0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çok sıkıldım hiç hareket ediyorum hemen yoruluyorum şekerim çıktıgi için hicbirsey yiyemiyorum

10 Cevaplar

+2 oy
(27,527 puan) tarafından

Bende uzun hamilelik isterdim şahsen o duyguyu doya doya hissetmek yaşamak

(2,252 puan) tarafından
Ben de oyle ya tadını çıkarmak lazım. Uzun istedim hep o tekmeleri hissetmek hıçkırığini hissetmek. Ama malesef 35 hafta sürdü:(
(27,527 puan) tarafından
Sağlık olsun
(826 puan) tarafından
Bazen özlüyorum o halimi bi an önce doğsun istiyodum günleri sayardlm ama şimdi özledim keşke doya doya tadlnı çıkarsaydım
(27,527 puan) tarafından
Aynen bende ya
-Reklam-
0 oy
(921 puan) tarafından
Keşke öyle birsey olsa bekleki zaman gecsin :(
0 oy
tarafından
Benimde insulin direnci cikti oyle bir diyet listesi varki yani doymuyorum ya sabah 1 haslanmis yumurta maydonoz 1 dilim kepek ekmegi yedim bir dilimde peynir yicektim ama malesef haftada iki kez hakkim var yiyemedim. Ara ogun 1 elma yedim saat 2 de ogle yemegi vaktim di 1 kepce corba 1 dilim ekmek karnim ac yani. Et tavuk balik kurubaklgil kuruyemis sebze yemegi herseyyy yasak 
tarafından
Saol canim karacigerde asiri yaglanma var hersey yaska haslanmis yumurta ve peynir haftada 2 kez yeme hakkim var e ben kahvaltida ne yicem ? Anlamiyorm ya
(285 puan) tarafından
Kaç haftaliksin insallh az kalmıştır ya
tarafından
Kuzum soyle anlatayim. Kan testi vermistim negatif cikti. Ama korunmasiz iliskiler oldugu icin emin olamadim daha sonra yeniden veriym dedim. Dahikiyeye gittim doktor gebelik yasin dedi insulin direnci icin ilac veremem dedi smdi ayin 18inde tekrar gitcem acilde kan vercem randevu saatime kadar cikmis olcak sonuclar hamile degilsem ilac tedavisine baslicam ki insallah degilimdir yoksa hamilelikte eminim cok zor olur hem insulin hem karaciger hastaligi insallah gebelik yoktur
(285 puan) tarafından
Şuan hamile değil gibisin yani. Yani rabbim gönlüne gire versin insallh ya sağlığına kavuş sonrada evladına insallh. Yoksa bu şekilde mahvolrsun valla her dakika acıkıyorsun hamilelikte hayrlisi insallhh
tarafından
Insallah kuzumm insallah
0 oy
tarafından
Biz böyle iyiyiz geçmiş olsun sana canım 
0 oy
(119,745 puan) tarafından
keske oyle hizlandirilmis hamislik olsa ☺ sabir bacim geciyo hersey
0 oy
(285 puan) tarafından
Bende de var seker. Canm bazı şeyler istiyor ama yiyemiorm. Sen kaç haftaliksin bizim az kldi allahn izniyle 35+6
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben de hamileliğin 5 aya düşürülmesi hakkında Kanun hükmünde kararname talep etmiştim ama dinleyen olmadı. Derken derken neredeyse 33 haftalık oldum ha gayret az kaldı :)) 
(2,252 puan) tarafından
Ahaha kiz ben 35te doğurdum bak dijkat et. Ama tadını cikar simdi elimde olsa geri koyacam yerine :)")
(1,550 puan) tarafından
Deme öyle İlkini 36 da doğurdum zaten sabıkalıyım bu konuda :))) korkuyorum :)))) ama ilkinde de hamileliği değil doğurmuş olmayı tercih ederdim hep. Hep ben taşıyorum ya 7/24.. Doğsun azıcık beşikte durur biraz abisi biraz babası babaannesi teyzesi derken azıcık da başkası taşısın yaaaa uyuyamıyorum sağdan sola dönmek resmen işkence :) hele Bi doğsun taklalar atacağım yatakta :)))
(2,252 puan) tarafından
Kiz oyle deme bebise gore degisir. Ben 8 ay karnimda tasidim 9 aydir da kucagimda taşıyorum başkasına gitmiyor icimdeyken en azindan aglamiyor :) insallah bunu vakitlice saglikla dogur canım
0 oy
(5,220 puan) tarafından

başlarda bende öyle diyodum keşke daha kısa olsa 9ay çok uzun ama 2 3 qydır keşke daha uzun sürseymiş diyorım 1sene olsaymış. nasıl geçti anlamadım bende ağırlaştım yatamıyorum kalkamıyorum oturamıyorım ama doğuma 21gün kaldı resmen ağlayasım geliyo :angel:

0 oy
(210 puan) tarafından
Ben de yasamistim ayni seyleri, hem yuksek tansiyon hem seker cikmisti, ruyamda yemek yiyodum her gece, bir an once dogsun istiyodum, ama bu gunler de geciyo biraz sabir, oyalanacak biseyler bul kendine.
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bende daha uzun yaşamak isterdim kız zorluk çektim çok ama çıkınca içinde olsun istiyorsun ben öyle istiyorum mesela keşke uzun süre dursa diyor insan 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 176 göst.
0 oy
1 cevap 32 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yuska (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 268 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabiaalver (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 546 göst.
28 Nisan 2020 Diğer kategorisinde zeyneb34 (191 puan) tarafından soruldu

382,713 soru

11,457,705 cevap

35,039 kullanıcı

...