0 oy
442 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kapalı
Kisura bakmayin kizlar yaa ben napicam boylee bilmiyorum ki delirmek uzereyim bu ayrilik sürecini atlatan varsa bana yazsin lütfen bu süreç daha ne kadar sancili gecicek özlüyorum esimu evimi düzenimi 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Zor olucak emeklerin sevgin herşey bosaymis ama atlatacaksin seni döven aşağılayan biri olacağına hiç olmasın Allah korusun aynı durumda bizde olsak atlatmasi dıştan göründüğü kadar kolay olmayacak biliyorum.. Ama sen dik durmak zorundasın hele ki kadından..
tarafından
Evet ya duygusal anlamda boşluktayım kendime ciksr yol bulamiyorum
tarafından
Sen ise baslasana iş bul kendine
tarafından
Yavruma bakcak kimse yokki canm annem baska sehirde
tarafından
Evde bul canm hem para kazanırsın hem de kafan dagilir
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Dayak atan küfreden birinden halen ne bekliyorsun canım sen Allah aşkına ölmeye mi????
tarafından
Iyi zamanlarimiz da oldu aama gerçekten cok değil o zamanlarimizi özlüyorum
tarafından
İyi zamanları suistimal eden o bırakta o pişman olsun o üzülsün o çabalasin sen suçluymşsn gibi niye harap ediyorsun ki kendini Allah'ından bulsun
(6,683 puan) tarafından
Ya bu kadar kirici olmayin kadin zaten ne durumda..bide biz kirmayalim
tarafından
Kırıcı ne yazdım ben pardon???? Gerçekleri duymak kırıcı mi oluyor emin ol ki kırıcı hiç laf duymadin
tarafından
Desteginiz icin sagolun kizlar psikolojik olarak ve duygusal manada boslukta hissediyorum kendimi ondan yazıyorum surekli kusura bakmayin
+1 oy
(14,049 puan) tarafından
Senin kendine bi uğraş bulman lazım boş durursan sürekli gelir aklına 
tarafından
Kesinlikle yaa da imkanim yokki ugras bulcak calisamam oglum kucuk bakacak kimsem yok napcam delircem resmen
(14,049 puan) tarafından
Eline tığ al ip al birseyler ör youtubeden bakarak maksat zaman geçirmek
tarafından
Cok guzel fikir yaa tesekkur ederim hic aklima gelmemişti ♥️
+1 oy
(1,327 puan) tarafından
Bende ayrıldım ve hiçte üzülmedim emeklerim hariç benimde kızım 4 yaşindaydı ailem yanimdaydı iyiki ayrılmışim evle uğraş kızınla uğraş atlatirsin 
tarafından
Insaallah canm ya Allah razi olsun cok emek verdim onlara üzülüyorum
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Cnm hangi sehirde kaliyorsun belki bir yardimim dokunur
tarafından
Manevi destegini esirgeme canm her daim yazabilirsin o bana en büyük destek zaten Allah rasi olsun
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Geçmişi unut artık çocuğun için geleceğe bak onunla ilgilen başka uğraşlar bul nerde kalıyosun ki şuanda
tarafından
Babamlarda kalıyorum canm
(3,156 puan) tarafından
Anladım canım geçer bu zamanlarda illa ki sabret

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 792 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 588 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 275 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazmiye 06 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 516 göst.
27 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,646 soru

11,506,477 cevap

35,159 kullanıcı

...