0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Evet uyguladığınız tarifleri yazarmısınız çay tarifide olur doğum yapalı 1buçuk ay oldu diyete başlıycam artık emziren anneye uygun diyetleri yazar mısınız

4 Cevaplar

0 oy
(751 puan) tarafından
Bende burda bekliyorum.  Belki bir cevap gelir bende doğum yapalı 55 gün oldu 
(35 puan) tarafından
Normalmi sezeryanmı benim sezeryan hala göbegim falan var kilo takıntılısıyım piskolojim bozuldu korseyi çıkarınca göbek çıkıyor meydana
-Reklam-
0 oy
(570 puan) tarafından
En güzel diyet su canım sadece tatlı yememeye özen göster sütüm olsun diye bu hataya düşme ekmek yeme cok faydası yok zaten herkeste bünye farklıdır canım kimisi cabuk verebiliyor baskasına ettigi tavsiye herkese fayda etmeye bilir diyetisyene git derim öyle faydası daha iyi olur 
(35 puan) tarafından
Bende suda kilo yapıyor sütüm zaten var daha buzluga stokluyorum fazlasını ekmek normaldede yemeyen bir insanım yok diyetisyen bana fayda etmez para tuzagı oylar hep spora gitmem gerek ama çocuk var işte
(570 puan) tarafından
Spora bende gidemedim halen kilolarım duruyor ve aldım dahada emziren anneler İcin hangi cay kürleri var bilmiyorum yazan olur inşallah
0 oy
(12,542 puan) tarafından
Emzirirken sütunuz etkilenir azalir. En iyisi sağlıklı beslenme+2 bucuk lt+ su 
0 oy
(181 puan) tarafından

Yardımcı olur belki 

image

(35 puan) tarafından
Siz kullandınızmı
(771 puan) tarafından
Ya bunlar gercekten ise yariyor mu bir ara bende almayi dusundum yorumlara baktim pek ic acici degildi vazgectim napiyor inceltiyor mu kullanirken yememize de dikkat etmemiz gerekiyor mu
(181 puan) tarafından
Aç karna kullanırsanız daha etkili, ek olarak yemeğinizi dikkat edip etmemek size kalmış

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 234 göst.
0 oy
10 cevap 215 göst.
18 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
5 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeli00022 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 271 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,426 soru

11,327,355 cevap

34,780 kullanıcı

...