0 oy
280 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Nasıl kullandınız nasıl bıraktı bebek zor oldu mu

5 Cevaplar

+1 oy
(874 puan) tarafından
Canım onu ıslatıp sürdüm emdiği bölgeye  ...  Ben azaltarak kestim hangi öğünü atlayacaksam o öğünde sürüyordum aaa süt bozulmuş mu annem tüh ben sana gelince haber veririm tamammi diyordum bir dahaki öğüne heyecanla oğlum sütun geldi bak diyordum içiyordu bir güzel bu şekilde sırayla öğünleri azalttım 5 ila 7 günde bir öğünü kestim önce geceyi kestim süt bozulmuş sabah yeni gelir diyerek uykuya geçişi düzenledim 
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Sabir tasini suyla islatip gogus ucunun kenarlarina yani kahverengi yerlere suruyosun zaten bebek agzina alir almaz geri cikariyor. Sonra da gordugu zaman geri kapattiriyor. Benim kizim 3 gun oyle yaptim aglamadi hic
tarafından
Azaltmayı denedik oyaladık ama olmadı son çare bunu denemeyi düşündüm
0 oy
tarafından
Ben.salca sürdüm midesi bulandı siyah yara bandı yapıştırdım 1 gunde unuttu 20 ay emmisti kesildi sutum birden ondan kestim zorluğu olmadı hic 
tarafından
20 aylık bizimkide
0 oy
(337 puan) tarafından
Suyla biraz ıslatıp göğüs ucuna sürüyorsun ilk acı diye ittir unutur bikaç kere daha gelir o zamanda o görmeden sür biraz sonra sen büyüdüğün için artık tadı acı bundan sonra bardaktan içiceksin falan diye anlat en fazla 4 5 güne unutur bırakır 
tarafından
İnş cnm saol
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Her çocukta fayda etmiyor... 

Mesela benim bebemde :))
(2,332 puan) tarafından
Eminim öyledir ya. Benim kızım kendiliğinden bıraktığı için yaşamadım o süreci. Benim bebişlik dönemini geçirdi artık ablası ☺️ tuvalet eğitimine de ramazanın sonlarına doğru başlamayı düşünüyorum. Çok geciktik ya 29 aylık oldu kızım
(4,875 puan) tarafından
Maşallah çok büyümüş. Bakalım bizimki Mayıs'ta 2 yaş olcak o ara annemlere filan gidecem zaten verirse anam verir bende o sabır yok :))
(2,332 puan) tarafından
Evet canım çok çabuk büyüyorlar ☺️ aynen bende memlekete gidecem orda annemle, kardeşlerim yardımcı olurlar diye o zamana bırakmak istedim ☺️ aslında bi yandan da gitmeden başlasam mı diye kararsızım. Yapacağı zaman söylüyo anne kaka diye de havalar daha soğuk olduğu için cesaret edemiyorum hastalanır diye
(4,875 puan) tarafından
Bende hazır kızın daha fazla bekletme evin çok mu soğuk soba ise bekle ama doğalgaz vs ise bence başla..
Çünkü bir süre sonra alışkanlık haline getirebilir
(2,332 puan) tarafından
Yok canım doğalgazlı da tuvalette suyla oynar, uzun süre beklerse diye korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 135 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 67 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Son_bahar (2,187 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 158 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 123 göst.