0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
istanbul avrupa yakası onerısı olan oglum mama içmedi 2 aydır sutumde stresden cok az hep ac uyumuyor durmuyor oynamıyor benıde rahat bırakmıyorkı yıyeyım doyayım sutum olsun uykusuz halsız yorgunum hep kendıme gelemıyorum caresızlık ıcındeyım kan degerlerı düşük yukseltmeye calısıyoruz mama takvıseyle ama ıcmıyor sırıngayla az az veriyoruz yetmıyor ıyı bı doktor yada napcagımla ilgili onerısı olan varsa allah ıcın yardım olun tukendım yetemıyorum dıye kendı kendımı yıyorum 

9 Cevaplar

+1 oy
(4,662 puan) tarafından
Öncelikle yetersiz değilsin çaba harcaman bile yeterli.

Böl bol sıvı tükel canim yeşillik yeşil sogan yeşil mercimek helva hurma kuru kaysı tüket.

Allah yar ve yardımcın olsun.
(59 puan) tarafından
Inan kac saat ac kaldıgımı biliyorum olmuyor tekım kendıme bısey hazırlıyık dıyene kadar uyanıyor kendınede ezıyet banada ama bebek ıste anlamıyor esımde cok gc gelıyor
(4,662 puan) tarafından
Canım geceden yap kolik mi aç diye mi uyumuyor biraz nane kaynat şeker koy içir biraz tutar onu yada şekerli su ver biraz bebeğinde şekeri düşmesin aç kalıyorsa
(59 puan) tarafından
canım 9 aylık ek gıdaya ara verdık mama ıcmeyı ve benı emmeyı bırakıyordu
(59 puan) tarafından
mamayıda ıcıremıyorum zaten benıde emsede sutum az
(4,662 puan) tarafından
Aaaa canim mama verme ek gıdayı alıştırmalısın yogurt patates yumurta peynir ver yoksa ilerde daha sıkıntı çıkar özellikle sıvı verme bir süre sonra katı yutamaz
-Reklam-
0 oy
(883 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun post yukarı çıksın 
(59 puan) tarafından
amın cumlemızın :(
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Özel okmeydanı tıp merkezine gökhan beye gidiyoruz cok memnunuz biz tavsiye ettiğim herkes memnun kaldı 
(59 puan) tarafından
tesekkur ederım canım en kısa zamanda gıderım yeterkı su surec bıtsın cok yıprandım
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Öncelikle sakin ol kendini rahatlatmaya çalış gerginsin biliyorum benim oğlum ilk doğduğunda 4 5 gün kadar evde kaldı ondan sonra hep hastanelerde yedik hatta 20 günlük olana kadar hastanede yattı ben o süreçte doğru düzgün emziremedim gittin emzirdim geldim süt sağdım moral sıfır enerji yok ölü gibiyim evde ama kendimi hep motive etmeye çalıştım çok zor birşey ama sende öyle yap sakin kal ayni yerde olsaydık bizim çocuk doktorumuz var ona yönlendirdim şimdi seni Allah yardımcın olsun sütünle kal sütlerin çoğalsın inşallah aa birde aklıma gelmişken zeytin yağıyla soğanı ay ay doğra Kavur yada annen falan varsa o yapsın içine biraz limon sık ekmeğin wrasına koy ye süt yapıyor

(59 puan) tarafından
O kadar zor kı az cok anlıyorsunuzdur tesekkyr edefım canım denerım
(1,615 puan) tarafından
Anlıyorum anlamam mı sen benim o hallerimi bir görsen normal kontrol için gittik hastaneye sarılıktan aldılar sonrada çıkaramadık hastaneden yoğun bakımda yattı tam çıkıcak idrarında enfeksiyon üre varmış ama hastanenin b.k yemesi çocuğumun hiç bişeysi yokmuş harap oldu bebeğim orda annesinden uzak o kadar zor o kadar acı ki kucağımda bebeğimle gittim hastaneye bir anda ellerim boş çıktım ömrümden ömür gitti aklıma geldikçe yüreğim sıkışıyor fotoğraflarına bakınca ağlayasım geliyor
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Senin dinlenmeni saglayacak bir yakinin yokmu sen uyurken o baksin 
(59 puan) tarafından
yok burda yakınım maalesef tekım sabahtan aksama kadar
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Uzm doktor ali fuat serpen cok iyi ona gidebilirsin cnm ama pahalidir biraz
0 oy
tarafından
canim hayri gozlukgiller kendisiyle calistim kesinlikle tavsiye ederim
0 oy
(2,715 puan) tarafından
Mamasina cicibebe pekmez falan köy cicibebe kokusunu bastırır benimki anca öyle içmişti
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Sütün artması için kesinlikle dut kurusu al ve onu ye, onu kaynatipta içebilirsin, çok faydasını görürsün inşallah 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 100 göst.
0 oy
11 cevap 212 göst.
0 oy
1 cevap 532 göst.

378,461 soru

11,328,307 cevap

34,784 kullanıcı

...