nefsin korelsin ye 1 tane. 

(46 puan) tarafından
Tamam canm teşekkür ederim cevabın için :)
0 oy
(929 puan) tarafından

Bende hamileliğimin ilk aylarında sanırım 2. Ayda falan tatildeyken çok canım istemişti normalde çok yerim eşim aldı  2 tane yedim nefsim köreldi 

(46 puan) tarafından
Bende kararsız kaldım valla yesemmi yemesemmi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 152 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Baloglum45 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 406 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 417 göst.
8 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu