0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Burnu tıkalı doktorun verdiği ilaçları verdim şimdide öksürüyor ne yapmam gerek fikri olan varmı? 

13 Cevaplar

0 oy
(12,498 puan) tarafından
Kaç aylık tereyağı pekmez karıştırıp vere istersen. 
tarafından
20 aylık
(12,498 puan) tarafından
1 yemek kaşığı pekmez içine biraz da tereyağı koy erit canm azıcık ta karabiber ekle 1 tatlı kaşığı ver inşallah iyi gelir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız zeynoş hasta mı oldu kıyamam çkk geçmiş olsun ceviz içi çok duydum öksürük için ama tarifini blmiyorm ya
tarafından
He valla buranın ne kişi bitiyor ne fırtınası inanki okadar soğuk bi bakayım canım sagol
0 oy
(451 puan) tarafından
Benim kızım oksurunce 2 yaşında bir çay vardahi sütü jaynatip içine bir diş sarımsak ezip ilidiktan sonra iviriyorum geçiyor hemen 
0 oy
tarafından

Canım zeytin yağı ve pekmez azbirazda şu cezvede  bi defa kaynaşın sonra.ilit

ağzını yakmayacak.sekilde iki uc kaşık içir anında keser okrurugu
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Biraz zeytinyağı ve pekmezi ilit ver cnm 2 tatlı kaşığı kdar gecmezse ılık su biraz zeytinyağı ve biraz limon sık içir 
0 oy
tarafından
Yaşı kaç çocuğunuzun? 
tarafından
20 aylık
tarafından
Ayına uygun olurmu bilemiyorum ama eczanede doğal kara dut şurubu var pekmez gibi bir eczaneye sor uygunsa ondan al içir gerçekten öksürüğü kesiyor benim oğlum 7 yaşında alerjik öksürüğü var onu içirdiğim anda öksürük kesiliyor ben çok faydasını gördüm çok geçmiş olsun
0 oy
(436 puan) tarafından
1 yaşından büyükse zencefil ve bal karışımı çok iyi geliyor 
0 oy
(501 puan) tarafından
Üç dört parmak zeytinyağı içine 3 4 dış yerli sarımsak rendele biraz dışarda beklet sonra dolaba kaldir ayağının altına sür ve çorap giydir mucizebi şekilde kesiyor ben sok olmustum
0 oy
(32 puan) tarafından
Canim daha oglumu bugun bu yuzden goturdum doktora bizim doktorumuz ilac vermedi soagani buyuk buyuk dograyp bir yemek kasigi balla karstirip iki saat bekle cikan suyu bir tatli kasigi icir dedi hemen etkisini gosterdi gercekten dogal antibiyotikmis
tarafından
Bi bakayım canım çok sagol çok fena üşüttü aslında neden oldu bilmiyorm
(32 puan) tarafından
Oksuruk cok azaldi gercekten kuzum dogal birde ilactan cok daha iyi birde ayak altina limon
0 oy
(395 puan) tarafından
Burnunu temizlemezsen bogazlarına ve ciğerlerine iner Buda öksürük vs daha ileriye gider fizyolojik serum al nasıl yapılması gerektiğini öğren öksğrmesi iyidir içindekileri atar öksürüğü kesmeye çalışma bogaxını yumuşak tut sıcak süt ıhlamur vs tarzı şeylerle 
tarafından
Herşeyi yaptım inşallah gecer canım çok sagol
(395 puan) tarafından
Amin çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Eğer atesi yoksa zeytin yaginin içine karabiber katip ocakta isit sirtina bagrina masaj yapa yapa sür daha sonra bezle kapat yatir canim ogle uykusuna uyurkende yap Allahin izniyle yarin aksama hic birseyi kalmaz cok gecmis olsun geçene kadar dene aşırı faydasi var oğlum perisandi oksurmekten sabaha kadar uyuyamiyordu ilaclar hak getire bu yöntemle duzeldi 
tarafından
Ahh valla bunu biliyordum şimdi geldi aklıma kizıma yapmiştim bi ara çok sagol
tarafından
Sende sagol canim evde malzemeler varsa simdidsn yap sabaha kadar rahatlasin yavrun Rabbim şafi ismiyle şifasını nasip etsin insaallah tekrardan cok gecmis olsun Rabbim beterinden korusun evlatlarımızı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 49 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde My life (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 294 göst.