0 oy
360 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Diyetisyene gidiyorum hastaligim var bilenler biliyo onceki postta da soyledigim gibi zayiflayamiyorum ya karnim ellerim ayaklarim ve ayak bileklerim davul gibi oluyo sisiyo cunki karaciger hastaligimdan dolayi sıvı birikiyo siskinlik oluyo 5 ay icersinde en azindan 20-25 kilo vermem lazim. Hastaligim ilerlicek diye korkuyorum ki zaten sivi birikmesi baslamissa siroza cevirmis demekmis. Cok canim sıkkın minicik oglum var daha ya spor yuruyus diyetisyen daha ben ne yapayim ki

6 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Hacamat yapmayı denedin mi kuzum 
tarafından
O nedir ki ilk kez duydum kuzum
(5,311 puan) tarafından
Vücütta  toplalan kirli kanı atıyor  ödemi alıyor
tarafından
Daha once yapmadim hic birde kanimda da yag varmis ya ilk kez duydum ve karnim ayaklarim ayak bileklerim ellerim bacaklarim surekli sisiyo meger sivi birikiyomus nasil basa cikcam bilmiyorum
(5,311 puan) tarafından
Hacamat iyi geliyor vücudaki ödem için karaciğer yağlanmasınada  hangi ildesin orada araştır işin ehli olana yaptır birde diyatisyen insülün direncine baktı mı hiç kuzum
tarafından
Saol canm arastrcam. Eve bakti yuksek cikti
-Reklam-
0 oy
(598 puan) tarafından
Stres etme sakin düşün limonlu su tüket haraketli ol Mezdeke oryantal çok kilo verdiriyor ben 10 kilo verdim öyle
tarafından
Kiz limonlu su iciyorum birde maydonoz kuru iciyorum surekli harekrt halindeyim onun disinda 1 saat yuruyus ve spor yapiyorm ama gram bile verememisim ya
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Sabah kalkarsın ılık su limon tatlikasigi ucuyla bal içersin

1 saat sonra 1 yumurta marul 7 zeytin salatalık doğrar kırmızı biber atar yersin yemem dersen tarçınlı sade Türk Kahvesi yaparsın sonra muhakkak ki muhakkak kiraz sapı çayı içersin bunlar ödemine çok faydalı ben marketten ofcayin form çaylarını alıyorum su ve onları tüketiyorum bimden akbaşlı yeşil çay veya sade yeşil çay tüketiyorum 
tarafından
Yesil cay limonlu su maydonoz kuru hepsi nafile
0 oy
tarafından
Kaç kilo sun şuan 
tarafından
Bilmiyorum valla kuzum ama oyle sanirim yoksa imkansoz yani vermemem
tarafından
Bencede yağ dokusu ve zayiflamiyorsun et kilo yada ödem olsa erirdi biraz
tarafından
Bir bakiyorum zayifim sonra birden şişiyorum sivi birikiyomus onu atlatabilsem cozum bulabilsem bi. Kuzum birde sey dicem ya sivi birikmesi ve kaşinti siroz belirtileri arasinda bende ikiside var soktorda asiri yaglanma dedi belkide siroz var ilerlerse sonu cok kotu ya napcam bilmiyorum tekrsr baska bir doktora gitmeyi dusunuyorm randevu bulursam eger. Kafama cok takiliyo
tarafından
Ah kuZum ya çok geçmiş olsun
tarafından
Saoll canimm
0 oy
(135 puan) tarafından
Canım ben 2 gündür diyettyim ben bile zorlanıyorum spor yapmalisin evde başka türlü geçmez Chloe ting 2 weeks var yotubeye yaz yap çok iyi benimde şişkinlik vardi
tarafından
Leslie yapiyorum firsat buldukca her gun olmasada. Spor yapiyorm ozel bolgeler icin hareketler. Ve her gun 1 saat yuruyus daha ev isi vs saymiyorm bile
0 oy
(30 puan) tarafından
Canım herbalife düşündün mü hiç
tarafından
Bilemiyorum valla bende oyle duyunca o kadar parayi bosa vermeym dedim
(30 puan) tarafından
Şu an bulunduğum Bu grupta bir teyze var tabii onun yaşı büyük Seninle aynı problemleri yaşıyor doktora gitmiş bütün sonuçları normale dönmüş bu işi Herkes yapıyor Ama gerçekten birebir ilgilenen ve bilgisi çok iyi olan insanların olması daha güzel olur tavsiye ederim benim sponsorumu
tarafından
Dusunmedim degil acikcasi bi yasam koçu ile de tanistim bu urunleri satiyo teklif etti ama ben dogsl yontemlerle zayiflamak istiyorm bu pazar tarilcam bakalim
(30 puan) tarafından
Anladım Canım tabi tercih senin rabbim yardımcın olsun bu yol-da :)
tarafından
Saol kuzum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 89 göst.
23 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve Btr (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
0 oy
4 cevap 85 göst.
6 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hiranurmiranalp. (35 puan) tarafından soruldu

379,998 soru

11,375,227 cevap

34,858 kullanıcı

...