0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebek arabası bozuldu. Yeni araba almam gerekiyor. Marka model önere bilir misiniz. Bebeğim 6 aylık travel sistem Bebek arabalarini çok beğeniyorum ama kullanışlı mi 

7 Cevaplar

+1 oy
(5,220 puan) tarafından
bende travel aldık henüz kullanmadım ama bana çok önerdiler kullananlar hep memnun. bendeki çok kolay katlanabilir bi model
(146 puan) tarafından
Canım senin ki nin markası ne tam olarak
(5,220 puan) tarafından
ben tek araba almadım beşik falanda aldım dur bulup link atayım cnm
(5,220 puan) tarafından
https://ty.gl/jm9lgjo

şundaki araba cnm tek satılıyo mu bilmiyorum ama adamın kensi internet siteside var belki orda vardır
(146 puan) tarafından
Saol canm tesekkurler
-Reklam-
+1 oy
(678 puan) tarafından
E artık 6 aylık olmuş olmuş bebeğin yaz tam gelene kadar da 9 aylik olur bence tamamen yatabilen baston almalısın chicco bakabilirsin  
tarafından
Baston bebek arabasi var. Baston arabalar güvenilir gelmiyor .
+1 oy
(4,061 puan) tarafından
Bence kullanışlı ama 6 aya kadar pusete amca oluyor sonra kullanamazsın boşa alma eğer 6 ayliksa benim traver sistem doğduğunda aldım kullanıyorum ve çok memnunum iyiki almışım Elim ayağım oldu gercktn 
tarafından
Şuan kullandığım arabanın puseti var geniş oto koltuğu olarak da kullanıldığı için geniş. Heralde arabaya göre pusette değişiyor. Gidip hiç bakmadim. Mağazaya gidip bakmak daha iyi olucak .
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım benim benimkisi küçük 4 buçuk aylık tahmini 6 aya kadar biner sonra yok ☺️
0 oy
(10,388 puan) tarafından
Eger asansorun varsa kullanisli yoksa hic alma
tarafından
Ağır mi oluyor
0 oy
(27,676 puan) tarafından

Biraz ağır oluyor bazıları

0 oy
tarafından
Benim travel. Joie marka. Pusetini yeni çıkardım artık sığmıyor. Çok seviyorum bak istersen modellere e bebekten aldım
tarafından
Pusete ihtiyacım yok diğer arabanin puseti var. Oto koltuğu olarak arabada duruyor. Galiba pusetsiz olarakda satılıyor
0 oy
(48,996 puan) tarafından
travel alma bebegin büyümüş baston al onların yatani falan var
(146 puan) tarafından
Ya bende bebek arabası araştırıyorum da travelleri büyüyünce kullanmaya devam edemiyormuyuz
(48,996 puan) tarafından
belki markaya gore degisiyodur bizim traveldi puset kismindan cok rahat ettim kisindi zaten evde cok kullandim normal kismina geçince one dogru kaydi kizim rahat olmadi. buyudukce bebek icinde komik duruyo ☺️ en guzeli bastonlar
tarafından
Baston bebek arabasi var. Daha küçük oldugu için korunaklı gelmiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
2 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yelizkck (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 277 göst.
7 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selma&furkan (972 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 405 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu

385,480 soru

11,526,784 cevap

35,198 kullanıcı

...