0 oy
588 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşim yardim ediyor diye dalga geciyorlar bu durum beni rahatsiz etti ???

23 Cevaplar

+1 oy
(3,457 puan) tarafından
Yoo hoşuma bile gider, siz utanın olmanız gerekenle dalga geçtiğiniz için derim..  ben niye utaniyim ki eşim olması gerekeni yaptığı için.
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ay bana bu aralar kayın mayın demeyin ne o kelimeyi duymak ne de yüzlerini görmek istemiyorum 4 tane de bende var ve 3 numara olanı boğup öldüreceğim birgün 2 kere eşimle boşanmanın eşiğine geldik ikisi de o şeref.siz yüzünden oldu..

Aynı benzer kelimeyi büyük görümcem derken duydum eşim kadın bende erkek olmalıymışım.. bende yapıştırdım cvbı eşim beni böyle kabul etti ise hepinize susmak düşer dedim :))

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bence esin sana yardımci oldugu için kıskanıyorlar
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gerzekler yaa
(3,458 puan) tarafından
Moralinin bozulduğunu belli etme analigin babaligin cinsiyeti olmaz üstüne düşeni yapıyor de :)
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
........................
tarafından
Kesinlikle katılıyorum. İnsanlar neyi beceremiyorsa başkasında görmeye tahammül edemiyor. Çamur atıp kendi vicdanını rahatlatmaya çalışıyor.
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Esınle gurur duymakılsr onların erkekliğine tukurrğim biz erkeğiz dıe geçinen varlıklar tebrik ederim eşinide ne güzel yardım ediyor onlar eşlerine yardım etmedikleri için utansınlar
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kardeş bunlar
(3,419 puan) tarafından
Valla eşimn kardeşleri var ben olmuyorum gereksiz hepsi eşim konuşur görüşğr ben aynı ortama bile girsem pek muhatap olmam
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
cocuk gibiler yaa ..
(3,419 puan) tarafından
Boş ver o zman canm duymazdan gel onlara en güzel cavp yarın birgün onların karıları başlar ayy senin koca ne güzel yardım ediyor bizimkiler d.ana gibi yatıyor dıe
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.............
0 oy
tarafından
İnsanlarla biraz fazla görüşünce hadsizlesiyolar. Gerçi yapacak olan az görüşünce de yapıyor. O yüzden olabildiğince az görüşürüm özellikle akrabalarla.
(3,895 puan) tarafından
Eşim takmiyor ben sinir oldum.
tarafından
Dün ben de buna benzer bişey yaşadım. Kızıma sağlıksız seyelr vermiyorum diye resmen eşimin ablası ve eşi dalga geçti benimle. Yok şunu vereyim mi hahaha yok bunu vereceğim ama annen izin vermiyor hahaha. Akşam sinirden oturup ağladım. Kendi çocuklarinin elinden cips düşmüyor bu tuhaf değil benim vermemem tuhaf. Ama kesinlikle insanlar kendinde olmayan ve ya kendi yapamadıkları şeyleri başkasında görünce bu şekilde vicdan rahatlatiyolar sanırım. Eşim sagolsun dinler beni, anlar da. Ama insanlar için kendi hayatlarina odaklanmak neden bu kadar zor anlamıyorum.
0 oy
(594 puan) tarafından
Hiç popişine bile takma valla eşimin Bi amcası var camlara kadar kendi siler yani Herseyi yapar evde ama birini hizmet ederken görsün anında dalga geçmeye başlar çocuklara da bakar ev iside yapar ama dalgada geçer bu huyu yüzünden yardım eden yeğenleri de etmiyor artık dalga konusu oluyor diye çok sinir bozucu ama böyle bosver sen onların yapmadıkları ne malum sen keyfine bak ne güzel esin destekçin yanında hiç canını sıkma he o babalık yapiyo öğrenin sizde biraz de geç 
0 oy
(48,952 puan) tarafından
esinde sustursun bende babasiyim ilgilencem diye yada sen soyle
0 oy
tarafından
Valla eşimin arkadaslarida dalga geçiyordu kılıbık diye bende aradın eşini dedim böyle konuşmasın huzurumuz bozuluyor diye bidah bişey demiyorlar 
0 oy
(775 puan) tarafından
Sen bozul diye yapıyorlardır eğerki mutlu bir çift iseniz kıskanıyorlardır çekememezlikleri dışlarına vurmuş Hayvanatların
0 oy
(11,114 puan) tarafından
Üzülmem veririm cevabını ben. Ne demek anneymiş. Kendi eksikliklerini, egolarını senin eşinin üstünden tatmin etmeye çalışıyorlar belli ki. Samimiyete falan gerek yok kayınlarla bence. Saygıyı korusunlar yeter. Korumuyorlarsa da cevap duymaya alışırlar yani
0 oy
(12,512 puan) tarafından
Eşinle gurur duy bence öbürleri ne de gereken cevabı verin ki böyle konuşmaya cesaret bulamasınlat 
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Bu nün adı samimiyet değil ki...

Bence esin çok güzel yardımcı olmuş  kırmamak adına susmussun ama Allah razı olsun eşimden  çok yardımcı oldu herkes böyle olsa keşke diye laf ataydin
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kiskaniyolar cnm eltilerinde ellerinde esin gibi biri olmadigi icin cekemiyor seni belli ki .bende samimiyeti hic sevmem ne kadar uzak dursam burnumun dibinde bitiyolar 
0 oy
tarafından
siz de esinize yardim edin siz de mutlu olun, karisini mutlu eden mutlu olur diyeydin .. yani bunun abiyle ilgisi yok erkekler genelde burdan vuruyorlar
0 oy
tarafından
Eşin sana yardım ettiği çekemiyorlar bence, çoğu erkeğe göre zaten çocuğun her sorumluluğu anneye aittir sanki bitek onun evladı
0 oy
tarafından
Üzülmezdim kızardım hepsine zorunuza mı gidiyor eşim hayırlı bi eş olunca,sizde öyle yapın derdim
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ay bizde siz gbi kari koca idare ediyoruz 2 cocugu . .. kimse diyemez vallahi ben gururla diyorum esimle beraber bakiyoruz diye .. yok öyle bedavadan baba olmak ayrica buna gülen eltilerinede üzüldüm belliki köle modundalar onlara anormal gelmiş yarim akillilar bilseler olmasi gerekenin bu oldugunu. 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Eşini gaza getirmeye çalışıyorlar ki erkek adam çocuk bakarmı onu yaparmı bunu yaparmı demeye getiriyorlar. İnşallah eşin bu durumdan etkilenmez. Adamlik önce iyi Bi eş olmaktan, sonrada iyi Bi baba olmaktan geçer. Benim eşim yeri gelir bulaşık bile yıkar. Kimsenin lafına sözüne bakmaz bile. 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Aklima geldikce sinirleniyorum
0 oy
tarafından
Sizinkiler de eski kafalı anladım. Baba bebeğiyle ilgilenince ev hanımı oluyor çünkü çocuk bakmak kadın işi ! Hiç umursama canım kendine dert de etme.
(3,895 puan) tarafından
Peygamberimiz surekli cocuguyla ilgilenirmiş bu eski kafa bu kültür nereden cikti araplarin en degisik seylerine ozeniuorlar ama boyle ornek alinmasi gereken güzel davranışlara ozenmiyorlar!!

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 792 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 443 göst.
29 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 275 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazmiye 06 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 516 göst.