0 oy
716 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
merhaaba ben 2bucuk yildir evliyim benim kocam telefonunun sifresini bana vermiyor telefonunu hic vermez bakiyim tuvalete falan telefonla gidiyor instagramda bir sayfasi var buyuk sayfa kizlarlada yazisiyor ben birsey soylesem diyorki sayfami buyutuyorum diye sonra bana ihanetini yakaladim amma hicbirsey yapamadim geriye donemedim artik sogudum ondan bana ne kadar ihanetini yakaladim yaa inana biliyormusunuz

18 Cevaplar

+4 oy
(7,441 puan) tarafından
Anlattıklarına inanabilyorum ama senin o adamla hala evli kaldığına inanamıyorum 
(21 puan) tarafından
ne yapabilirim cocugum var((
(7,441 puan) tarafından
Ya bu bir bahane olamaz boşanan herkesin çocuğu var bu kötülüğü kendine niye yapıyorsun ayrılınca çocuğun babasız kalmayacak merak etme sen kocasız kalacaksın bu durumda kocasız kalman daha hayırlı.oyle bir aile ortamında yetişen çocuğun ilerde sana bir faydası olacağını düşünme
(1,468 puan) tarafından
Kusura bakma ama sen bole s.l.k oldun sürece yapar
-Reklam-
+1 oy
(2,529 puan) tarafından
Kaçtım yazmışsın boşuna demiyolar ailenizin rızası olmadan evlenmeyin diye şimdi gidecek yerin de yok o adamla kalmak zorundasın. Niye aileni itip gidersin ki Allah yardımcın olsun 
+1 oy
tarafından
E devlet şifresine kadar hepsi var bende sıkıyosa vermesin ümüğünü sıkarım.!

Ama suç adamın değil senin ona bu tavizi veren sensin naparsam yapayım bu kadın beni bırakamaz güvenini verirsen o da gelir tepene sı.çar.!

Bırak git ya boşa ya adam olsun ya boşa dışarda koca mı yok başka.? Adama bulunmaz hint kumaşı hissini verme.!
0 oy
tarafından
Kudurmuş köpekler taş olun emi aldatanlar 
(1,730 puan) tarafından
Felç olsun karısına muhtaç olsun yerine rabbim uslu akıllar versin aradaki muhabbeti artırsın birbirlerini sayıp degerlerini bilsinler demek daha mantıklı sonuçta adam felç olunca kadının da hayatı zindan olacak
(2,323 puan) tarafından
Allah hiçkimse yi hayırsız karaktersiz kötü bir eşle imtihan etmesin inşaAllah. Eğer imtihan olupta arkasında da düzgün bir ailesi yoksa kadın için zulümdür hayat..
(1,730 puan) tarafından
Tabiki orası öyle rabbim doğru insanlarla karşılaştırsın bu kardeşimizin eşine de uslu akilllar versin eşini sevsin saysin
(2,323 puan) tarafından
O zaman sizde babam ölsün kurtulalım yerine Allah hidayet versin inşaAllah deseniz daha iyi olur dimi?? Allah aşkına herkes kendine baksın. Yine diyorum kadını aşağılayıp küçük gören hor gören eziyet eden erkeği Allah o kadına muhtaç etsin. İyi akşamlar sizinle tartışmayacağım.
(1,730 puan) tarafından
Bende sizinle tartışmak istemiyorum nereden nasıl anlarsaniz kendi görüşürüz iyi günler
0 oy
tarafından
Taviz tavizi doğuruyor malesef 
(21 puan) tarafından
aynen
0 oy
(5,024 puan) tarafından
Biz bilsek bir fayda eder mi sen bilmedikten sonra

Hayla eşim diyorsun yanında durduğun hata
(21 puan) tarafından
cunki ben kactim ailemi birakip kactim((
(1,520 puan) tarafından
Ah be kuzum ne deyim ki
(92 puan) tarafından
Ondan yapıyor demek şerreffsiz  sığınma evleri var araştır
(748 puan) tarafından
Gidemiceni bildigi icin rahat ona o tavizi bastan vermissin canim allah yardimcin olsun dua edelim elimizden bise gelmez
(5,024 puan) tarafından
Canım bir sürü koruma evleri var devlet var eeeee ömür boyu böylemi devam edecek
0 oy
(227 puan) tarafından
Ne duruyosun peki hala kuzum 
(21 puan) tarafından
gidemem ki ailem beni kabul gormez kactim cunki ben
(227 puan) tarafından
Ne kadar kötü olurlarsa olsunlar onlar senin ailen bir kızar iki sinirlenir üçüncüsünde sana sahip çıkarlar sen onların yavrususun hata yapmışsın evet pişmanlığını dile getir bence git ailenin kapısında yat yalvar yakar bu pislik adamı boşuna çekme böyle adamlar 7sinde neyse 70inde re o oluyor düzelmezler bunlar çocuklaron da varsa bunun yanında heba etme bence Allah yardımcın olsun ne diyelim
0 oy
(139 puan) tarafından
Öyle erkekler olmaz olsun canım eyer kocam telefonuna şifre koycak bende onu bilmeyecmiyim onun kafasını kırarım  Zaten ne gelse Fecabookdan Instagramdan geliyor ailelerin başına her kesi demiyorum bazı kendini "ERKEK" SANANLARDAN
(21 puan) tarafından
aynen keske eskilerdeki gibi telefonlar eski olsa hicbir sosyla medyaya giremese
(139 puan) tarafından
Evet çok haklısın
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Nedrn donemedin gidecek yerin yok mu ihanetten sonra da mi sifresini vermedi neden izin veriyorsun buna
(21 puan) tarafından
vermedi tabiki beni suclu cikartdi her defasinda
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Demekki bi boklar yiyor vermiyor 
(21 puan) tarafından
aynen
0 oy
(1,166 puan) tarafından
yorumlarda kacdigini yazmissin. cocugunda  var. ailenede donemiyorsun.  ya  kendi ayaklarinin ustunde durmaya  baslayacaksin. yada omur boyu katlanacaksin.    baska care yok. oyle biri asla duzelmez zaten.
(21 puan) tarafından
duzelmiyorki bilmiyorum nspiyim ayrilsam herkes beni kinar kaynanam falan bana kotu davraniyor herkesin yaninda amma iyi herkes onlari iyi biliyor ayrilsam gunah bende gorurler
(476 puan) tarafından
Günahı sende görseler kaç yazar Allah kimde olduğunu bildikten sonra. Allah aşkina elalem ne der diye düşünmeyi bırakın bu hayatı elalem yaşamıyor sen yaşıyorsun. Milletin ağzı torba değil büzesin iyi de olsan konuşurlar kötüde olsan konuşurlar.
0 oy
tarafından
Kıyameti koparmadın mı kızmadın mı ya :( gitmekle tehdit etmedin mi tmm yani gitmeyecek olsan bile gitmekle tehdit etmedin mi 
0 oy
(13,840 puan) tarafından
Ne denir ki bacım 

Rabbım doğru yola çıkarsın eşini 
0 oy
(92 puan) tarafından

Çocuğum var diyorsun da........

yarın çocuğünun süpriz kardeşleri de olur ..
Ben sana diyim bacım...
0 oy
(342 puan) tarafından
Canım ailen arkanda duruyorsa boşan. Seni ezen aldatan bir adamla ömür geçmez. Bugğn sen onu boşamazsan yarın öbür gün o başka bir kadına gönül koyar ve seni de kapının önüne koyar. Değişir falan diyen olursa da pek inanma bir yapan bşr daha yapar. Çok üzüldüm senin adına. Allah yardımcın olsun 
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Senin gidemiceni birakmicani bildigi icin herseyi yapar be kuzum , ama cok hakkina giriyor hem senin hem yavrunun sen aileni birakmissin tabi yanlis ama olmus artik , kocanin bundan faydalanmasi gidicek yerin olmadigini bilmesi ne deyim Allahindan bulsun madem boyle haltlar yicedin ne diye guvendirdin kendine be pislik herif 
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Kocanın birşey yaptığı yok sen kendi kendine yapıyorsun bacım. O tlfnu kafasında kırarım o nasıl iş karısıyım ha şifre nedir

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,281 göst.
22 Ekim 2020 Aile kategorisinde Hulyaguler_36 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 687 göst.
9 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 864 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.