0 oy
1,031 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
1.5 yıllık evliyim 2 aylık kızım var sürekli birliktelik istiyor artk sinir olmaya basladm bebegimi gece emzirmem gerekiyor 2 defa dusa giriyrm ev kalabalık olsada aynısını yapıyor kabul etmezsemde surekli trip atıyor napıcam bilmiyrm düzelirmi kusura bakmayın lütfen soru için 

28 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Darısı nzli arkadaşın başına :D

(11 puan) tarafından
Merak ettim su postu kullanicinin ismini tam yazarmisiniz :))
tarafından
Nzli canım:)))))
(196 puan) tarafından
merak ettim nzlı  nın  sayfaya girdim girmez olaydım o ney ya kocası onu yapıyormusta  nasıl bıraktırabilirim de boşa  gitsin  ya yok artık millet iyice ar damarı çatlamış bide buraya yazmış kocam  onu yapıyor ne yapmam lazım faln zor ya Allah yardımcısı da olsun tabi koca dediğin yanındakini görmüyorda  onları yapıyorsa onun adamlığından şüphe ederim s.kt.r ederim
tarafından
Kadında hata aslında canım madem herif öyle yüz verme köpek gibi peşinde dolanır çok üstüne düşüyo madem bosanmiyorsun yüz de verme o zmn bak bakalım nasıl sana yanaşıyor az kadınlıgini kullanacak
(196 puan) tarafından
aynen öyle canım da bu platforma yatak odası muhabbeti yapmak bana çok ayıp geliyor ya kârı koca arasında olan birşey sonuçta ne paylaşıyorsun soruyorsun tamam soruyon  madem kendine hiç insan sormaz mi millete ne benm  kocamın  bana bilmem be yaptığından
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Adama şap ver en iyisi(•‿•)
(11 puan) tarafından
Düşünmedim değil :)
tarafından
Yaparsın ama  bu kadar değil çok aşırı
+1 oy
(44,603 puan) tarafından

Bilemedim :D.        

(11 puan) tarafından
Bende :(
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Ee ne güzel işte. Uzak dursa dahamı iyi 
(11 puan) tarafından
Yaa uzak durmasn ama cok abartiyor evde annemler var gece dusami girim utaniyrm girmezsemde cocuk emziriyorum oylede olmuyor
tarafından
Neresi güzel kız... Süreklide bıktırır insanı her gün hergün o işmi olur bizimkide can
(1,456 puan) tarafından
Bende olumlu yönden bakmaya çalıştım işte  :) çocuk olmasa sıkıntı olmaz ama çocuklu olunca zor tabi. Ama yinede iyi yönden bakmak lazım :)
0 oy
tarafından
Öyle de kötü ya. Dikkat et 2. Gelmesin bari :)
(11 puan) tarafından
Allh olmayanlara versn insallh ,)
0 oy
(851 puan) tarafından
Esine durumu anlat bebegi heran emzirmem gerekebilir falan de 
(11 puan) tarafından
Diyorum anlamiyorr
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Zordur bebekle muhakkak ya
(11 puan) tarafından
Evet boyle bir care bulmam lazim yoksa cok yipraniyorm uykusuz kaliyorm zatn
0 oy
(119,204 puan) tarafından

iyi tarafindan bak en azindan seni istiyo :angel:

(11 puan) tarafından
Cocuk olmadan tamam bende oyle dusunuyodm ama cocuk olunca cok zor oluyor
0 oy
tarafından

Ortayı bulamadık bi kadında dert yanıyordu burada eşi kendisine yanaşmıyor diye:D

tarafından
Onu deme bitirdi beni o kız :D
tarafından
He ya kafayı bozmuş tam :D
0 oy
tarafından
Kiz bendensin hahaha:)))) bende napcam bilmiyorum çok surar asıyo sanki kabaht islemisim gibi ama o iş oldumu dünya iyisi yuuzunde guller açar bende çare arıyom vallah:)
(11 puan) tarafından
Evet öyle cok sinir oluyorm artk anlayissizlik resmen
tarafından
Aynen oyle benimde isteyip istemedigim onemli diyom yok napim elimde degil diyo sonra sen isteksizdin hep tripler vs.vs.  :(
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Dusuncesizlik ve bencillik yaptığı başka birşey değil 
(148 puan) tarafından
Bende katılıyorum buna kendi arzuları için seni düşünmüyor anlamıyor . Bence bu bir hastalık günde 2 kez duş almak ne demek ya . Hadi 2 güne  bir yapın bir gece es verin bari
(11 puan) tarafından
Evet artk cok sinir olmaya basladm bu konudan dolayı olan bana oluyor zatn uykusuzm bebek var birde boyle olunca heo uykusuz kaliyorm
(7,441 puan) tarafından
Kesinlikle dediğin gibi hastalık hatta bencillik hastalığı.zamanla adamdan nefret edersin doğurdum çünkü artık kendine zaman ayıracak vaktin olmayacak hem kendinden nefret edeceksin hemde kocandan
0 oy
tarafından
Daha ne kız biraz abartıyor tamm da :) 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bebek çok küçük olduğu için sana sıkıntı ya anlat konuş bıraz
0 oy
tarafından

Ona canmı dayanır beee:ermm:

0 oy
(1,546 puan) tarafından
Bence güzel bişey keşke benimkide öyle düşkün olsa bana seni beğeniyor seviyor demekki daha ne kız :) 
(451 puan) tarafından
Geçen gün daha farkli bi yorum yapmistiniz..
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Yorumsuz.....
0 oy
tarafından
Ortası yok demek ki bu erkeklerin 
0 oy
(5,419 puan) tarafından
Durum vahim canım dikkat et her an 2. Çocuk haberi gelebilir  kondom kullanın derim o erkeklere çok zevk vermediği için istemiyorlar belki sende de ise yarar 
(11 puan) tarafından
İsteniyor kullanmak o kadar dedimki olmaz diyor bende kullanamiyorm ilac emziriyorum Allhm olmayanlara versin insallh
(5,419 puan) tarafından
Dediğim gibi zevk vermediği için hayırlısı olsun çok olması da bebekle sıkıntı olur
0 oy
(477 puan) tarafından
Esin akrep burcumu yoksa genelde akrep burçları ilişki düşkünü oluyo bana derlerdi inanmazdım  benim esimde oyle malesef 5 senelik evliyiz hic azlamadi isteği ablam geliyo 1 hafta yapışıp kaliyo diyorum olmaz 3vde misafir var zaten kırk yılda bir geliyo banyoya giremem diyorum trip atiyo ama yapcak birsey yok 
(11 puan) tarafından
Yay burcu canm ayni yaa bi yere gitsek biri gelse hic bir sey degismiyor illaki her gece olucak
0 oy
tarafından
Anlamıyorum yaklaşmasa yaklaşmadı yaklaşsa yaklaştı diye postlar okuyorum napsın bu adamlar.? Robot mu bunlar.? Ne güzel işte senden istiyor sen bana yetmiyon deyip dışarı gitse ne hissedersin.? Çok şükür ki sana düşkün.. Merak etme bi süre sonra  o da doyar azaltır..

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 693 göst.
0 oy
2 cevap 192 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nisalinda (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 749 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prensess17 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 746 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu